Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #11

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

Ja też sie pod zieloną sensacja z plagronu podpiszę. Sprawiłem sobie również za radą Golaska. Roślinki po 5 dniach od podania dostały konkretnego kopa. Aż jestem ciekaw co tam zastanę za pare dni..

Powodzenia z koksowaniem chlopaki!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #12

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

Koza napisał:
może w ogóle nie potrzeba tego typu wynalazków do zadowalającej jakości zioła

Tego się trzymaj. Masz przecież i tak pokaźny zestaw. Tak naprawdę podstawowe nawozy popularnych firm pozwalają wyciągnąć z rośliny wszystko na co pozwala genetyka. Dodatkowe boosty, stymulatory, itp. to, moim zdaniem, nabijanie kasy przez konopne firemki które wyrastają jak grzyby po deszczu. Lanie wszystkiego co popadnie powoduje tylko utratę kontroli nad medium i dodatkowe problemy.
SkyneT 2.0 napisał:
Ciekaw jestem tez co ma General Hydroponics w swoim zestawie, sporo dobrego sie naczytalem o ich nawozach, no ale moze pisane przez fan boya wiec nie wiem czy obiektywnie.

GHE to fajna firma która wyrosła na popularyzacji upraw hydroponicznych głównie warzyw. Niestety ostatnio i tam wkrada się konopny marketing w stylu „zróbmy nową naklejkę i wciskajmy frajerom kit”. Doskonałym tego przykładem jest seria FloraNectar.



Zestaw mający zapewnić przeróżne smaki produktowi końcowemu okazuje się po prostu mieszanką siarczanu magnezu i siarczanu potasu. Wszystkie te butelki zawierają dokładnie to samo!!!
Tutaj PDF ze strony producenta:



Nie chce negować skuteczności nawozów firm takich jak Canna, GHE czy AN(sam obecnie używam prostego zestawu flora bo uważam że jest w miarę tani i skuteczny). Chce po prostu podkreślić że większość z tego to to samo a reszta to marketing. Cos co jest określane boostem mającym polepszyć smak, strukturę kwiatostanu i zwiększyć metabolizm rośliny często okazuję się np. litrem wody destylowanej ze szczyptą epsom salt…
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez Izak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Natural, SkyneT 2.0, Koza, Babys, Kabzik,

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 7 miesiąc temu #13

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

Koza i na co postawiles?? Ja kupilam na ebay tego plagrona green s. cena nie powiem jak za bloombastika ;)
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 7 miesiąc temu #14

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Kupiłem to samo tylko nie mam okazji przetestować bo mi podstawowego A+B wystarczy po uszy bo i tak nie zjadają a leca jak oszalałe do przodu. Wymienię pożywkę to wleje im zielonej mocy :D
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 7 miesiąc temu #15

  • buforekdoblanta
  • buforekdoblanta Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 423
  • Zebranych lumenów: 1500
  •  

  •  

W tym sezonie wylałam już 2 najmniejsze buteleczki GS w swoim grajdołku, teraz w zaawansowane flo wchodzi kilka panienek na których będę testował Overdrive + Carboload od Advanced Nutrients, dam tutaj znać jeśli będzie to coś wartego uwagi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 7 miesiąc temu #16

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

maladama napisał:
pisze na tym PGS ile ma PK?? mozesz zerknac :P

N-P-K --> 0-9-10
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: maladama

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 7 miesiąc temu #17

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

buforekdoblanta napisał:
W tym sezonie wylałam już 2 najmniejsze buteleczki GS w swoim grajdołku, teraz w zaawansowane flo wchodzi kilka panienek na których będę testował Overdrive + Carboload od Advanced Nutrients, dam tutaj znać jeśli będzie to coś wartego uwagi :)

Ja wylałem jedną 100 ml i jestem bardzo zadowolony B)
Mogłem jeszcze dukupić ale stwierdziłem, że zużyję suple z poprzednich lat co by nie zawadzały.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 7 miesiąc temu #18

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

Plagron Green sensation. Sporo płaci się za to :P
SKŁAD:

hydrolizat białka serwatkowego
jednozasadowy fosforan potasu
wodorotlenek potasu
kwas mlekowy
kwas fosforowy
wersenian dwusodowy
pięciotlenek fosforu
fosforan potasu
nadpis?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: maladama

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 7 miesiąc temu #19

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Orzech napisał:
Plagron Green sensation. Sporo płaci się za to :P
SKŁAD:

hydrolizat białka serwatkowego
jednozasadowy fosforan potasu
wodorotlenek potasu
kwas mlekowy
kwas fosforowy
wersenian dwusodowy
pięciotlenek fosforu
fosforan potasu


Może Orzech kiedyś założysz własną firmę z nawozami i rozłożysz konkurencję na łopatki ;)

Chyba warto założyć jakiś ciekawy temat z domowymi sposobami żywienia roślin lub z metodami wytwarzania własnych odrzywek :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 7 miesiąc temu #20

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

myslalam ze wazne jest PK, bloombastik np. ma 20-21 a w skladzie

Skład: fosforan potasu, wodorotlenek potasu, kwas fosforowy, żelazo EDTA, pięciotlenek fosforu, minerały ilaste
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany