Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Tematy powiązane z Konkursem 1,5L (1500ml) ...

TEMAT: HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #31

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Witam w mojej łazience, która nie jest moja... :D

The game of thronse:









Nie wiem, który to dzień flo i trochę nie przyłożyłem się do tego grow... Myślę ostro o outdoorze, bo w tym boxie to ściągnę tylko parę g, żeby nie kupować przez jakiś czas, a w maju wsadzam tam sadzonki od Warra na out :D
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM, Babys, Bongjour, Cichy Bob,

 
 
 

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #32

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

no widac, ze sie nie starasz
do wrzesnia pazdziernika dluuuuga droga
wypadaloby sie bardziej przylozyc ;)

ph medium pewnie nie kontrolujesz?
siakos tak mi sie w oczy rzucilo ze cos im nie teges
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #33

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Kurde no myślałem, że wybrałeś się na sweet focie do galerii handlowej hahaha:D Spoko miejsce na foteczki!

Natural ma rację, trochę grymaszą te Twoje panienki ale nie jest źle!

Pozdro,
:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #34

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Grymaszą bo mają prawo do tego... Przez święta konkretnie je przesuszyłem i zagłodziłem je prawie na śmierć ;)

Boję się lać im podwójne dawki nawozów ale ewidentnie im ich brakuje bo bardzo skąpo je karmiłem...
Dać im więcej nawozów?

Do października daleko ale do wiosny coraz bliżej :D
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #35

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Oczywiscie lej nawozy jesli jestes pewny ze to z brakow tak wygladaja

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #36

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Siemanko.
Nie ma ruchu w temacie ale to nic. Uczę się uprawy w ziemi cały czas... i pewnie jeszcze długo ale powoli rozumiem ocb :)
Ta uprawa nie poszła mi idealnie ale za to poznałem trochę reakcje roślin na baaardzo małe dawki nawozów i ogarnąłem się z podlewaniem bo ewidentnie przesadzałem z ilością wody :)

Co do samych roślinek, zapach jest zniewalający, bardzo żywiczny, delikatna słodycz i może jakieś orzechy ziemne, nie jestem w tym dobry. Za to dobrze mogę ocenić moc bo poszedł wczoraj sampel w ruch ;) Jakiś czas jarałem automaty z outdoora i trochę dilerowego sprzętu. Ostatnio coraz rzadziej bo zapasy się skończyły, a nie jestem nabity sosem żeby kupować więcej jak sztukę czy dwie na miesiąc. Jarałem po trochu z moją kobietą i jak wczoraj zawinąłem sampla w mix z tytoniem to po 3 buszkach byłem bardzo zaskoczony :D Zapowiada się bardzo obiecująco ale nie wiem jak długo mam jeszcze trzymać te maleństwa. Mam nadzieję że jeszcze trochę nabiorą masy, bo topy są dość puszyste oprócz 2 głównych wyższej roślinki. Ścinać najpóźniej mam zamiar w połowie lutego ale może to trochę przyśpieszę bo sesja jest bardzo stresująca :D

Konkurs konkursem ale zamierzam się nie rozstawać z doniczkami 1,5L przez jakiś czas :)

Teraz pokażę moje dziewczyny, a i zanim zapomnę następne pokolenie poszło do ziemi tylko tym razem AK47 af reg F3 własne (obstawiam 1 żeńską i 1 męską).









Grow Since 2011.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc temu przez DevineTheDude.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #37

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Całkiem przyjemnie to wygląda, jak na mój gust to one już kończą żywot i nie ma co ich trzymać na siłę. Coś mi się kojarzy, że uprawiałeś pod słońcem więc z tymi maluchami to jak najszybciej do kosy i rób miejsce dla siewek na podwórko jeżeli mi się nic nie pokiełbasiło :D

smacznego i cmok dla Twojej Pani ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DevineTheDude

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #38

bardzo bym sie cieszyl zeby moje topy wygladaly choc w 1/3 tak jak twoje.
a jak wydajesz nie wiecej jak na dwa g miesiecznie to polecam kupic najtanszego szklanego bongosa - jakies 15 zl najtansze do 25.
jest ekonomiczniej .
przyjme nasiona. Juanita la Lagrimosa : )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DevineTheDude

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #39

  • DevineTheDude
  • DevineTheDude Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 74
  • Zebranych lumenów: 120
Koza napisał:
Całkiem przyjemnie to wygląda, jak na mój gust to one już kończą żywot i nie ma co ich trzymać na siłę. Coś mi się kojarzy, że uprawiałeś pod słońcem więc z tymi maluchami to jak najszybciej do kosy i rób miejsce dla siewek na podwórko jeżeli mi się nic nie pokiełbasiło :D

smacznego i cmok dla Twojej Pani ;)

Dzięki w imieniu własnym i mojej kobiety :) Na out sadzonki starować będę w maju i pod cfl koniecznie, a te AKcze są na uzupełnienie zapasów przed sezonem out :)
bliskiNatury napisał:
bardzo bym sie cieszyl zeby moje topy wygladaly choc w 1/3 tak jak twoje.
a jak wydajesz nie wiecej jak na dwa g miesiecznie to polecam kupic najtanszego szklanego bongosa - jakies 15 zl najtansze do 25.
jest ekonomiczniej .

Bardzo mi miło że tak uważasz :) szklane bongo bardzo by mi się przydało, miałem jakieś takie najtańsze plastikowe czy co to było ale zajechane strasznie było już i nie miałem już przyjemności z palenia z niego. Może kupię sobie wreszcie coś lepszego ;)

A na razie: "daj ja zawinę, mam na równi z b-real'em skille"
Grow Since 2011.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HPS 150W, 30x30x90, 4x 1,5L, kushberry x deadhead og reg 12/12 od nasiona 9 lata 3 miesiąc temu #40

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

ostatnio w jakimś konkursie było bonio do wygrania, obserwuj i bądź kreatywny ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DevineTheDude

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany