Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR !

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 3 miesiąc temu #111

  • Jacek
  • Jacek Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Specjalizacja: Ziołolecznictwo
  • Posty: 1447
  • Zebranych lumenów: 3239
  •  

  •  

madman napisał:
tylko że to nie jest automat i leci na 12/1 cały czas i tak jak mówiłem ma spowolniony wzrost, mam szafe 160cm w góre a wykorzystała może z 30cm a ma donice 7l, czyli co? temperatura ją stresuje, dać lampe wyżej ? ogólnie ona jest pod CFL 200W
Sorki - nie doczytałem, albo nie dopisałeś, ze to pełnosezonówka.
Nie mniej nie wygląda to, że jest jej za ciepło - listki nie wykręcają się i nie zadzierają ich koncówki ku górze - taki jest objaw gdy jest im za ciepło.
Jak chcesz jeszcze wegować to weguj, jeśli nie to jak pisze Jabol - zmieniaj FP.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 3 miesiąc temu #112

  • madman
  • madman Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 3
Czyli rozumiem że to że nie rośnie to jest kwestia tego że już długo jest na wegu i domaga się flo, dobra, niech tak i będzie, potem ją sobie najwyżej zreweguje po zbiorach. Dzięki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 3 miesiąc temu #113

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

Jabol ma racje roslina gotowa do kwitnienia
a te zolte place na szczytach to preflowery ;)

Wiec nic sie nie martw

Pzdr Babys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #114

  • Hajp
  • Hajp Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 5
  • Zebranych lumenów: 1
Cześć,

Ostatnio dzieje się coś złego z moimi roślinkami.

Settings:
DZIEŃ 33
Nasiona - Big Bang Auto (GHS), Critical 2.0 Auto (Dinafem)
Nawozy - Bio Bizz Try Pack (Grow, Bloom, Top Max)
Ziemia - Eco Bison
Donica - 12-13L
Lampa - 85W CFL DUAL ELEKTROX
Podlewanie - raz na tydzień litrem wody kranowej regulowanej octem
pH - badanie płynnym testerem. barwa żółta, wiec pH na poziomie 6
wilgotność - 30-50%

Objawy: Big Bang od ponad tygodnia ma opadnięte liście (wygląda na efekt przelania). Ostatnio podlewałem roślinę 5 dni temu razem z zastosowaniem dolomitu. Critical natomiast objawia się żółknięciem liści. Oto zdjęcia jak to wygląda:

CRITICAL z lewej a BIG BANG z prawej
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #115

  • techacjusz
  • techacjusz Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 54
  • Zebranych lumenów: 74
Może są odwodnione a nie przelane ? bo litr na tydzień wydaje się mało. Jak stosowałeś nawozy pewnie dawki z opakowań , to zrób im konkret płukanie bo pewnie zasoliłeś a jak już odetchną to wystartuj z max 30% dawki bo niestety bez kontroli soli ph może się zgadza a ec w kosmosie już to przerobiłem hehe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #116

  • Lutek
  • Lutek Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • buszido
  • Posty: 213
  • Zebranych lumenów: 336
  •  

  •  

Kolego Hajp wstaw zdjęcia do galeri glp tu masz link jak to zrobić www.growlike.pro/forum/dzial-techniczny/328-galeria-jak-dodawac-zdjecia
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez Lutek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #117

  • Hajp
  • Hajp Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 5
  • Zebranych lumenów: 1








Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Lutek

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #118

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Ja stawiam ostatnio na glębe i zjebane w niej ph oraz za duże ec patrząc na te spalone liście.
sprawdź przelew i potem działaj.
pozdrawia m
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #119

  • Hajp
  • Hajp Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 5
  • Zebranych lumenów: 1
Obrałem taki plan:

Flush 20L wody (ze solą epson)
Kolejnego dnia flush 20l z 1/3 dawki nawozów (bio bizz grow, blom, top mam + sol epson)
I opryski z 1/2 roztworu wody ze sola epson az wszystko im przejdzie.

Co sądzicie?

I jeszcze pytanko jakie ilosci stosowac na 1L bio bizzu dla ziemi ECO BISON w donicy 12L?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 9 lata 1 miesiąc temu #120

  • Lutek
  • Lutek Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • buszido
  • Posty: 213
  • Zebranych lumenów: 336
  •  

  •  

Nie jestem specem,ja bym przesuszył je aż donice będą lekkie,flush wodom ph6.0 i po tygodniu zapodał popu od 30%zalecanej dawki w między czasie oprysk asahi lub vitrace.
Poczekaj na rady bardziej doświadczonych. :smoke:
peace :peace:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Hajp
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany