Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 5 miesiąc temu #31

  • miki
  • miki Avatar
W takim razie z fotorelka będę na # i GLP . :)
Temat został zablokowany.

 
 
 

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 5 miesiąc temu #32

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

flora-fauna napisał:
Witajcie.

Jeśli chodzo o konkurs na Forum GLP to zostaje on kontynuowany tylko i wyłącznie tutaj. Osoby które dubluja swoją fotorelacje proszone są o kontynuowanie zmagań konkursowych tylko i wyłącznie na Forum GLP.
Na forum Haszysz jest organizowany nowy konkurs na takich samych zasadach jak obecnie trwający.
Doszliśmy do wniosku że najlepszym wyjściem z tego impasu będzie zorganizowanie drugiego konkursu na forum Haszysz co spowoduje uciecie debaty na temat tego gdzie ma być konkurs i gdzie macie zamieszczać fotorelacje.

A więc wszystko jasne, rozmawiałem wczoraj na temat konkursu i F&F chce rozgraniczyć oba fora, żeby nie było niepotrzebnych napięć i niedomówień. Tak jak wyżej na haszysz.com zostanie rozegrana druga tura konkursu, do której nabór rusza już niebawem. Ceske rozesłał ma kratce pw z prośbą decyzję co do określenia się gdzie będzie prowadzona fotorelacja.

Hmmm z czasem pewnie wszystko się unormuje; jakby ktoś miał pytania piszcie....
FAK napisał:
Cosa , to co , nie wysylac Ci juz fot :D ?

Już nie potrzebuje zdjęć, stanowisko Flora & Fauna jest jasne i tego się trzymajmy.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez Koza.
Temat został zablokowany.

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 5 miesiąc temu #33

  • OFF
  • OFF Avatar
Cosa , to co , nie wysylac Ci juz fot :D ?
Temat został zablokowany.

 

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 5 miesiąc temu #34

  • OFF
  • OFF Avatar
panowie z FF polecaja plyn plagrona do obnizania ph , a ja sie pytam ktory , bo znalazlem plagron lemon kick i plagron min- oba do obnizanai wiec niby ktory powinienem uzyc ?
Temat został zablokowany.

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 5 miesiąc temu #35

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
FAK napisał:
panowie z FF polecaja plyn plagrona do obnizania ph , a ja sie pytam ktory , bo znalazlem plagron lemon kick i plagron min- oba do obnizanai wiec niby ktory powinienem uzyc ?

FAK pisałem Ci, że plagron min-.
Temat został zablokowany.

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 5 miesiąc temu #36

  • flora-fauna
  • flora-fauna Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 201
  • Zebranych lumenów: 1076
Witajcie.

W odpowiedzi na zapytanie. Do buforowania roztworu przy stosowaniu odżywek CYCO w systemach hydro i aeroponicznych zalecamy stosowanie płynu buforującego firmy Plagron Ph min.



Pozdrawiamy.
Pozdrawiamy

Flora-Fauna Team
Temat został zablokowany.

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 5 miesiąc temu #37

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

flora-fauna napisał:
Witajcie.

W odpowiedzi na zapytanie. Do buforowania roztworu przy stosowaniu odżywek CYCO w systemach hydro i aeroponicznych zalecamy stosowanie płynu buforującego firmy Plagron Ph min.



Pozdrawiamy.

Dlaczego ?
Producent nie ma swojego ?
Ma ale jest beznadziejny?
Dlaczego akurat Plagron ?
Karma to Suka
Temat został zablokowany.

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 4 miesiąc temu #38

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Witajcie,
Z racji tego, że druga tura konkursu Flora&Fauna CYCO grow rozegrana będzie na forum haszysz postanowiliśmy podzielić się nagrodami dodatkowymi jak poniżej.

Cosa_Nostra napisał:

Dodatkowe nagrody:

Wild Seeds - www.wildseeds.pl

- Dinafem Industrial Plant - opakowanie 5 szt.
- Dinafem White Widow - opakowanie 5 szt.
- Dinafem Critical Jack - opakowanie 3 szt.

HolenderskiSkun.pl - www.HolenderskiSkun.pl

- 50 naszych firmówek i 20 z Dinafem
- 30 naszych firmówek i 10 z Dinafem
- 10 naszych firmówek i 5 z Dinafem


f2Seeds - www.f2seeds.fr.pl

2 x 1pack - Auto Big Dane Feminise | Green Fantasy Seeds
2 x 1pack - Auto Power Feminise | Biohazard
3 x 3pack AK47 XXL Feminise | Triton
3 x 3pack Bubble Gummer AF FEM | Triton
3 x 3pack Jack Herer AF FEM | Triton
3 x 3pack AK47 AF FEM | Orion
3 x 3pack Black Master AF FEM | Orion
3 x 3pack Duck Foot Feminise | Orion

TanieSianie.pl - www.TanieSianie.pl

- 3 opakowania po 4 szt Pure AK z FemaleSeeds
- 2 opakowania po 10 szt bubble Gummer z FemaleSeeds
- 1 opakowanie 4 szt ICE z femaleSeeds
- 1 opakowanie 5 szt C99 Hybrid z FemaleSeeds

www.satindi.eu - www.satindi.eu

Diesel 3szt. - Dinafem
Cali Hash Plant 3szt. - Dinafem
Wappa 3szt. - Paradise Seeds
Spoetnik#1 3szt. - Paradise Seeds
Think Different 3szt. - Dutch Passion

Wszystkie zaoferowane przez sklepy nasiona mam u siebie oprócz pestek od holenderskiegoSkuna, który to zaoferował się wysłać osobiście pestki zwycięzcom. Porozmawiam z Panem Tomkiem czy nie wycofuje się z wcześniejszych ustaleń i podam Wam info jak zakończyły się rozmowy...

proponuje poniższy podział, jeżeli ktoś znalazł błąd lub uważa, że niesprawiedliwie podzielone zostały łupy proszę o jasny i merytoryczny wpis w temacie.


Ponieważ wysyłałem pw do sklepów i załatwiałem wszystkie formalności czuje się na siłach przechylić szalę ilości nasiona na stronę GrowLikePRO. Koledzy z haszysza niech mają mój gest za dobrą nowinę i przstaną piętnować nasze forum na swoich stronach. Tutaj nikt nie pała nienawiścią :peace: :ganja: :peace:

W niedługim czasie nasiona zostaną przekazane administracji forum haszysz i na tym niech skończą się nasze podziały;
:peace: Wolna Wola :peace:

Wszystkim uczestnikom konkursu połamania kijów bambusowych, tłustych topów i wyników zamykających skalę przemysłowych wag :D

Edit:
Znalazłem błąd, poprawię wieczorkiem. Błąd w ilości nasion w paczkach; czyli podział pozostaje bez zmian a ulegnie jedynie (wzrośnie) liczba nasion przekazana na poszczególne fora ;)

Powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez Koza. Powód: Aktualizcja ilość nasion
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: JIM, OFF, AS, Wild, miki

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 10 lata 1 miesiąc temu #39

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Z racji tego, że zmagania dawno się skończyły zobligowany jestem do kilku słów wyjaśnień.
Konkurs przebiegł w dość dziwnej scenerii podziałów i wojen przez co wszystko się rozsypało; zawodnicy, ustalenia i cele konkursu. Przez zawieruchę wyszło jak wyszło i growlogi dociągnęło do końca 3 growerów z czego miki wycofał się przed samym końcem z aktualizacji i usunął konto więc jego w podziale nagród pominąłem z resztą cały czas ma jakieś obiekcje co do GLP więc i tak by pewnie nie przyjął nagród; kto wie. jego sprawa.

Wszystkie nasiona NIEAUTOMATYCZNE zostały podzielone pomiędzy FAKa i FBI a kwestia nagród od Flory&Fauny została między zainteresowanymi stronami; wiem że się dogadali.

Przyszedł czas by zamknąć ten mało udany incydent ale wszystko rozegrało się w dość niesprzyjających okolicznościach co odbiło sie wielka czkawką na całej tej zabawie. Wyciągnąłem wnioski i bogatszy o nowe doświadczenia mam zamiar nie popełniać błędów; jak to wyjdzie czas pokaże :)

Chciałbym podziękować uczestnikom konkursu jak również sponsorom za dobry gest z nagrodami i cierpliwość w całej zabawie.

Dzięki za zabawę i wyrozumiałość bo czytając ten topic czasami nie było pięknie i miło.
Pozdrawiam
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas, JIM, OFF, SOM, Tuptuś

Off Topic z konkursu Flora & Fauna CYCO grow 9 lata 2 miesiąc temu #40

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Fotorelacje konkursowe przeniesione do działu "Zakonczone konkursy"
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany