Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 6 miesiąc temu #11

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Jeżeli chodzi o butelki to oznaczenia u mnie są te same.
Temat został zablokowany.

 
 
 

Sytuacja z konkursem Cyco... 10 lata 6 miesiąc temu #12

  • flora-fauna
  • flora-fauna Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 201
  • Zebranych lumenów: 1076
Witajcie.

Organizujac konkurs na forum Haszysz (bo tam pierwotnie ten konkurs miał miec start) chcielismy pokazac nowe nawozy dotychczas nieznane na polskim rynku. Promujac te nawozy poprzez konkurs chcielismy pokazac Wam ich mozliwości i działanie. Tak naprawde ten sposób promocji jest najbardziej wiarygodny,bo to Wy je testujecie w oparciu o Wasze wczesniejsze doświadczenia.
Tu nie było z naszej strony marketingowego bełkotu i zachwalania jakie to one nie są dobre i wogóle...Czysta rywalizacja grupy osób z pasją i checiami plus szersza publika w postaci obserwatorów. Bo jak dla nas to Wasze opinie...pasjonatów,ogrodników amatorów są najlepszą formą reklamy. Takie było założenie z naszej strony.
Niestety podczas końcowej fazy organizacji konkursu na forum Haszysz doszło do rozłamu na temat którego nie będziemy się wypowiadać bo to nie nasza sprawa.
Fakt jest jednak taki że przez to forumowe zamieszanie ucierpiała forma i poziom tego konkursu co Wy sami chyba jednak zauważyliście.
My jako sponsorzy nagród nie chcemy zmieniać formy tego konkursu kosztem obecnych uczestników i dlatego prosimy Was o propozycje na wyjście z tego impasu.
Chcielismy tez wyprostowac sytuacje zakulisowych zarzutów dotyczacych zmiay pierwotnych cen ustalonych na konkurs. Jesli taka sytuacja miała miejsce dlaczego nikt z osób biorących udział w konkursie nie zapytał o to wprost...błędy sie zdarzają,chociaż akurat w tym przypadku nie powinny.
Jesli jakas osoba czuje sie przez nas oszukana prosimy o kontakt w tej sprawie.
Nawozy firmy Cyco sa naprawde dobrymi nawozami i chcielismy pokazac to Wam poprzez ten konkurs , dlatego zwracamy sie do Was z prosba o propozycje dotyczace reorganizacji tego konkursu.

Pozdrawiamy:

Flora-Fauna Team
Pozdrawiamy

Flora-Fauna Team
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Wild

Sytuacja z konkursem Cyco... 10 lata 6 miesiąc temu #13

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Konkurs nie odbywa sie tutaj wiec napiszcie sprostowanie tam gdzie jest. Start mial byc do konca wrzesnia a wy teraz sie budzicie? Troche polecieliscie w kulki. O zawyzownych cenach pisal "FAK" niech on sie wiec wypowie. Byly tez wpisy o straszeniu ze jak kupili nawozy a nie bedzie konkursu to niech zwracaja roznice w cenie. Troche żal slyszec ze taka wielka firma robia sobie takie bagienko. Nie wiem czy potrzebujecie przedstawiciela zeby kontaktowac sie z ludzmi bo sami nie potraficie ale Cosa Nostra wyszedl na tym jak Zablocki na mydle. Skoro macie jaja to sami to ogarniajcie a nie wyslugujecie sie ludzmi. Informacje o konkursie caly czas byly sprzeczne. Ludzie wystartowali a teraz nagle ze co nie ma konkursu ?
Jak cos robicie to tak zeby to mialo rece i nogi bo w taki sposob obnazyliscie sie i to bardzo. Pisac piekne slowka teraz mozna do woli a smierdzi ten konkurs z daleka przez was..
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Temat został zablokowany.

 

Sytuacja z konkursem Cyco... 10 lata 6 miesiąc temu #14

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Leo jak jest każdy widzi i nie jest kolorowo, wiele niedomówień i straszne zamieszanie ale kto z nas w chili powstania pomysłu o konkursie mógł wiedzieć jak to się wszystko skończy, że dojdzie do rozłamu i powstaną dwa obozy, no kto? Ogólnie część zawodników wycofała się pod przymusem prowadzenia fotorelacji na haszyszu, część zniesmaczona całą sytuacją zamknęła się w 4 ścianach i tak oto impas trwa.... Miało być fajnie, z dużą doza optymizmu rozwijałem ideę tego konkursu az nagle bańka pękła w najmniej odpowiednim czasie. Nie sztuką jest krytykować zaistniała sytuację; nie lada wyzwaniem jest znaleźć z tej sytuacji sensowne wyjście.
ryszardieu napisał:
Co do samego konkursu to mamy możliwość wznowić go, możemy zaproponować sami formę jak to ma wyglądać. Nie wiem jak Wy ale ja chętnie porywalizowałbym. Dlatego po konsultacji z Łukaszem(FF) zaproponujmy coś niech # zrobi to samo i FF wybierze propozycję, która będzie im pasować. Nie dziwię się, że przy 5 czy tam iluś relacjach się wycofali ale można było nie zaczynać tego konkursu, stało się trudno. Ważne, że chcą się zrehabilitować więć skorzystajmy z tego.
Robimy coś dalej czy olewamy ?

ryszard wszystkie fotorelacje mają być prowadzone na kratce a nie każdy chce tam założyć konto a co dopiero growlog. Kiedyś urodzil się pomysł by zrobić zawody # vs GLP ale polityka administracji growlike nie przewiduje otwarcia forum dla niezarejestrowanych userów mogących obserwować zmagania bez konieczności rejestracji. Flora&Fauna chce pokazać nawozy i zareklamować je, siebie, swoje produkty i zależy im na dużej puliczności, której niestety glp nie posiada. Nie dziwie się takiej polityce, czysty marketing; w dzisiejszych czasach każdy liczy złotóweczki ;)

Dletego cała zabawa odbędzie na haszyszu i z góry o tym informuje uczestników konkursu, kto chce zawalczyć pójdzie na kratkę i zrobi porządnego growloga ale na jakich zasadach jeszcze nie wiadomo.

Załoga z kratki ma kilka pomysłów o których mam nadzieję szybciutko się dowiecie i podejmniecie decyzję co do dalszej kariery w konkursie Cyco Grow.

btw. Wszystkim startującym rozesłałem pw ale nie wszyscy jeszcze odpowiedzieli na skrzynkę lub tutaj w temacie więc może urodza sie jeszcze nowe pomysły.

Udanego, pozytywnego dnia.... ;)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Wild

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 6 miesiąc temu #15

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Uważam, że każdy powinien mieć wybór gdzie przeprowadzi Relację z Konkursu ... :)
Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia z FF w końcu !
Pamiętajcie też o tym, że nie koniecznie muszą być tłumy aby wieść o dobrym produkcie rozeszła się błyskawicznie.
Sporo ludzi obserwuje ... zakładając konto na GLP nie trzeba mieć pełnej rejestracji aby podglądać co się dzieje. :)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Koza, Wild

Sytuacja z konkursem Cyco... 10 lata 6 miesiąc temu #16

  • OFF
  • OFF Avatar
Co do tego, czy placilem inna kwote od pozostalych uczestnikow konkursu to nie mam pewnosci ale moje koszty byly :
Dnia 9-09-2013 o godz. 11:42 Łukasz xxx napisał(a):

Witaj.

Nie ma problemu...ja tez nie lubię zbytnich formalności ale tak wypada jak się człowieka nie zna i nawet nie widziało na oczy.

Co do cen:

Sorry Fak ale F&F na poczet konkursu dała indywidualny rabat na zakupy rzędu 25% i specjalne ceny na suple tylko i wyłącznie dla uczestników konkursu jednocześnie zaznaczając, że ceny nawozów znane mają być tylko dla konkursowiczów

Czy o czymś nie wiedzieliście?

Cosa


koszt wysyłki ze wszystkimi opłatami,to 24 Euro.

za wszystko zaplacilem XxX zl wlacznie po przeliczeniu euro na zlotowki
Czy ktos wiecej placil czy mniej z CYCO Prokit tego nie wiem.
Jestem w kontakcie z Lukaszem xxx w sprawie wentu ktory odeslalem ,bo nie dzialal porpawnie ale to juz inna historia.
Konkurs powinien poleciec na dwa fronty - FF dorzuca nagrody a na forach szukamy nowych uczestnikow + Ci co obecnie jada , beda wliczani w cale grono zwyciezcow :)
Osobiscie nie kupowalbym CYCO tylko polecial na nawozach AN, ale chec rywalizacji wziela gore i kasa poszla sie ... , no coz - pech :( , nie pierwszy i nie ostatni.
pozdro
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Koza.
Temat został zablokowany.

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 6 miesiąc temu #17

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
o kur.... ale przepłaciłem za CYCO heh no cóż życie...
Też wziąłbym AN, gdyby nie konkurs i tak jak FAK piszę nie chodziło o nagrody a rywalizację.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez ryszardieu.
Temat został zablokowany.

Sytuacja z konkursem Cyco... 10 lata 6 miesiąc temu #18

  • OFF
  • OFF Avatar
FAK napisał:
Cyo do tego, czy placilem inna kwote od pozostalych uczestnikow konkursu to nie mam pewnosci ale moje koszty byly :
Dnia 9-09-2013 o godz. 11:42 Łukasz xxx napisał(a):

Witaj.

Nie ma problemu...ja tez nie lubię zbytnich formalności ale tak wypada jak się człowieka nie zna i nawet nie widziało na oczy.

Co do cen:

Sorry Fak ale F&F na poczet konkursu dała indywidualny rabat na zakupy rzędu 25% i specjalne ceny na suple tylko i wyłącznie dla uczestników konkursu jednocześnie zaznaczając, że ceny nawozów znane mają być tylko dla konkursowiczów

Czy o czymś nie wiedzieliście?

Cosa


koszt wysyłki ze wszystkimi opłatami,to 24 Euro.

za wszystko zaplacilem XxX zl wlacznie po przeliczeniu euro na zlotowki
Czy ktos wiecej placil czy mniej z CYCO Prokit tego nie wiem.
Jestem w kontakcie z Lukaszem xxx w sprawie wentu ktory odeslalem ,bo nie dzialal porpawnie ale to juz inna historia.
Konkurs powinien poleciec na dwa fronty - FF dorzuca nagrody a na forach szukamy nowych uczestnikow + Ci co obecnie jada , beda wliczani w cale grono zwyciezcow :)
Osobiscie nie kupowalbym CYCO tylko polecial na nawozach AN, ale chec rywalizacji wziela gore i kasa poszla sie ... , no coz - pech :( , nie pierwszy i nie ostatni.
pozdro
Nikt nic nie mówił o takiej tajemnicy :/
W końcu każdy miał mieć tak samo wiec po co te tajemnice?
Czy może jakieś kolesiostwo sie zawiazalo?
Przecież sklepowi FF nie powinno robić różnicy - ceny były dla konkursowiczow wiec niech żałują Ci, którzy nie wyrazili ochoty na konkurs
NO CHYBA ze konkursowicze okazali sie frajerami i płacili normalna cenę albo i wyższa?
Jeśli chodzi o masowa reklamę, no to raczej wszyscy zainteresowani są już ludźmi dorosłymi i nie bedą mieli pretensji , czyż nie ?
NVM róbcie jak tam uważacie. Przez głupie gadanie i tak burdelu już narobiłem :( .
:peace: :peace: :peace:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez OFF.
Temat został zablokowany.

Sytuacja z konkursem Cyco... 10 lata 6 miesiąc temu #19

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

FAK napisał:

Nikt nic nie mówił o takiej tajemnicy :/
W końcu każdy miał mieć tak samo wiec po co te tajemnice?
Czy może jakieś kolesiostwo sie zawiazalo?

Fak nie udowodnie teraz swojej racji bo nie mam dostępu do działu na haszyszu gdzie dyskutowaliśmy cały konkurs. Była tam mowa o tym, że ceny za nawozy dla startujących są wyjątkowe i mają zostać tylko i wyłącznie do wiadomości uczestników konkursu, nie ma topicu; nie ma dowodów - możesz dalej jechać o kolesiostwo :unsure:

Tutaj wycinek regulaminu więc spiny, że ktos zapłacił więcej a ktoś mniej sa nie na miejscu, uczestnicy konkursu mieli ten sam próg rabatowy na nawozy i sprzęt lecz z tego co wiem Fak zapłacił o 30zł więcej za suple, wiem również że prowadził rozmowy z F&F. Nie mieszam się w to, chcę wyjść z twarzą z tego zamieszania i skończyć to co zacząłem....
Cosa_Nostra napisał:

Konkurs ma na celu wypromowanie marki CYCO www.cycoflower.com/ i pokazanie jej szerszej publiczności. Suple dedykowane są do hydro ale w ziemi też dają zadowalające efekty stąd też dowolność medium uprawowego. Jedynym warunkiem, który musi spełnić to zakup nawozów i stosowanie ich przez całe grow wg zaleceń producenta. Cenniki dla zainteresowanych dostępne są na pw u mnie bądź u prowadzących sklep. Koszt podstawowego zestawu to średnio 100-150zł zależy od zapotrzebowania startujących. Każdy może skomponować swój własny zestaw. Można też zamówić cały zestaw od A do Z tzw. PROKIT. Nawozy kupujemy u chłopaków z F&F szczegóły w profilu poniżej. F&F zaoferowała też spore rabaty na cały swój asortyment, szczegóły ustalajcie z prowadzącymi sklep www.forum.haszysz.com/member.php?u=57358

Wg wstępnych ustaleń wyłonimy 10 użytkowników forum, którzy wystartują w konkursie. Każdy z uczestników otrzyma unikatowy kod uprawniający do zakupu odżywek CYCO i wszelkich potrzebnych rzeczy z oferty F&F na specjalnych warunkach cenowych.

Mam nadzieję, że sytuacja sie wyklaruje i nie będzie żadnych niedomówień...

Cosa
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

Sytuacja z konkursem Cyco... 10 lata 6 miesiąc temu #20

  • miki
  • miki Avatar
ja i ceske zemdelec Również jesteśmy w kontakcie z Łukaszem,przesłaliśmy już wstępny zmodyfikowany regulamin do Łukasza . Jak będzie finalna wersja to dam wam wszystkim znać jak to wygląda .

Co do cen to wydaja mi się bardzo dobre na te nawozy . Ja za swój zestaw zapłaciłem z wysyłka tak jak było ustalone .
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany