Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR !

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #121

  • Hajp
  • Hajp Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 5
  • Zebranych lumenów: 1
Asahi na kwitnieniu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #122

  • Kimbo Slice
  • Kimbo Slice Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • czarny smerf
  • Posty: 1028
  • Zebranych lumenów: 1492
  •  

  •  

Lutek napisał:
Nie jestem specem,ja bym przesuszył je aż donice będą lekkie,flush wodom ph6.0 i po tygodniu zapodał popu od 30%zalecanej dawki w między czasie oprysk asahi lub vitrace.
Poczekaj na rady bardziej doświadczonych. :smoke:
peace :peace:
Chyba bym się pod tym podpisał .

Mam to samo co ty ale na początku przelałem i stres zepsuł mi 2 tygodnie wega
zZz miniaturyzowany czołg bojowy ciężkiego kalibru....

pierwszy do zwolięcia ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #123

  • Lutek
  • Lutek Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • buszido
  • Posty: 213
  • Zebranych lumenów: 336
  •  

  •  

Hajp napisał:
Asahi na kwitnieniu?


ja stosowałem do trzeciego tyg flo bez negatywnych skutków.
poczekaj na opinje doświadczonych ogrodników.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #124

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

Hajp napisał:
Asahi na kwitnieniu?
Nic im nie będzie,a może miło zaskoczyć. Przeczytaj etykietę,wyraźnie jest napisane że to stymulator wzrostu i "plonowania" więc wnioski wyciągnij sam.

Nie psikaj ich na noc a w słońcu.
Ja czasami potrafiłęm psikać je przez tydzień dzień w dzień i nic im nie było :side:
2tyg przed kosą zaniechaj oprysków.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Gandzia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #125

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Hajp napisał:
O
I jeszcze pytanko jakie ilosci stosowac na 1L bio bizzu dla ziemi ECO BISON w donicy 12L?
Nie do końca precyzyjne pytanie, ale podeślę Ci tabelkę. Ogólnie jak wpiszesz zapytanie na Google: bio-bizz tabela to znajdziesz mnóstwo odnośników ;)


Podpowiem Ci, że bio-bizz potrafi mocno zakwasić glebę, w szczególności top-max.

Pozdro!
J. :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Hajp

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #126

  • Hajp
  • Hajp Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 5
  • Zebranych lumenów: 1
Korzystam z tej tabelki a jak widać nieźle przenawoziłem roślinkę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #127

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

Hajp napisał:
Korzystam z tej tabelki a jak widać nieźle przenawoziłem roślinkę.
Powiem Ci, że zużyłem sporo bio-bizzowych nawozów i złego słowa o nich nie mogę powiedzieć, nie mniej potrafią zaszkodzić. Ja na flo podnosiłem dodatkowo PH jakimś tam specyfikiem ze sklepu akwarystycznego typu "PH-up". Choć kranówka była powyżej 7 to jeszcze dolewałem tego specyfiku - odstawiałem butlę 5l na 2-3 dni i następnie w niej mieszałem nawozy. I tak dupy nie urywało i robiła mi się jesień w ogródku. Obecnie używam koksów Advanced Nutrients i jestem b.zadowolony. Rośliny zdecydowanie mniej dostają po dupie i są b.zielone niż poprzednio. Spróbuj podlewać naprzemiennie z czystą wodą, bo za dużo to i świnia nie przeżre. ;)

Powodzenia!
J. :stoned:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 2 miesiąc temu #128

  • Aby Z Głową
  • Aby Z Głową Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 323
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

siemka o czym mogą świadczyć te brązowe końcówki na dolnym liściu musicie sie dobrze przyjrzeć ?Odmiana Super Skunk ziemia compo sana+dodałem 3 łyżki dolomitu zmieszałem z ziemią na początku nie wiem czy dobrze zrobiłem podlewam wodą odstaną fp 12/12 od kiełka zdjęcia z wczoraj dzień 13.
I teraz kropeczki brązowe wyskakują na końcach liści.

Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Aby Z Głową.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 2 miesiąc temu #129

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

Aby z Głowa. Dla mnie nie widać nic złego tym bardziej brązowymi plamkami bym sie nie przejmował bo sam miewałem takie.
Nic złego sie nie dzieje. zdrowa jest i będzie szła do góry i przed podlaniem możne zrób teraz delikatne lst.

Nie bądź nad opiekuńczy Aby z Głowa :) bo zaszkodzisz :)



pozdro
Sandacz :rolling:
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Ostatnio zmieniany: 8 lata 2 miesiąc temu przez Sandacz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Aby Z Głową

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 2 miesiąc temu #130

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
Witam,
Potrzebuje pomocy!!! nie wiem co się dzieje...nasionka wykiełkowały, włozyłem je juz do ziemi, minął tydzień i nic....jedna się tylko pokazała, ma około centymetr ale wyraźnie umiera....na ziemi pojawił się biały osad...co robić???!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany