Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs TanieJaranie

TEMAT: Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #1

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Witam w konkursowej fotorelacji , ponizej link do tego co juz jest ,a jutro juz swieza aktualizacja w tym watku . :)

www.growlike.pro/forum/kwitnienieg/341-fenix-z-popiolow-250w-mh-hps-2x85w-cfl-cooltube-0-81m2-4xchemdog-g-w-shark-jack-herer-fem
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez guruganja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0

 
 
 

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #2

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Witam w cotygodniowej aktualizacji stanu bieżącego uprawy Fenix z popiołów .

Zdjecia sa robione w sobote 05.10.2013r rano , tzn. w 62 i 58 dniu ZYCIA !!!

Dni FLO podane przy każdej roślince z osobna
.
W czasie ostatniego tygodnia roślinki zostaly podlane 3 razy . Standardowo po 1l na roślinkę ,ale pokarm był różny .

1 podlanie zostalo zrobione z bloombasticiem dla Ch 1 i Ch 2 , reszta woda z melasa (60ml)

2 podlanie tylko bloombastic 5ml na 6l wody wszystkie roslinki

3 ostatnie podlanie dzieki uprzejmości mojego kolegi zostalo wykonane na nawozach AN :

Grow, Micro , Bloom , big bud , bud bloom i carbo load w dawce nie przekraczającej 100% każdego z osobna na 6l wody

Warunki w boxie :

Temp : D 26*C – N 21*C

Wilg : D 40% - N 60%

JH w Polowie tygodnia zostal troche ogolony , poza tym nie stosowalem zadnego innego rodzaju tortur i najprawdopodobnie nie będę już ich meczyc .

Najbardziej z rozwoju kwiatow jestem zadowolony z Ch 4 , rosnie w oczach i ma najgrubsze wloski . Najbardziej nieśmiały z kolei jest JH ale i tez najbardziej zbity , zaraz za nim GWS i Ch 3 .

Ch 1 się troche wyciągnęła , a Ch2 pierwsza zaindukowala ale Ch 4 ja praktycznie dogonila .

Na pierwszym zdjęciu każdej z roslin dalem 2l butelke z coca coli aby było jakies odniesienie co
do wysokości roslin , co na pewno zauważycie rozrzut jest Duzy miedzy roslinami .

To tyle gadania tu już wam zostawie pole do popisu , zapraszam na pokaz zdjęć . :)




CH 1-11 FLO









CH 2- 16 FLO









CH 3 – 12 FLO







CH 4 – 14 FLO











JH – 13 FLO









GWS – 12 FLO









RAZEM



Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez guruganja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Leo Messi, Koza, JIM, Jason, Alien, GrubyLolek

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #3

  • Alien
  • Alien Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • ja tu tylko sprzatam
  • Posty: 1507
  • Zebranych lumenów: 2609
  •  

  •  

pozostaje zyczyc powodzenia
i z fartem przyjacielu :ganja:
pozdrowki B)
kto mnie szuka ten mnie znajdzie tam gdzie czuc
ukochana ganje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #4

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Cóż za dokładność w opisie roślin i nawożenia. Ciekawe jakie wyciągniesz wnioski na koniec...

powodzenia do końca
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #5

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Super projekcik do Konkursu ... będzie ostra rywalizacja !
Oby takich pasjonatów było więcej.

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #6

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Cosa_Nostra napisał:
Cóż za dokładność w opisie roślin i nawożenia. Ciekawe jakie wyciągniesz wnioski na koniec...

powodzenia do końca

I widze ze ta dokladnosc przynosi efekty , a wnioskow juz mam kilka np. kupic nawilzacz na nastepny grow , bo suchota spowolnila je troche w wegu , koniecznie mikoryza w uprawie glebowej , podloze composana i powsciagliwosc przed nadmiernym laniem nawozow .
tego nie robilem we wczesniejszych uprawach i wygladaly jak wygladaly : popalenia , niedobory cynku nastepnie magnezu , duzo zoltych lisci no i temperatura wysoka tez mnie nie ominela .
Tak wiec jak widzisz troche przejsc za soba mam z ktorych musialem wyciagnac jakies wnioski i dlatego taka dokladnosc i dbalosc , a po drugie to jest o co walczyc w konkursie hahahahahahahaha :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #7

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

A więc zasiadam i obserwuje pro grow :D
powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: guruganja

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #8

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

Witam zainteresowanych 69 i 65 dzien zycia roślinek .

Oto wracam z nowymi nowikami i informacjami odnośnie moich pociech.
Pierwsze podlanie po ostatniej aktualizacji było jeszcze w ilości 1l na roślinkę z boosterami AN w stężeniu 100% , o pH 6.5 .

4 dni temu roslinki zostaly przelane 3,5l wody o pH 6.0 na roślinkę , o temperaturze 22*C .
Dzisiaj zostala zwiekszona ilość wody do 1.5l na roślinkę i dostaly :

-4g burza kwiatow
-4g Powder Feeding
-10ml ATA Terra Max
-30ml melasy

Warunki w boxie na stalym poziomie :

Temp – D-26*C N-21*C
Wilgot- D-40% N-60%

Roślinki zostały przerzedzone ze zbędnych liści i kilku małych topków na które roślina traciłe niepotrzebnie energię potrzebną wyższym kwiatom . Szczyty poprzez golenie zostaly ladnie doświetlone i zwolnilo się troche miejsca w boxie co umożliwiło na nowe rozmieszczenie roslin . Ulozenie to pozwolilo na efektywniejsze wykorzystanie 2 lamp CFL 85Wktore niedosc ze doświetlają mniejsze roślinki od gory , to dodatkowo boki wyzszych roslin .





Zrobilem cos w rodzaju orki lub bronowania ziemi w donicach na głębokości ok. 3cm i odległości ok. 5cm od lodygi w strone obrzeza donicy . Mam nadzieje , ze spowoduje to wieksza dostawe tlenu do bryly korzeniowej podczas podlewania .




CH 1(18 flo) i CH 2 (23 flo)kwiaty tych 2 roslin sa podobne do siebie : luzne , ale duze i rozbudowane paki o sredniej grubości wloskach .

CH 1







CH 2







CH 3 (19 flo) natomiast tworzy topy ,które sa geste , zbite o wygladzie kulki , jest to odziedziczone po OG Kush , jednym z rodzicow .


IMG]growlike.pro/moon/albums/userpics/11119/121020131843.jpg[/IMG]





CH 4 (21 flo) czyli roslina o 5 ramionach , które rozwijaja się prawie rownomiernie z zauwazalna przewaga 2 szytow . Kwiaty sa rozbudowane bardziej niż u CH 3 , ale od nich luzniejsze , ale bardziej zbite niż i CH 1 i 2 . Wloski na tych kwiatach sa grube . Jest to moj faworyt na najlepszy wyglad koncowy z calej gromadki , JH niestety spada w moim rankingu na pozycje nr. 2 .











GWS (19 flo) to maly kompaktowy krzaczek , który z każdym kolejnym dniem staje się coraz gestrzy i przepieknie oblewa się zywica jak na biala odmiane przystalo .








JH (20 flo) posiada duzo szyto o bardzo zageszczonych pietrach (2-3cm) , duzo lisci , ciekie wloski w gestych kepach i bardzo mala iloscia zywicy co do pozostalych.










Nadszedl czas na pokazanie rodzinki w calej okazalosci :









Mile widziana aktywnosc w formie komentarzy i opinii powyższych zdjęć jak i stylu prowadzenia uprawy.

Pozdrawiam guruganja
:evil:

^^
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Bongjour, AS, Alien, GrubyLolek

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #9

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

witaj :)
hehehehe,z tego Jacka,to taki mały jeba...ec będzie :evil:
guruganja napisał:
Zrobilem cos w rodzaju orki lub bronowania ziemi w donicach na głębokości ok. 3cm i odległości ok. 5cm od lodygi w strone obrzeza donicy . Mam nadzieje , ze spowoduje to wieksza dostawe tlenu do bryly korzeniowej podczas podlewania .


w jednym z programów ogrodniczych,już nie pamiętam którym( Maja w ogrodzie-chyba ),widziałem jak koleś robił coś mniej więcej w tym stylu,dla poprawienia drenażu i napowietrzenia ziemi u roślin doniczkowych.
nakłuwał on ziemie w donicach długim ,cienkim i ostrym patyczkiem,takim jak do ciasta na głębokość ok 15-20cm ;)zabieg ten należy powtarzać co kilka miesięcy.
sam tego na moich roślinkach nie testowałem,ale zrobiłem tak wszystkie kwiatki na parapetach w domu i było ok.


powodzenia i obfitych plonów :ganja: życzę :peace:
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez AS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 6 miesiąc temu #10

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Dla mnie pełen wypas !!!
A ta malutka panienka jest zajebista ... 11 wierz jak dobrze widzę :)

Gratki za ten projekcik ... jest naprawdę na co popatrzeć.
Naprawdę zacni Farmerzy pojawili się na GLP ... jeszcze do tego z kulturą !

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany