Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR !

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 2 miesiąc temu #161

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
podlałem ją teraz terra flores...czy lepiej dokupić sam fosfor i podlać jakby było gorzej???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 2 miesiąc temu #162

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
siema,
Mam problem, nie wiem od czego pojawiają się żółte plamy na liściach....nie jest przenaworzona bo odzywki daje co drugie podlanie i nie 100% dawki...jakiś niedobór??? Trzymam ją pod ledem...temperatura jakieś 23 stopnie, wilgotność 50%
Ostatnio zmieniany: 7 lata 2 miesiąc temu przez sekretq7.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 2 miesiąc temu #163

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
Ty a za mokrej jej nie trzymales? przesuszales ziemie lub nie przyschla a pozniej podlales?? mnie na przygnicie wyglada pozniej jakby sie odmulila BRAZOWE MARTWICZNE PLAMY SA OD ZALANIA ZAZWYCZAJ SUSZ DOBRZE BO BIEDA moje zdanie pozdrowka.Od przeschniecia do podlania NIGDY nie trzymamy caly czas mokrej sa bloki sa inne awarie lepiej PRZESUSZ niz zalej.Postaraj sie tak z nia zagrac powinna sie odmulic,to co martwe juz nie odmuli sie ale zyje takze dbaj o nia.Pozdro/

A jak posuszysz daj wody malutko tye zeby odmulic pozniej ew pasza i to malutko ok 30 % i znow do wysuszenia tu juz inaczej niezdzialasz wrzuc foto za jakis czas jak zobaczysz ze NIE POSTEPUJE znaczy gitara.
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Ostatnio zmieniany: 7 lata 2 miesiąc temu przez GOLABek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: sekretq7

 

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 2 miesiąc temu #164

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

sekretq7 fotoreli nie założysz ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 2 miesiąc temu #165

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
ja tu nawet nie wiem jak te fotorelacje zakladac...:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 2 miesiąc temu #166

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: sekretq7

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 2 miesiąc temu #167

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
dzieki pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 2 miesiąc temu #168

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
Nauczysz sie wrzucac na galere foto dawaj ta pannice pokaz sekret ona chyba niedlugo bd sobie powoli dochodzila wpierdziel tu wieksze fotki laduj w galerie i tyle.Podstawy masz widze pojete w miare naucz sie podlewac pod ledem bo na hpsach one se szybciej schna u mnie np 4 dni hehe a pod ledem jest naprawde roznie,i nawozu zra w huk mniej.Dzialaj.Pozdr
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 1 miesiąc temu #169

  • sekretq7
  • sekretq7 Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 40
  • Zebranych lumenów: 1
siema,
mam problem, jakieś insekty pojawiły się na liściach...to ten chyba mączniak...zostawia takie bardzo małe białe "jaja"...cos takiego czerwonego chyba łazi po lisciach...liscie schnał itp. co robić? ponoć od tego jest "canna cure" pomoze? to juz koncówka jest...jeszcze z tydzien i scinka...
Ostatnio zmieniany: 7 lata 1 miesiąc temu przez sekretq7.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Choroby , Niedobory , Szkodniki - tutaj zadajemy pytania związane z problemami w uprawie INDOOR ! 7 lata 1 miesiąc temu #170

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

piszesz,że to ostatni tydzień,to ja bym to zostawił jak jest.tylko sobie smak palenia tylko opryskami popsujesz... już trochę późno na działanie ;)
pozdro
Smoke More Weed
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany