Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs TanieJaranie

TEMAT: Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #11

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Hej , znalazlem zdjecie z pierwszej uprawy patentu , ktory zastosowalem z dobrymi efektami i nie wiem czemu nie robie tak dalej . Sa to slomki do drinkow z wytopionymi dziurkami , ktore wbijamy w ziemie tak aby czesc slomki wystawala ponad ziemie , a drugi koniec 5cm nad dnem donicy . Nie mam zdjec bryly kozeniowej ale na slowo mozecie mi uwiezyc ze dotad w 7,5l donicy nie mialem takich korzeni jak wtedy (automaty). W nastepnym grow to zastosuje , pozdro :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez guruganja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 
 
 

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #12

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Witam w 81 i 77 dniu zywota moich skarbow .

Od ostatniego wpisu roslinki zostaly podlane 3 razy po ok 1.4l . Wystarcza im
to na 4 dni . Stezenie nawozow ciagle podnosze , dzisiejszy sklad to na 8l wody :
50ml- ata terra max
5g- burzy kwiatow
3g- powder feeding
70ml- melasy
Roztwor reguluje jak zwykle kwaskiem cytrynowym do poziomu pH 6,3- 6,5 .
Zmienilem sposob podlewania , nie uzywam już butelek(z dziurkami w korku) tylko podlewam szklanka , czas podlewania od 45min do 1h .

Czy to może być przyczyna wolniejszego schniecia podloza ? Przed fluszem starczalo im ledwo co 1l na 2 dni , teraz troche więcej na 4 dni i daly by rade i 5 wytrzymac .

Warunki w boxie :
temp – D 26*C – N 20*C
wilg – D 40-50% N 70%
Mialem przez kilka dni temp 31*C i na dwoch najwyzszych roslinkach liscie przytopowe zrobily się jak salata wykrecone do dolu .

Wyrzucilem CFL-ki i wszystko z temperatura wrocilo do normy .

Na moje oko po goleniu lisci które przeprowadzilem ostatnio jakos stanely ,
przed tym zabiegiem byłem optymistycznie nastawiony co do rozwoju roslin , po zabiegu przyszedl czas na pesymizm . Do tej pory jak urosly to niewiele (moje oko bywa mylne) .
2 roslinki topy maja luzne , jedna ma takie jak mi się marza , jedna ma topy tak gesto ubite malymi mieszkami , a herer to mnie wkurwia (w huj zieleni a bieli wloskow jak na lekarstwo) jest fajny bo gesty ale huj stoi w miejscu .
Przepraszam za slownictwo , ale to był mój faworyt(wyladowal przy oknie . Shark maly ,niski najbardziej obsypany zywica .

Roslinki nadal zdrowe choc gdzie niegdzie zaczyna być widac zoltawe koncoweczki lisci .
Na zdjeciach będzie widac to co mnie wk..wia u nich , i zaczne od chemdogow od 1 do 4 , potem herer i shark na koncu razem.

Być może moje narzekanie spowodowane jest tym ze przez okres 3 tyg. siedze w domu i caly czas je widze . Zobaczymy dopiero maja polowe okresu kwitnienia za soba .

Dobra starczy marudzenia czas na zdjecia , a potem DUZA ILOSC KOMENTARZY I LUMENOW z waszej strony . Za otrzymane do tej pory serdecznie dziekuje . Pozdrawiam i do nastepnego . :)



CH 1 – 30 dni flo





CH 2 – 35 dni flo





CH 3 – 31 dni flo




CH 4 – 33 dni flo





JH – 32 dni flo






GWS – 31 dni flo



Razem



guruganja :)
.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #13

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Fajne. Patent ze slomkami somy dziala dobrze.
Lepiej pompa napowietrzajaca.
Jak lubisz sie bawic w takie klimaty w ziemi.'

Sa nawet specjalne zestawy - kopulki ktore zasypujesz ziemia i to potem rozprowadza tlen po korzeiach
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: JIM

 

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #14

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Bawilem sie kowalski , ale tylko pompke spalilem zbyt zbita ziemie mialem i ciezko jej bylo pchac , wina moglo tez byc za mala ilosc dziurek w pierscieniu napowietrzajacym wlasnej roboty ktory uzylem . W glebie juz chce zakonczyc zabawe . Mysle o wilmie 4 z atami , lub dwc w proporcji 70% wilma -30% dwc , co wybiore niewiem .
Chcialbym sie upewnic , ze dobrze kminie z tymi lisciami przytopowymi na 2 pierwszych roslinkach CH 1 i CH 2 , czy te wyginanie sie do dolu to wina temperatury czy cos innego . Dzieki pozdro
:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #15

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Dla mnie panny bombowe !! :)

Zdrowe i pięknie się szronią ... co to będzie za parę dni.
Pamiętaj też, że lepiej ziemie przesuszyć niż ma być zbyt wilgotna.
W końcu to MJ, a nie ziele bagienne. hyhyhy :P

Naprawdę ładnie !

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: guruganja

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #16

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Golas napisał:
Dla mnie pełen wypas !!!
A ta malutka panienka jest zajebista ... 11 wierz jak dobrze widzę :)

Gratki za ten projekcik ... jest naprawdę na co popatrzeć.
Naprawdę zacni Farmerzy pojawili się na GLP ... jeszcze do tego z kulturą !

Pozdro B)
G.

moj ziomus ;)


guru naprawde jestes guru, piekne panny. Jestes cierpliwy do roslinek, to dlatego maz je piekne...
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour, guruganja

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #17

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Dzieki za mile slowa , ale do guru mi duzo brakuje , a im blizej finalu tym cierpliwosci mniej , bakac sie chce a tu jeszcze niema i lipa .
Pozdrawiam
:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: AS

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #18

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Fajne tluste biale klaki napewno jeszcze spychna. :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: guruganja

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #19

  • MidgetMan
  • MidgetMan Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 54
  • Zebranych lumenów: 36
Fajnie się panny zalały, a jak jeszcze popuchną :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: guruganja

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #20

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Ludziska mam maly problem , po zrobieniu dzisiejszych pomiarow gleby zaobserwowalem ze w kazdej z donic ziemia ma powyzej 7,5 pH ,choc nie przekracza 8,0 pH , jutro bede podlewac i chodza po glowie mi 2 rozwiazania :
- podlac wyregulowanym do np. 5,5pH roztworem z nawozem (co lepsze kwasek czy ocet , nie mam mozliwosci czyms innym)
- przelac w duzej ilosci sama woda wyregulowana np. do 5,5pH tym co wyzej
Jest to wazne , bo dochodze do wniosku , ze przez to moje roslinki troche potencjalu traca , dobrze je karmie , a efekty mizerne w rozroscie szczytow . Dodam , ze roslinki juz 2 x byly przelewane wieksza iloscia wody .
Prosze o potwierdzenie moich rozwiazan lub zaoferowanie czegos innego nie wymagajacego pieniedzy (mikolaj dopiero za miesiac hehe).
Z gory dzieki , a upa i poczatek nowego projekciku juz jutro , pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany