Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR !

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 1 miesiąc temu #131

  • Sandacz
  • Sandacz Avatar
  • Offline
  • ... zbanowany
  • Padlinożerca!!!
  • Posty: 1096
  • Zebranych lumenów: 2454
  •  

  •  

sekretq7 napisał:
Witam,
Potrzebuje pomocy!!! nie wiem co się dzieje...nasionka wykiełkowały, włozyłem je juz do ziemi, minął tydzień i nic....jedna się tylko pokazała, ma około centymetr ale wyraźnie umiera....na ziemi pojawił się biały osad...co robić???!!!


Jakieś foto może? Co za odmiana jest i od kogo i oczywiście jaka ziemia??
I czy dodawałeś coś w gratisie do tej ziemi?



pozdro
Sandacz
Masz jedno życie, nie zmarnuj jego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Po wykiełkowaniu i wsadzeniu w ziemie roślinka nie pokazuje się. Biały osad na ziemi.... 8 lata 1 miesiąc temu #132

  • Frederick Klenner
  • Frederick Klenner Avatar
pokaz zdjęcia , daj jej jeszcz ekilka dni , nie grzeb w srodku staraj sie nie przelac roslinek , bialy osad to pewnie od wody , napisz jaką podlewasz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 1 miesiąc temu #133

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
foto wyśle jutro, odmiana to kush i blue chees..od holenderskiskun.pl...jako podłoże wziąłem kokos. Nic nie dodawałem w gratisie:)
ok, zaczekam. Myslę, że nie przelałem, ale może ogranicze troche wodę. Woda demineralizowana, ph w granicach 5,5-6
Ostatnio zmieniany: 8 lata 1 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Po wykiełkowaniu i wsadzeniu w ziemie roślinka nie pokazuje się. Biały osad na ziemi.... 8 lata 1 miesiąc temu #134

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Kokos to medium które potrzebuje troszke doświadczenia w uprawie.
Na początek wysadził bym w ziemi.
Jak głęboko wsadziłeś nasionko do kokosu?
Wodą podlałeś raz po wsadzeniu i teraz czekasz aż wyjdzie? prawda? ;)
Jaki duży był kiełek jak go wysadzałeś?
Lepiej poczekać na wacie niech podrośnie a nawet zrzuci kapturek i potem wysadzać.
Roślinka pojawia sie na nastepny dzień.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

Po wykiełkowaniu i wsadzeniu w ziemie roślinka nie pokazuje się. Biały osad na ziemi.... 8 lata 1 miesiąc temu #135

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
nasionko wsadziłem na około dwa centymetry. Wodą podlewam regularnie,tak, żeby było wilgotno...kiełek miał około 3-5 milimetrów
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 1 miesiąc temu #136

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
pomocy!Co robić??? Minęło juz półtora tygodnia, roślinki się pojawiły ale stoja w miejscu i chyba umierają! Podłoże to kokos i chyba był to zły wybór, mam wrażenie, że roślinka się nie "trzyma"...podłoże jest zbyt "sypkie"...mogłbym lekko pociągnąć a roślinka wyszłaby bez żadnego trudu...jest możliwe, że to jest wina kokosu??? da się jeszcze coś z tym zrobić???pomocy!!!!dzięki





---

sekretq7 nie pisz posta pod postem
jest funkcja edytuj i fotki wklejaj, duże przepuszczone przez galerie
pozdro
DIESEL
Ostatnio zmieniany: 8 lata 1 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 1 miesiąc temu #137

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Nie wiem czy to jedna, czy dwie roślinki. Jeśli dwie, to ta na górze żyje z kolei druga, jeśli dobrze widzę (a zdjęcia są kiepskiej jakości) to pierwsze listki, które wychodzą Ci uschły. Moim zdaniem powinieneś kupić dobrą ziemię i kiełkować nowe pestki :)

:bongo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 1 miesiąc temu #138

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
są to dwie roślinki, a z tymi może da się coś jeszcze zrobić...a żeby te prerzucić do zwyklej ziemi???....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 1 miesiąc temu #139

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
chcę zacząć od początku...ale nie chcę popełnić znowu jakiegoś błędu...jak teraz zacząć??? proszę o parę porad...dzięki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 8 lata 1 miesiąc temu #140

  • FrakZaFrakiem
  • FrakZaFrakiem Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Po zielonej stronie mocy.
  • Posty: 145
  • Zebranych lumenów: 302
Wszystko napisali powyżej Twoich postów. Jeśli te które są na zdjęciach są jeszcze zielone postaraj się je delikatnie wyciągnąć z tego kokosu i wsadź do ziemi, może odbiją. Ja lubię walczyć do końca.


Powodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Kimbo Slice
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany