Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ !

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 7 miesiąc temu #301

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Dzięki wielkie panowie :ganja: giga joint dla was :joint:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 7 miesiąc temu #302

  • Method
  • Method Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 272
  • Zebranych lumenów: 519
  •  

  •  

Witam was po chyba rocznej jak nie lepiej przerwie od forum. Outdoora odpuściłem, ale tak się składa, że nareszcie mogę wystartować z Indoorem stąd mam pytanie:

........ taki zestaw z Allegro da radę? Kupiłbym sobie jeszcze jonizator ewentualnie. To co jest na tej aukcji + jonizator to wystarczy na lajcie? Opłaca się brać taki zestaw?

Pozdrawiam serdecznie :)




Zakaz wstawiania odnośników do portali aukcyjnych !

Opisz zestaw i podaj kwotę.

Pozdro. B)
G.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 7 miesiąc temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 7 miesiąc temu #303

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Oj sporo Cię nie było i o Regulaminie się zapomniało ! :D

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 7 miesiąc temu #304

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Nie kupuje sie na alledrogo!
Zadzwoń do Fauny lub im napisz pw czy maila i pogadaj to ci taki zestaw zmonutją za podobna kase lub taniej
jonizator? na pleche? nie wiem czy to działa
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 7 miesiąc temu #305

  • mlody23
  • mlody23 Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 925
  • Zebranych lumenów: 2170
  •  

  •  

Kliczko , jemu z tym jonizatorem chodziło chyba o oczyszczacz powietrza :( ale mylić się mogę :oops:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 7 miesiąc temu #306

  • Aby Z Głową
  • Aby Z Głową Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 323
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Siemka czy zasilacz z regulacją V można podłączyć pod 3 wentyle połączone równolegle ? Głupie pytanie ale nie mam pojęcia wymieniłem nie dawno nowe wen. i zmieniła się ich wydajność i jest dużo większy szum :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 7 miesiąc temu #307

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Aby Z Głową napisał:
Siemka czy zasilacz z regulacją V można podłączyć pod 3 wentyle połączone równolegle ?

Jak najbardziej ;)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Aby Z Głową

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 6 miesiąc temu #308

  • komercja
  • komercja Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 21
Czy taka lampa nada się do uprawy? nie będzie dawało za dużo ciepła? miałoby wjechać do boksa 30x30x60h. nie wiem czemu nie widać załącznika a do galerii nie mogę wrzucić zdjęcia bo jakiś błąd mi pokazuje :/ dla chcących pomóc wystarczy wpisać w allegro "Y155 HALOGEN NAŚWIETLACZ LAMPA LED 50W B.CIEPŁA GW".

ogólnie to 5000 lumenów, barwa światła:2700-3500K

martwie się tylko o temperature.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 6 miesiąc temu przez komercja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 6 miesiąc temu #309

  • komercja
  • komercja Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 21
komercja napisał:
Czy taka lampa nada się do uprawy? nie będzie dawało za dużo ciepła? miałoby wjechać do boksa 30x30x60h. nie wiem czemu nie widać załącznika a do galerii nie mogę wrzucić zdjęcia bo jakiś błąd mi pokazuje :/ dla chcących pomóc wystarczy wpisać w allegro "Y155 HALOGEN NAŚWIETLACZ LAMPA LED 50W B.CIEPŁA GW".

ogólnie to 5000 lumenów, barwa światła:2700-3500K

martwie się tylko o temperature.

podbijam???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 6 miesiąc temu #310

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Jestem prawie pewien ze sie nie nada, nawet nie szukałem tego co opisales. Ale poszukaj info czy jest opis na temat długości fali światła okreslana w NM albo skuteczności PAR
Spróbować można a jak nie wyjdzie to sobie podwórko oswietlisz, kup cfl-ki albo HPS i będziesz pewien ze da radę.
Szukaj info na forum tu jest wszystko w temacie, nie kombinuj z ledem ze 50 zł bo sie zawiedziesz
Pozdrawiam
:peace:
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Ostatnio zmieniany: 6 lata 6 miesiąc temu przez Kimbo Slice.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany