Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs TanieJaranie

TEMAT: Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #31

  • staryjez
  • staryjez Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 446
  • Zebranych lumenów: 781
  •  

  •  

Najważniejsze, że swoje :)
:ganja: Smacznego :ganja:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #32

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

zajebiste mięsko,tłuściutkie :woohoo:
gratki :peace:
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #33

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Witam w 104 OSTATNIM dniu zycia ostatniej roslinki !!!

Tak , tak , przyszla kryka na matyska . Ostatni Chemdog zostal przed chwilka sciety i ogolony . Mokrego z lodygami glownymi
wyszlo 130,5 g . MALO , to fakt bo kazdy chce miec takie paly jak doswiadczeni growerzy . 11 miesiecy jestem zwiazany z tym hobby , i ze wszystkich razy ten grow byl najmniej problemowy , rosliny do momentu zbyt duzego ogolenia z lisci szly na kwitnieniu rewelacyjnie i
daly mi jak dotad najwiekszy plon .

Weg choc dlugi to nie zaskoczyl wielkoscia roslin , ale wiem ze kilka rzeczy zepsulem ( pH meter doceniam swoj zakop elektronicznego) , czy oszczedne / rozsadne karmienie przez caly okres zycia jest bledem nie wiem , ale pozostaje przy rozsadku , mimo cooltuby mialem

chwilowy problem z temperatura w partiach szczytowych u 2 rosrin najwyzszych - zlikwidowalem doswietlanie 2x CFL 85W i teraz moge sie delektowac co prawda wczesniakami , ale dajacymi mi z palenia duzo przyjemnosci i relaksu .

Jest to przedostatni moj wpis odnosnie , tak wiec jesli ma ktos jakies pytania prosze pytac , nie bac sie ja nie gryze . Dzieki temu podsumowanie na koniec grow bedzie bogatsze ja moge wszystkiego nie ujac .

Co do kolego Jack Herer to sorki ale zamieszcze zdjec bo sie wstydze , jedno wam moge obiecac ze sie nie zmarnuje , pojdzie do spirolu bo tylko do tego sie nadaje (a taki byl piekny i dobrze wrozacy .

Dobra foty i dobranoc :










No to PYRSK LUDKOWIE !!!
.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, , AS, Wild,

 

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #34

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Jak to mawiają " praktyka czyni Mistrza " :)
Nie ma co ukrywać ... projekcik Ci wyszedł zacny !

Bardzo ładnie poprowadzony z pasją :ganja:

Oby kolejny był jeszcze bardziej udany ... nic nie ma cenniejszego jak zdobyte doświadczenie :)

PS. czekamy na końcowe fotki suszu i jaramy !

Pozdro B)
Golas
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #35

  •  Avatar
Dokladnie;) Malo ale swoje, i jest...Smacznego;] Niezle :evil: Troche pokaszlec, i myslec nad nastepnym...Pozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #36

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Ale piwa uwarzyłeś :)

Miłych zimowych wieczorów stary
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #37

  • green_brotha
  • green_brotha Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 58
dokładnie tak jak Golas stwierdził jest WYPAS! :woohoo:

a ja mam jeszcze takie pytanie odnośnie właśnie AN i grow micro bloom
to oczywiscie w fazie flo lejesz same bloom? bo nie do końca Cie zrozumiałem z tym dawkowaniem..
i jakie utrzymujesz ph pożywki ?


pozdrowienia!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #38

  • Wild
  • Wild Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 148
  • Zebranych lumenów: 138
Generalnie ten trzy pak AN to jest uniwersalny na fazę WEG i FLO. Można lać wszystkie w tej samej części, albo bardziej zalecane na fazę WEG 3 części Grow, 2 części Micro i 1 część Bloom, a na Flo odwrotnie. Chodzi o proporcje NPK.

I przypuszczam, że kolega używał na Flo właśnie proporcji 1-2-3 tylko kwestia stężenia, czyli ile ml na l wody. No ale to on już musi odpowiedzieć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: guruganja

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #39

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Stosowanie tri packa od AN to tak jak WILD napisal sam dobierasz w zaleznosci od fazy . TRI uzylem tylko raz , kolega poczestowal , a boosty dal mi na 3 razy do 6l wody , tam bylo chyba po 3 g kazdego na raz .Ph wg.

owczesnego miernika ustawialem na 6,5 , ile bylo cholera wie bo to analog byl .
Co do AN wypowiem sie po relacji hydro , tam jade od poczatku na tri packu .

ps: palonko choc wczesnie sciete to zbiera dobre opinie wsrod znajomych , zapaszek tez jest cudny , choc nie bezposrednio ze
sloika raczej tak z 1m odleglosci , super zapach jest jak sie potrzyma w worku w kieszeni z 15 minut , obled
:evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 5 miesiąc temu #40

  • green_brotha
  • green_brotha Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 58
no i o to mi właśnie chodziło ;)
ja sie nie do końca orientuje bo używałem do tej pory Iguany nirvany b52 bud candy overdriva
ale właśnie nie miałem jeszcze do czynienia jeszcze z grow micro bloom tak wiec bede obserwował,,
a co do jakości palenia po AN to jest nieziemska.. :))

dzieki za info!!!

POZDRO!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany