Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #1

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Witajcie, kończy mi się stymulator kwitnienia i zastanawiam się nad zakupem nowej butli a że nie są to tanie rzeczy wolałbym dopytać co używacie i co polecacie w rozsądnych pieniążkach. Do tej pory miałem zawsze boost'a od Canny ale ze względu na cenę trochę mnie odstrasza ten specyfik, miałem próbeczke TopMaxa od BioBizza ale nie mogę wydać o nim opinii bo było tego symbolicznie.
Stosuje do hydroponiki i szukam czegoś sprawdzonego i polecanego przez Was drodzy userzy. Za wszystkie opinie z góry dzięki.

Pzdr
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: uprawiam_wiec_zyje

 
 
 

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #2

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Nie miałem okazji dodawać go do hydro ... ale polecam Plagron Green Sensation. :D
Używałem już różnych, ale z tego jestem najbardziej zadowolony.
Taka moja opinia :P

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, bady

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #3

  • HaLLiK
  • HaLLiK Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 26
  • Zebranych lumenów: 9
pozostaje mi tylko potwierdzić to co napisał Golas, GS od Plagrona zrobił na mnie najlepsze wrażenie a kilku specyfików już używałem, w połączeniu z Sugar Royalem działa cuda ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #4

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Tylko szkoda, że GS nie jest BIO ;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #5

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Koza napisał:
Witajcie, kończy mi się stymulator kwitnienia i zastanawiam się nad zakupem nowej butli a że nie są to tanie rzeczy wolałbym dopytać co używacie i co polecacie w rozsądnych pieniążkach. Do tej pory miałem zawsze boost'a od Canny ale ze względu na cenę trochę mnie odstrasza ten specyfik, miałem próbeczke TopMaxa od BioBizza ale nie mogę wydać o nim opinii bo było tego symbolicznie.
Stosuje do hydroponiki i szukam czegoś sprawdzonego i polecanego przez Was drodzy userzy. Za wszystkie opinie z góry dzięki.

Pzdr


Triacontanol + Polysorbate 20 = musisz sie pobawic jak z heleną - lyzeczka podgrzewasz i wstrzykujesz w lodyge :evil:

tu mash w polanda ciezko namiezalne ....... Nie wstawiamy odnośników aukcyjnych !

To juz przestazaly srodek sa lepsze w stanach pozabraniane hihi bo zle wplywaly na ludzi po konsumpcji no ale co zle nie wplywa. Kazdy boost na runku ma to w sladowych ilosciach i duzo magii i czarodzieskiego pylu z ksiezyca do tego.
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez Golas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #6

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

Powiedz Kosa czego oczekujesz po „stymulatorze”? Top max to generalnie nie do hydro bo na melasie zrobione… Chcesz hormony, mikro czy PK?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #7

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

mam bogatą wodę w mikroelementy i mały apetyt na N-P-K więc raczej szukam turbo doładowania czyli jak to zgrabnie ująłeś hormony. Szukam sensownego dopalacza w rozsądnym stosunku ceny do jakości a może w ogóle nie potrzeba tego typu wynalazków do zadowalającej jakości zioła.
Mam ciekawe raczej rzadko spotykane odmiany i tutaj też nie chce strzelić gafy ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #8

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Nie uzywalem tego typu specyfikow zbyt duzo ale raz mialem green sensation i na pewno w tym grow sie pojawi w odpowiednim momencie.

Takze moge potwierdzic slowa Golasa ;)

Ciekaw jestem tez co ma General Hydroponics w swoim zestawie, sporo dobrego sie naczytalem o ich nawozach, no ale moze pisane przez fan boya wiec nie wiem czy obiektywnie.
Niepalący :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #9

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  




a ja sobie kupilam to, jak dziala nie wiem ;)
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stymulator kwitnienia- co wybrać, jakie ceny. Wasze opinie. 9 lata 8 miesiąc temu #10

  • SensiSoul
  • SensiSoul Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 655
  • Zebranych lumenów: 1195
  •  

  •  

Ja w tym sezonie lałem Green Sensation na Oucie pod kilka AF i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

Szkoda tylko, że zgubiłem flaszeczkę na spocie :unsure:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc temu przez SensiSoul.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany