Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ !

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 5 lata 4 miesiąc temu #331

  • Belial
  • Belial Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 163
  • Zebranych lumenów: 450
  •  

  •  

krzyżowanie wsobne? zapylenie tą samą odmianą tych samych krzaków daje, (albo powinno) odmianę S1 czyli zduszenie mniejszych linni phemo na korzyść tych najsilniejszych w danym genotypie. W rezultacie roślinka z nasion S1 jest słabsza w różne dziwne kierunki. Brak wielkich wiatraków, mniejszy wzrost, mniej kryształów w okresie zbioru... Genetyka coś pochrzaniła z tymi małymi listkami. Ja bym się nie przejmował. Pracuję akurat nad 'czymś' S6 i no kurde prowadząc tą odmiankę od S2 widzę coraz większe straty na wielkości roślin, moc palenia cały czas taka se (około połowę słabsza niż średnia uliczna). W zamiarze chciałem do S10 docisnąć, ale chyba już teraz się poddam i będę krzyżował z czymś... czymś kozackim :P

Jak bym coś głupoty gadał, to mnie ostro ganić trzeba, bo nie raz herezje gadam... Jakiś warm czy cuś czy tam free open pakiet hehe
Ostatnio zmieniany: 5 lata 4 miesiąc temu przez Belial. Powód: pijany jestem i upalony troche
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 5 lata 4 miesiąc temu #332

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Poczytaj o stabilizacji odmian. Na hasioku Sub mimo niekońcżacych sie postów dobrze to opisał
pozdrawiam

P.S.
przyczyną karłowacenia plantów jest brak podstawowej wiedzy na temat uprawy mj
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 5 lata 4 miesiąc temu #333

  • Belial
  • Belial Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 163
  • Zebranych lumenów: 450
  •  

  •  

byłoby zajebiście jak byś dał linka... A tak to szukaj człowieku. Czytałem to z rok temu albo więcej. Ale życie zamgliło wiedzę...

Małe listki... Jakiś rewers
Ostatnio zmieniany: 5 lata 4 miesiąc temu przez Belial.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 5 lata 4 miesiąc temu #334

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

KLICZKO napisał:
Poczytaj o stabilizacji odmian. Na hasioku Sub mimo niekońcżacych sie postów dobrze to opisał
pozdrawiam
Coś tam ostatnio widziałem wypociny tego pana.

P.S.
przyczyną karłowacenia plantów jest brak podstawowej wiedzy na temat uprawy mj
Rada Etyki Grow like.pro
Ps. Tak było.

BTW Dwa ścięte karły były z pestek od Szatyna , tzw. wysłanych z banku.Ale jako że ja tego nie nadzorowałem to tylko tyle wiem że jakieś auto purple haze chyba fem.
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 5 lata 4 miesiąc temu #335

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Nie tylko winą są tutaj geny, a całość uprawy i przygotowania jej. :D

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 5 lata 4 miesiąc temu #336

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

:bongo:
Ja mam do was wyjadaczy pytanko.
Blok ostatnie piętro. Kusi mnie walnąć bezpośredni wlot powietrza z namiotu do wentylacji bez filtra.
To bezpieczne czy się mylę?
:rolling: :rolling: :rolling:
Ostatnio zmieniany: 5 lata 4 miesiąc temu przez Chmura.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 5 lata 4 miesiąc temu #337

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Bez filtra to nie jest dobry pomysł.
Jak jest niskie ciśnienie to zapach bedzie do dołu przyduszało i niech ktos poczuje i kretki
tak wpadł volvo właśnie z jedna z wiekszych plantacji w pl
z filtrem mozesz spokojnie sie podpinać
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 5 lata 3 miesiąc temu #338

  • Ganjamatyk
  • Ganjamatyk Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 348
  • Zebranych lumenów: 398
  •  

  •  

Miałem w tym sezonie samosiejkę ;) Doszła w 41 dni +/-.
Jaka tego przyczyna ?Dostawała w sumie Orgatrex , melasę i Biobizz Top max i bio bloom.
Sezon...
I znów mam tego kulki , ale nie wiadomo kto jest ojcem.Moc nawet niezła ;)
"Tak bowiem jest: kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera, kto zaś hojnie sieje, ten hojnie też zbierać będzie. Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem RADOSNEGO DAWCĘ MIŁUJE BÓG." (2 List św. Pawła do...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 4 lata 10 miesiąc temu #339

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Drodzy forumowicze, czy ktoś mi może powiedzieć gdzie kupię zarodniki grzybków?
Jakoś nie miałem kiedyś problemu, a teraz coś aż się narodziła potrzeba pisania tego w tym dziale. :joint:
Z góry dziękuję za namiary :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 4 lata 9 miesiąc temu #340

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Shroom it
Nie wiem czy dobrze to napisałem. Google masz?
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany