Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #41

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120










Siema. Jak widać po fotach trochę pobawiłem się nożyczkami ;)
2 główne szyty z jednej sztuki, całkiem zbite topy, przynajmniej w porównania do pierzu na drugiej roślince.
Waga mokrego oczywiście...
Z dymem już poszła jedna gałązka luźnego fenotypu i jest na prawdę mocne :D zapach po wypuszczeniu dymu świetny :D
Spróbuję tym razem lepiej przyłożyć do suszenia www.icmag.com/ic/showthread.php?t=156237



i coś na koniec żeby nie było że ch..we fotki
Grow Since 2011.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez DevineTheDude.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #42

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

To powoli trzeba życzyć SMACZNEGO ! :rolling:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #43

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Tnij wszystko w pień, myj boxa i kiełkuj nowe ziarno a wyrobisz się w sam raz przed gorącym latem ;)
Smacznego :rolling:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #44

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Dzięki Panowie :D na prawdę smaczne! :D











Już próbowałem obu fenotypów i oba mają na prawdę dobrą moc :) ja osobiście jestem zrobiony po pierwszym większym buchu... wiem że jestem cienias ale za to ekonomiczny ;)

Fazę opiszę za jakiś czas, bo aktualnie czas mnie goni. Pozdro i dzięki za komentarze :)
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #45

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

No i gitara, nie ma co tracić czasu i wrzucaj nowe kulki ;)
to 64.29 na blacie to wynik całości mokrego?
Smacznego po raz wtóry
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #46

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Koza napisał:
No i gitara, nie ma co tracić czasu i wrzucaj nowe kulki ;)
to 64.29 na blacie to wynik całości mokrego?
Smacznego po raz wtóry

Zgadza się, waga mokrego. W całości 64+12=76+ gram mokrego.
Zakładam że suchego zostanie 1/4 tej wagi, czyli jakieś 19g pyszności :)

Zrezygnowałem z HPSa wreszcie i wracam do świetlówek, bo ostanio balast głośniej buczy, co mnie wkurza i przyprawia o lęki przed przypałem. Zmieniam też boxa na karton o wymiarach ok. 30x30x40. Takie wyzwanie w połączeniu z kamuflowaniem i myśleniem o sadzonkach na out.
Muszę go jeszcze dopracować ale już siedzą w nim 2 ak47 af reg, jeszcze się nie określiły i w ogóle wątłe są, ale może nie będę kończyć fotorelacji tylko polecę dalej :D Jak te nie będą dobrze szły to wrzucam pestkę viking blue af fem. Jakieś opinie na temat producenta albo samej odmiany mile widziane.

EDYT FOTO:




Grow Since 2011.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez DevineTheDude.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Boer Van Oranje

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #47

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Jedziemy dalej z PÓŁTORÓWKAMI :D

Kupiłem i zamontowałem dziś nowe świetlówki 3x24W (1600lm)
Zabrakło mi taśmy na oklejenie kartonu ale na dniach kupię nową. Jak mnie natchnie to może później coś dokleję do ściany lepszego. Jakiś mylar może?

AK47 af reg F3 to jak na razie jedyne moje własne nasiona i jestem zadowolony z efektów. Posadziłem 5 nasion z paczki od F2seeds, z czego jedno nie przetrwało, a reszta określiła się 2/2 męska/żeńska. Posadziłem je w dwóch skrzynkach w tunelu w sezonie 2014. Swobodnie zapylone bez większego zwracania uwagi na fenotypy choć ich też było tyle co roślin. Miały słodki zapach i mam nadzieję, że aktualnie rosnące też taki będą mieć :D

Nasiona aktualnie rosnące w kartonie pękły po 36h w wodzie. Mam wrażenie że kieliszek owinięty folią alu przyśpiesza proces (idealne zaciemnienie pozwala wcześniej otworzyć się skorupce). Na początku traktowane po macoszemu ale po ścince pełnosezonówek zmieniłem światło z 11/13 na 24/0. Zmieniłem też podejście do podlewania. Podlewam codziennie po maks 125-150ml każdą. Wygląda jakby im się to podobało bo są zdrowe i pełne wigoru. Mi też się to podoba bo codziennie coś przy nich robię, a lubię to robić i to baaardzo :D
Preflowery pojawiły się kilka dni temu ale jeszcze nie liczę kwitnięcia, dopiero nabiera rozpędu i przede wszystkim muszą trochę urosnąć bo są trochę małe i nie zapowiadają kokosów. Myślę nad wrzuceniem jeszcze 2 nasion za jakiś czas... Na razie dam szansę tym bo czuję że jeszcze mnie zaskoczą :)

Pozdrawiam wszystkich zaglądających i zapraszam do części drugiej czyli zdjęć:













Zapraszam do komentowania :)
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Babys, AS, , zbiory

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #48

  • Boer Van Oranje
  • Boer Van Oranje Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 364
  • Zebranych lumenów: 677
  •  

  •  

Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez Boer Van Oranje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #49

  • zbiory
  • zbiory Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 413
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

Fajny ten kartonik :-D o ile człowiek nie martwi się o zapach :-) pewnie dobrze pachnie
Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.-Albert Einstein
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 2 miesiąc temu #50

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Porcja świeżych zdjęć:






Filtr zamontowany, zero zapachu, temp max 28, roślinki są małe ale idealnie się zmieściły :D
Grow Since 2011.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez DevineTheDude.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Lutek, Dexter, zbiory

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany