Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Konkurs TanieJaranie

TEMAT: Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 4 miesiąc temu #41

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

green_brotha napisał:
no i o to mi właśnie chodziło ;)
ja sie nie do końca orientuje bo używałem do tej pory Iguany nirvany b52 bud candy overdriva
ale właśnie nie miałem jeszcze do czynienia jeszcze z grow micro bloom tak wiec bede obserwował,,
a co do jakości palenia po AN to jest nieziemska.. :))

dzieki za info!!!

POZDRO!


Tylko pamietaj przy tri packu o kolejnosci mieszania .ZAWSZE lejesz pierwszy MICRO potem GROW i na koncu BLOOMa .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 4 miesiąc temu #42

  • guruganja
  • guruganja Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • GANJA ACKBAR
  • Posty: 242
  • Zebranych lumenów: 489
  •  

  •  

PODSUMOWANIE

Najpierw chce podziekowac tym ktorzy sledzili moje pierwsze poczynania na naszym zacnym GLP , a w szczegolnosci tym co zabierali głos i komentowali , doradzali i chwalili , tym co tylko ogladali troche mniej :) , musicie się poprawic hehehe .

Dobra do rzeczy , było 6 plantow z czego herera wyzucilem , zostalo 5 . Z tych pieciu 2 najmniejsze zostaly przedwczesnie sciete , bo brakowalo do palenia . Z tych 2 roslinek wyszlo ok. 12g .

Mimo wczesnego sciecia (2 tyg przed) Shark okazal się być idealnie trafiony , troche mniej Chemdog 3 . Sharka dawalo się mocno poczuc w glowie , ale nie w ciele , Chemdog 3 był troche slabszy , ale dawal przetrwac do następnych koszonych panien . Dym palenia z wiadra i blunta był gryzacy i powodowal kaszel , choc nie był nieprzyjemny w smaku .

Chemdog 1 i 2 zostaly sciete razem i daly suchego ok. 20g razem ze wczesniej obranymi samplami .
Następnie po kilku dniach ok.5 zostala scieta ostatnia z roslinek . Ta przepieknie zFIMowana dala 5 prawie rownych pal .

Była poddana najczesciej supercroppingowi i jej topy są najbardziej zbite . Dala tez najwiekszy plon , choc może wygladowo nie była wieksza od pozostalych dwoch . Wynik ostatniej panny nie powala , choc wyniosl 30,5g to ona sama dala więcej niż te dwie .
Ostatnie 3 roslinki zadziwily mnie zapachem po suszeniu , jest bardzo wyczuwalny , rozchodzi się blyskawicznie po otwarciu sloika , jest ostry ale czym to pachnie wam nie powiem , bo sam nie wiem .

Pali się naprawdę przyjemnie nie gryzie , w sporadycznych przypadkach powoduje kaszel , czasami da się wyczuc ziemistosc w dymie i to tyle ze smakow które wyczowam (keeper ze mnie zadem) .
Calkowity wynik na 5 roslinek plasuje się w okolicach 62g .

Choc plon nie powala na kolana jak zwykle u mnie , to była to jedena ze spokojniejszych moich upraw , bez zadnych zoltych lisci , szkodnikow czy plesni , dopiero pod sam koniec pokazaly objawy jednoczesnie przenawozenia i braku magnezu .
Może wypunktuje wszysko co było zle wg mnie i co mnialo wpływ na maly plon :

1) nie jestem do tej pory czy pH pozywki było odpowiednie powod daremny miernik.

2) Nie przesadzanie z nawozeniem – doslownie kilka podlan było powyzej 100% dawek .

3) Dodalem 2x 85W CFL , niby dobry ruch bo więcej lumenow . Tak przez parę dni zanim nie podrosly do strefy gdzie temp. Siegala 32*C i więcej . Tak przez moja pozna reakcje usuniecia CFLek listki przytopowe zrobily się jak salata i ogolny rozwój topow zahamowal .

4) Ostatni blad to to ze zawczesnie sciete , choc w upaleniu mi bardzo pasuje , to moglo by być może troche lepiej gdyby dotrwaly jeszcze ten 1 tydzien dluzej .

5) Zapomnialem ze na dlugim wegu nie mialy odpowiedniej wilgotnosci ponizej 55%

Jak widzicie jeszcze przedemna magiczna bariera 100g z uprawy , ale bagaz jaki zebralem od początku mojej przygody growera (10 miesiecy) pozwala mi z optymizmem patrzec w przyszlosc .

Jedno co mnie podbudowywuje to opinie znajomych ze plon mam lipny ale palonko może nie ekstraklasa ale 1 liga na pewno , jeden stwierdzil ze lepsze niż z coffika .

Koniec marudzenia zapraszam na ostatni zestaw zdjec :


Ostatni Chemdog na mokro .





Cala kwintesencja z 3 ostatnich roslin .








Za tydzien zamykam ta fotorelacje , kto zdarzy niech komentuje i pyta , bo potem będzie lipa .
Jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie i zycze wszystkim powodzenia .
guruganja

.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, AS, Wild, zeber, staryjez

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 4 miesiąc temu #43

  • Wild
  • Wild Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 148
  • Zebranych lumenów: 138
Gratulacje i smacznego :)
Co swoje to swoje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Fenix z popiolów [250W MH+HPS+2x85W CFL CoolTube][0.81m2] 4xChemdog,G.W.Shark,Jack Herer FEM 10 lata 4 miesiąc temu #44

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Ja również chcę Ci podziękować za ładnie przeprowadzoną Relację.
Rzetelne opisy itp...

Najważniejsze, że dotarłeś do końca bez wielkich problemów :)
Sam wyciągasz wnioski z tego co zrobiłeś i to się chwali ... kolejny projekt z pewnością będzie o wiele lepszy !
Czego Ci życzę i na pewno nie tylko ja :P

Zatem czekamy na kolejne twoje poczynania.

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: guruganja

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany