Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik)

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 9 lata 3 miesiąc temu #31

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

yebaq napisał:
To i ja swoje parę groszy dodam do tematu, koszt 2 płyt 1,25M na 2,5M 100zł mylar ok 60 zł za 5M bierzących (promo bylo) kantowki 5×5cm miałem zawiasy i wkręty w granicach 30 zł. Całość daje nam ok 200 zł. Tyle co szafa z komisu, Ale konstrukcja masywna i gotowa do przebudowy na przyszłość. Jak wykonam całość wstawię fotki
Pozdrawiam :peace:

Budowa boksa z płyt kartongips jest dla osób które:
- mają przemyślanego boksa i już nic w nim nie będą poprawiać
- lubią lekkie konstrukcje, które można szybko zutylizować.

Sam jestem zwolennikiem solidnych konstrukcji i zgadam się z yebakiem, ze w tej cenie można śmiało coś kupić w komisie meblowym. Mało tego, można spokojnie za free znaleźć szafę, bo często/gęsto są ogłoszenia w sieci typu: oddam za darmo. Na zasadzie weździe to z mojego domu na własny koszt - najczęściej jest to wysokie piętro z wąską klatką schodową bez windy hehehe - już to przerabiałem :D
Szafa ma to do siebie, że jak się coś spird*** to można łatwo to poprawić, bo konstrukcja solidna i wytrzymała. Polecam szafy z okresu PRL'u. :smoke: Zdecydowanie lepszy materiał niż obecne szafy z papieru.

Podumowując:
o gustach się nie dyskutuje :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Człowiek Nauki Fazy, Warrior, Kimbo Slice

 
 
 

Buduj z Glockiem - czyli jak zrobić growboxa z płyt kartongips (Poradnik) 9 lata 3 miesiąc temu #32

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Chcialem tylko dodac ze konstrukcja z plyt meblowych 12mm nie osb . Ale to malo istotne jak ukoncze projekt wstawie fotki
Pozdrawiam :peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany