Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;)

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #1

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Viking x A x HP x CDG - Warr sez.2015


Witka autowi rolnicy ;)
Sezon 2016 się zakończył, słoiczki pełne, możemy delektować się własnym smacznym ziółkiem czyli mission completed :smoke: Choć pewnie nie wszyscy mają tą przyjemność dlatego zapraszam tych smutnych i tych ujaranych na luźne rozmówki o odmiankach jakie będziecie chcieli posadzić w sezonie 2017.
Może jakieś spostrzeżenia z minionego już sezonu? Może są jakieś nowości, które warto sprawdzić?
Więc co posadzisz w 2017roku?
:ganja: :ganja: :smoke:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Bongjour, KLICZKO, Szatyn, Sandacz, winne2

 
 
 

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #2

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Ja bym postawił na nastepny sezon na GGS :) Na jego semi auto.
ktos z userow mial jakies jego krzaczki i jak to wyglądało ? luzne czy zbite? i jakie crossy były by najlepsze :whistle:
i jak z moca u nich :)

No i wiadomoze automaty :evil:
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #3

  • ufolud
  • ufolud Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 531
  • Zebranych lumenów: 1315
  •  

  •  

Regi regi regi, na 2017 planuje regi :lol: , może małe poletko femi af.
PurpleAfghan x td (semi, reg) na bank i możliwe że hashkush regi i może jakieś afy jak się trafią :P
Na starym spocie po 2 sztuki na donice i na nowym 3 paletka po 10 sztuk. W donicach już siedzi gnój i dolomit, tak samo jedno poletko już zrobione.W sumie 50-60 sztuk z czego fajnie jakby przeżyło z 20 (najlepiej 49 femek i jeden men ;) ).
Browar, faja, plener, niebo jak baja, wszystko to przecież należy do nas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #4

  • jasnim
  • jasnim Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 308
  • Zebranych lumenów: 329
  •  

  •  

Ja też na przyszły sezon wale ze 3 spoty automatów, spot półautomatów i spot PASSION #1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #5

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Jako że w tym roku również chciałbym mieć juz coś takiego 7 sierpnia pod chmurką to dalej bede stawiał na sprawdzone Out Porojkety od Warr Seeds.

GloriaxArnexCDG- Warr Seeds 7 sierpień:




Niestety trzebaby dla nich znaleźć ciut mniej wilgotne spoty bo te wcześniaki przy duzych letnich upałach potrafią w takich miejscach poprostu gnić....

Będą też moje własne rego.
No i wiadomo liczę na was :) czyli na Bank GLP oraz jakieś OpenSeedy :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Babys, KLICZKO

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #6

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

W tym roku stawiam na Oriona i jego sprawdzone geny maroca i passiona.
Na drugim miejscu ziarna od Esbana, mam 5 jego odmian regularnych i jak dobrze pójdzie to od lutego bede sie nimi bawił w namiocie i wyszukam damki i porobie klony
Na trzecim miejscu zawsze sprawdzony warr ale mam tylko 10 jego femek i nie wiem co to za cros, bede czekał na jego nowe ziarna
Na czwartym miejscu moje auto i 5 małych poletek (a moze bedzie więcej, zależy czy coś znajdę fajnego do posadzenia)
Na piatym miejscu crosy pół auto od Golasa i gratisy ze sklepów



pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #7

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
dieselku a jak green poison fast version ?bo jak rozmawialem z ziomem to na to ziolko zwracał uwage ze szybkie smaczne i bardzo mięsiste kulowate topy .Próbowałeś go w ogole? bo masz tyle tego ....:d- ile życze każdemu z tego forum w przyszłym sezonie :P a tobie dwa razy więcej :bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #8

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

LfWEED napisał:
dieselku a jak green poison fast version ?bo jak rozmawialem z ziomem to na to ziolko zwracał uwage ze szybkie smaczne i bardzo mięsiste kulowate topy .Próbowałeś go w ogole? bo masz tyle tego ....:d- ile życze każdemu z tego forum w przyszłym sezonie :P a tobie dwa razy więcej :bongo:

Dzięki i taki jest plan :D
Jeśli chodzi o GP to fakt nabity temat, ale chyba nie do końca u nas daje radę, ale można próbować. Minus jeszcze taki , że plecha u mnie była.
A i nie próbowałem jeszcze :D
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #9

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
może zmienisz zdanie jak zapalisz.:D klimat panujacy w danym rejonie też robi swoje mój spot znajdowal się na południu polski na poludniowym zboczu porosnietym nawłocią kilkadziesiąt metrów poniżej ulubionego miejsca paralotniarzy do startu...wietrznie i słonecznie u ciebie chyba troszke inne klimaty z tego co sugeruja zdjecia...dlatego chcialem poznac twoja opinie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Co posadzisz na OUTDOOR w sezonie 2017? - luźne rozkminki ;) 7 lata 4 miesiąc temu #10

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

LfWEED napisał:
może zmienisz zdanie jak zapalisz.:D klimat panujacy w danym rejonie też robi swoje mój spot znajdowal się na południu polski na poludniowym zboczu porosnietym nawłocią kilkadziesiąt metrów poniżej ulubionego miejsca paralotniarzy do startu...wietrznie i słonecznie u ciebie chyba troszke inne klimaty z tego co sugeruja zdjecia...dlatego chcialem poznac twoja opinie

Ja tak z centrum bardziej ;)
Ogólnie ostatnie 2 tygodnie przed ścinką były słabe i to też była przyczyna. Myślę , że będzie dobry jak SweetSkunk czy CreamCaramel ;) Podobnie rosły.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: LfWEED
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany