Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 6 miesiąc temu #21

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

mam jeszcze to, 2-3 tyg przed koncem sie dawkuje, naprawde nikt tego nie probowal??

Shoooting Powder to sukces wielu hodowców. Jes to bowiem musujący powiększacz, który zdecydowane wyprzedza inne stymulatory kwitnienia obecne na rynku. Po zastosowaniu Shooting Powder na rezultaty nie trzeba długo czekać i są widoczne gołym okiem. Produkt ten dodaje nowych sił witalnych każdej roślinie tak, by przeszła przez fazę kwitnienia bez najmniejszych problemów. Shooting Powder hamuję również wzrost rośliny co przekłada się jednocześnie na wzrost wagi jej owoców. Przy użyciu tego preparatu można zwiększyć wydajność uprawy nawet do 30%.

Zawiera:

siarczan potasu
węglan potasu
fosforan potasu

N-P-K zawartość 0-39-25

Objaśnienie:

Środek ten składa się z dwóch głównych składników czynnych: fosforu i potasu. Fosfor jest niezbędny do fotosyntezy oraz bierze udział w produkcji olejów, skrobi i cukrów. Ogranicza stres i koordynuje proces dojrzewania, fosfor ułatwia szybki wzrost oraz zwiększa przyrost kwiatów i korzeni. Potas natomiast jest odpowiedzialny za utratę i wchłanianie wody, oraz pozwala roślinie wytrzymać niskie temperatury. Jest niezbędny podczas budowania cukrów, skrobi oraz węglowodanów potrzebnych do syntezy białka i podziału komórkowego.

Dawkowanie:

użyj dwóch saszetek na 100L wody w systemach hydroponicznych przez ostatnie dwa tygodnie przed zbiorem
użyj jedną saszetkę na 100L wody w glebie na ostatnie dwa tygodnie przed zbiorem
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

 
 
 

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 6 miesiąc temu #22

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Coz od siebie moge dodac ze nawozy nie maja az tak wielkiego znaczenia w uprawie jakie do nich przykladaja ludzie malo obeznani w temacie.
Mozna spokojnie miec takie same wyniki na nawozach z ogrodniczego jak i na tym robionych pod cannabis. Ja uzywam tych do cannabis ze wzgledu na wygode i jakies doswiadczenia z poprzednich upraw. Na chwile obecna na cykl pod 600w wychodzi jakies 150-200 zl wiec to smieszne pieniadze w porownaniu do tego co mozna otrzymac. :D. Kupilem sobie butelke GS od plagronu tak dla urozmaicenia bo przewaznie uzywalem boosta canny i widac oraz czuc roznice gdy sie go nie uzywa. Inny lepszy smak suszu. I podczas kwitnienia planty po podaniu boosta mocno rozrastaly sie. No ale inne warunki zawsze byly dobre i planty w miare dobrej kondycji. Bo jesli cos zjebiemy w czasie uprawy to i dobre Boze nie pomoze. :D
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, AS, Edmund Dantes, Warrior

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 4 lata 3 tygodni temu #23

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Hej,

Wybaczcie że odkopuję temat sprzed trzech lat, jednak nie wiem już co zrobić, a mam mętlik w głowie od czytania sprzecznych info. :(

Chciałbym nieco zmodyfikować zestaw jaki używam I jestem już w trakcie zamawiania ale nie wiem na co się zdecydować: Green Senstation od Plagrona, czy Big Bud i Overdrive od AN.

O tym i o tym naczytałem się wiele dobrego i stąd moja zagwozdka. Do tego poleci baza do hydro od Hesi oraz PK13/14, SuperVit również od Hesi.

Dziękuję za porady:)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 4 lata 2 tygodni temu #24

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Ja używam GS od Plagron i jestem zadowolony.
Robi swoją robotę. :rasta:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 4 lata 2 tygodni temu #25

  • Gandalf
  • Gandalf Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Ten, który nadszedł z Zachodu...
  • Posty: 525
  • Zebranych lumenów: 615
  •  

  •  

Hej Golasku, dzięki za odpowiedź.

Tak, wiem - ale czy prócz tego używasz jeszcze jakiegoś środka na boostowanie kwitnienia? Zamówiłem GS i BigBud będę testował na dwóch oddzielnych projektach, zobaczę co mi bardziej siądzie. Pewnym jest, że cena GS jest kolosalna jak na dawkowanie. Nie wiem jak w praktyce to wygląda, ale producent podaje 100 ml na 100L wody, niezbyt ekonomicznie :D

Pozdrawiam :)
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie."
"Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę - My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 4 lata 2 tygodni temu #26

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Tylko podczas dawkowania GS nic już więcej nie leję.
Więc nie jest tak tragicznie.
Najlepiej testować w tych samych warunkach i odmianach.

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany