Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...

TEMAT: Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc )

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #11

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Zawiasy w NAJGORSZYM WYPADKU jak nie karanysanki zajebiesz ewentualnie (max 3 mies jak sam do sprawy) i sruu do domu z zawiasem. ale to jak najgorzej najlepiej do domu z zawiasem. Jest ryzyk jest zabawa. Dziwnoe pytanie hhehe jak ty w holandii to mandat:Dhyhy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #12

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Jak ja to liczylem u siebie to mniej niz 4x600 sie nie oplaca wogole bawic. Podejrzewam ze u ciebie wyjdzie podobnie.
4 miesiace to 4 tysiace plus prad ze 2 kola to juz 6000 ? A gdzie zarobek ?

Za kilo w hurcie ile dostaniesz ? dwanascie tysiecy ? moze 15 ? nie znam sie na cenach wszedzie inne.
No to zalozmy ze sciagniesz kilasa i sprzedasz po 13 no to 6 kola zostaje na 4 miesiace to 1500 miesiecznie.
A opracowac sie trzeba tyle co w sredniej robocie wiec pomysl czy warto.

Przy 2x600 spokojnie sciagasz kilasa nawet jak cos pojdze nie tak jak napierdolisz odp duzo roslin.
Olalbym calkowicie glebe postawil na NFT !

Po mojemu co najmniej 4x600 i hydro zeby to mialo rece i nogi.



A nasz forumowy prawnik odpowiedzial na twoje ostanie pytanie bardzo szczegolowo. Poszukaj to bedziesz wiedzial co Ci grozi w razie wtopy
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #13

  • stu
  • stu Avatar
fakt że opłacalność takiego wynajmu jest średnia, ale może kolega będzie popychał to w detalu albo "poczaruje" i z 1kg dobije do 2kg :evil: to już sam musi sobie policzyć, pamiętaj MadDog żeby nic nie robić na siłę i wszystko przemyśleć 3 razy a jak masz wątpliwości to odpuść
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #14

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Ja to bym ci odradził takiego pomysłu. Moim zdaniem porywasz się z motyka na nsłońce.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #15

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
MadDog napisał:
W sumie tak teraz myślę to chyba 400W będzie mało bo wynajem ok 800 - 1000 zł miesięcznie plus opłaty tzn : Prąd , Gaz , Woda wg zużycia więc chyba polecę z 600W tylko pytanie do was czy z 10 - 12 roślinami w razie przypału mogę iść leżeć czy raczej zawiasy dodam że nigdy nie byłem karany ? Bo wszystko własnie od tego zależy :)

Wtrącę się może bez sensu ale muszę napisać jak ja to widzę :)

Rozumiem , że liczysz ze musisz mieć wpierw sarę na prąd i czynsz przez 3 miechy i dopiero sara z tego grow? jak pisał 6 tys. trzeba na interes to gdybym ja miał budżet 6 tys to bym odpierdolił takiego outa... kupił bym parę worków polifoski zresztą ogólnie nie wydałbym więcej na nawozy jak 0,5k i zostaje 5,5k na wachę by dowieść wodę stary żadko kiedy miałbyś mniejsze roślinki jak 2,5m w indorze zimą wsadziłbym ze 2 krzaki passiona czy marocka najebał pech i ogień.

ja nigdy nie miałem indora ale z takim budżetem to ja bym takiego outa odjebał... a nie tam w jakieś indorki się bawił szczególnie o tej porze roku.

Ale każdy robi jak uważa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #16

  • stu
  • stu Avatar
hps 600w + went na 1.44m2, 30 dni 18/6 90 dni 12/12 przy 700w cena 0.65zł/kw kalkulator wiadomy

700 Wat
Za 145 dni i oswietlania 12 godzin dziennie
Zapłacisz: 791.7 zł

+ czynsz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #17

  • MadDog
  • MadDog Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 5
Generalnie to mam już odłożone z góry na 3 miesiące wszystkich opłat ( bez tego wo gule bym nie zaczynał ) ale tak jak mówię kawalerką będzie miała ok 30 m2 więc nie dam rady dać 600 W hps bo to na pewno wzbudzi wątpliwości . Więc tak jak mówię 400 W i oby się udało . Pewnie że bym zrobił outa ale nie mam możliwości jeżeli chodzi o tereny ;/

Liczyłem i razem z wszystkimi opłatami tzn prąd , czynsz , wynajem itp będę wydawał ok 1000 zł ( przy 400 W ) miesięcznie .
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez MadDog.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #18

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Czy ty czytasz to co Ci ludzie piszą?? :angry:
400W sie nie opłaca przy takich kosztach. Po co robic coś nielegaknego za grosze.
Przypału przy 1200W nie bedziesz miał. 600W x 2szt i autoamty bo to bedzie czysta komercja.
Zbierzesz około kilogramy +/- i bedzie z tego kasa.

Zadam Ci jednak najwazniejsze pytanie:
MASZ KOMU OPIERDOLIC 1kg BEZ PRZYPAŁU I ZA GOTÓWKĘ?

Bo jak myslisz że bedziesz gonił po sztuce taka ilośc lub chłopaką po 5- 10gr to stary zawiną Cie przed ukończeniem drugiego grow lub nawet go nie zaczniesz.
Nie ma problemu ogarnąć hodowle i koszta z nią związane gorzej jest potem pozbyc sie kwiatków.

PRZEMYSL TO DOBRZE OD A DO Z.
zakupy pestek i akcesoriów
hodowle
suszenie i trymowanie
pozbycie sie odpadów
sprzedaż

pozdrawiam i duży kubeł zimnej wody :evil: :evil: :evil:
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Warrior, senseiklinika

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #19

  • degustat0r
  • degustat0r Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 220
  • Zebranych lumenów: 410
  •  

  •  

Za nim Ty cokolwiek zaczniesz to zawalu dostaniesz. A już nie mówić co później będzie. NA Twoim miejscu nie bawił bym się z 4setka, bo nie wyjdziesz za bardzo na tym. Chyba ze masz złotą rękę do roślin. Minimum to 600W, a ja osobiście robił bym tak jak Ci inni pisali 2x600 albo i więcej.

Obawiasz się teraz już przypału (wiadome) ale jak teraz tak kurewsko się schizujesz, to przecież padniesz na zawal, jak w późnym flo otworzysz boxa i rozniesie się zapach po całym mieszkaniu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: senseiklinika

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #20

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

MadDog napisał:
Generalnie to mam już odłożone z góry na 3 miesiące wszystkich opłat ( bez tego wo gule bym nie zaczynał ) ale tak jak mówię kawalerką będzie miała ok 30 m2 więc nie dam rady dać 600 W hps bo to na pewno wzbudzi wątpliwości . Więc tak jak mówię 400 W i oby się udało . Pewnie że bym zrobił outa ale nie mam możliwości jeżeli chodzi o tereny ;/

Liczyłem i razem z wszystkimi opłatami tzn prąd , czynsz , wynajem itp będę wydawał ok 1000 zł ( przy 400 W ) miesięcznie .

Z tego twojego ostatniego posta mge Ci doradzic cos jeszcze.

Daj spobie spokoj.
Zainwestuj ta sare inaczej lokata moze jakas.
Albo gielda
Zysk podobny a wszystko legalnie.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: KLICZKO, prometeusz
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany