Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady.

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 7 lata 1 tydzień temu #11

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

hehe nie ty jeden z forum myślałeś że to AF B)
na indoorku tez mysleli że to AF no ale tam tO była łatwiej opanowac....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 7 lata 6 dni temu #12

  • pendejo
  • pendejo Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 114
  • Zebranych lumenów: 708
  •  

  •  

Najlepsze na utrzymanie wilgoci to walnąć łopatę obornika pod roślinę i nie musisz już podlewać przez cały sezon. Na twoim miejscu nie bawiłbym się w żadne ledy ani wynalazki (dopiero zaczynasz przygodę i nie masz doświadczenia).
Automaty są małe i to od przygotowania spotów będzie zależało jak często będziesz musiał odwiedzać spota, jedni obkopują całego spota i mają praktycznie spokój a inni tego nie robią i chodzą od czasu do czasu i targają trawsko by nie zarosły (to Twój wybór jak go sobie przygotujesz ale sadząc w wiadrach będziesz musiał raczej je odwiedzać regularnie).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 6 lata 11 miesiąc temu #13

  • Tripek
  • Tripek Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 6
  • Zebranych lumenów: 4
leczniczydymek napisał:
Poczekaj do maja co najmniej, nie daj się zwieść obecnie ładnej pogodzie bo noce dalej zimne. Jak chcesz Afghan Kush to możesz dokupić sobie kilka ganjafarmer.com.pl/964-afghan-kush-ryder.html bo jest fajne promo na tą drogą odmianę a fajnie rośnie. Reszta jak wyżej.

Ja mam zamiar na ganja właśnie kupić kilka tym bardziej że dobra cena więc można zobaczyć co z tego będzie ;D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 6 lata 11 miesiąc temu #14

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

a na przyszły sezon ci ziomuś radze powielić auto za pomocą sts i możesz sobie i od grudnia sadzić jak masz pestek parę k. i wtedy się dowiesz na własnej skurze, kiedy sądzić :D


pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 6 lata 11 miesiąc temu #15

  • Leniwiec6
  • Leniwiec6 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 8
  • Zebranych lumenów: 1
@Mazar taki jest plan haha, zostawię jednego planta w domu i zrobię go na potwora, co do pyłku, samemu robić? czy może liczyć na kogoś w dziale open pyłek?

Dziewczyny na razie w domu pod lampą rosną jak szalone, już trochę ciasno im, boję się, że Zośka wymarznie mi je, i jak dotąd jest dosyć mokro ostatnimi czasy, do stopnia że teraz człowiek myśli o gniciu korzenia ha.

Mam pytanie, czy ktoś na forum próbował zbudować tanią stację do waporyzacji?
Ja mam koncept aby zamknąć się poniżej 150zł, stacjonarna, z regulacją temperatury, ale może są już mózgi które mnie ubiegły?
Głupiec który napracuje się za 10 myśląc, że jest leniwy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 6 lata 11 miesiąc temu #16

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Pyłek rób sam bedziesz pewien ze go dostaniesz bo malo jest akcji w tej kategorii. Co do roslin po 15 maja najlepiej je wyrzucić na out raczej pewne ze nie ich wymrozi. Korzenie nie zgnija jak dasz im mikoryze albo Efektywne mikroorganizmy. Podstawa to dziurki w donicy ale to pewnie już wiesz.
Co do stacji wapo szperaj w necie jest tego sporo i jak masz w planie wapo do bakania to sprawdź jakie są temperatury degradacji THC.
Powodzenia

Pozdrawiam
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 6 lata 11 miesiąc temu #17

  • Pasikuń
  • Pasikuń Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 3
Szkoda Gadać nie ma to jak minimum 120 dni uprawy a przed tym 18/6 w domu czy garażu Pozdrawiam serdecznie Kolegę
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 6 lata 11 miesiąc temu #18

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Leniwiec6 napisał:
boję się, że Zośka wymarznie mi je

prognozy są optymistyczne raczej przymrozków nie będzie, ja bym już wysadzał na zewnątrz :)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 6 lata 9 miesiąc temu #19

  • Leniwiec6
  • Leniwiec6 Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 8
  • Zebranych lumenów: 1
Pytanie kiedy kosić?
z wyglądu dał bym im jeszcze 2-4 tygodnie.
Niestety najmniej zaniedbanej złamał się top i musiałem go wcześnie ściąć. Będzie na (przed)wczesne palenie, ale szkoda oczywiście.
Załączniki:
Głupiec który napracuje się za 10 myśląc, że jest leniwy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Automaty outdoor na dziko, bez nadrozu, proszę o porady. 6 lata 9 miesiąc temu #20

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Leniwiec6 napisał:
Pytanie kiedy kosić?
z wyglądu dał bym im jeszcze 2-4 tygodnie.
Niestety najmniej zaniedbanej złamał się top i musiałem go wcześnie ściąć. Będzie na (przed)wczesne palenie, ale szkoda oczywiście.

Proszę przez galerie dodawać zdjęcia.
www.growlike.pro/forum/dzial-techniczny/328-galeria-jak-dodawac-zdjecia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany