Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #11

  • Edmund Dantes
  • Edmund Dantes Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hasz-ido i Gandżi-tsu
  • Posty: 252
  • Zebranych lumenów: 964
  •  

  •  

Chętnie się przysiądę i popatrzę, bo ooostro będzie z tą żarówką!

Powodzenia!
Zielone światło dla Pasji -.- Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu (…). -.- always look for bright side of life
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Re:HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #12

  • Prosty człek
  • Prosty człek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zielony uspokaja :)
  • Posty: 355
  • Zebranych lumenów: 538
  •  

  •  

Widzę, że bez lornetki się nie obędzie. No nic, siadam z tyłu i wypatruję ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #13

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

A to i ja sie przysiade.

Niech rosna zdrow!
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #14

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Witam publiczność :) Miło, że taki duży ruch zapanował na samym starcie.

Niestety dobrych wieści nie mam... Źle przygotowałem mieszankę. Najprawdopodobniej ziemia zawiodła, bo kupiłem jakąś randomową z kwiaciarni :/ ahhh tak to jest jak student pieniędzy nie ma, a baaaardzo tęskni za uprawą ;)

Na dniach jadę do growshopu i kupuję ekobizona i tu mam 2 pytanka do was:
1. Puszczać nowe nasienie czy aktualne roślinki przesadzić do nowego podłoża? Zatrzymały się na około 4 dniu rozwoju i zbladły biedaczki...
2. Dodać jeszcze raz coco brix od plagronu? Trzeba płukać taki kokos z soli w dzisiejszych czasach czy to jest zbędny zabieg? Producent podaje jedynie stosunek wody w L żeby rozpuścić kostkę. Tym razem dam 1/3 coco i 2/3 ziemi.

Co do pytań o breedera, to są to nasiona f2seeds. Widziałem na icmagu, że jeden z naszych rodaków rozmnażał te i podobne geny. Zakładam, że są od niego, a chwalił kushberry :)

Odbłyśnik nie potrzebny wg. mnie. Biały sufit wystarczy, a 15000lm na taką powierzchnię robi roboę.

Czekajcie proszę cierpliwie na zdjęcia. Jak zmienię medium to pokażę co w trawie piszczy.
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #15

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Posadź nowe w buteleczkach 1,5L ... z nową ziemią ... kup sobie gotowy Plagron AllMix albo BioBizz AllMix. :ganja:
Będziesz miał spokój na pewien czas ... pewnie z 2-3 tygodnie i nie trzeba lać nawozów.
Najważniejsze jest, aby wystartowały w dobrej kondycji. ;)

Trzymam kciuki ! :rasta:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #16

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

ajaj aj falstart na samym początku, na medium nigdy należy oszczędzać bo z tego chytrustwa powstają tylko kłopoty. Weź worek markowej ziemi i będziesz miał spokój na kilka upraw :peace:

co robić? Osobiście przesadzałbym do nowej gleby ;)

powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #17

  • bedziebyczo
  • bedziebyczo Avatar
a moze pokazesz jedno zdjecie jak wyladaja...? to ktos doswiadczony predzej wtedy doradzi czy jest co ratowac..napewno ziemie nowa sobie spraw...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #18

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Panie Golasie, postaram się pomyśleć nad tymi butlami żeby spełnić warunki konkursu w 100% ale nie obiecuję nic bo każdy centymetr w górę się liczy ;)
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #19

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Ja nie rozumiem, jak mozna przy uprawie w ziemi, probowac na niej oszczedzac. To tak jak by uprawaic w hydro i lac wode z kibla zeby przyoszczedzic :)

Nie no czaje ze czasami hajsu brakuje, ale panyyyy. To je uprawa w ziemi, wiec trzeba miec dobra ziemi :)
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 5 miesiąc temu #20

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Wiem, wiem... ziemia to podstawa. Trzeba było zjebać raz żeby zapamiętać na dłużej ;)

Zakupiłem biobizz light mix bo bizona nie było. Poczekam na efekty przesadzania. Mam nadzieję, że nie nabawiły się dużego stresu przez to.

Przepraszam ale zrezygnowałem z butelek. Jeśli to mnie dyskwalifikuje, to trudno ;)

Zdjęcia z podlewania zaraz po przesadzeniu. Czysta woda pH 6.
















Na zdjęciach widać, że jedna jest zdrowa. To jedna, którą dosadziłem i wykiełkowała z 4 dni temu.

Dzięki za uwagi. Wziąłem już je sobie do serca :)
Grow Since 2011.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez DevineTheDude.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany