Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...

TEMAT: Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc )

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 6 miesiąc temu #31

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Wynajecie garażu to jak dla mnie większy przypał niż mieszkanie . Wzbudza ciekawość - po co ten Pan odwiedza ten garaż tak często ? ... A mieszkanie wiadomo , się mieszka , się uprawia i luz :D

Magazyn wiąże się z jakąś działalnością i też większe ryzyko niż własne m3 ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 6 miesiąc temu #32

  • prometeusz
  • prometeusz Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Ktoś chce ognia?
  • Posty: 320
  • Zebranych lumenów: 637
  •  

  •  

Jeśli magazyn jest w dobrej lokalizacji to zero przypału panowie i panie :)

Sam kiedyś o tym myślałem, ale obecnie inne obowiązki i brak czasu obecnie wykluczają rozwinięcie tematu.

Na pomysł wpadłem gdy dorabiałem sobie w szeroko rozumianej budowlance. Znajomy ma swoją firmę i jak potrzebuję kasy to u niego pracuję. A ów znajomy ma właśnie magazyn wielkości 150 m2, gdzie trzyma swoje narzędzia, czasem też tam coś robi jak jakieś spawanie, docinanie czy też inne prace, które wygodniej mu zrobić u siebie w magazynie.

Kiedyś przy luźnej rozmowie zapytałem się go o rachunki za prąd i stwierdził, że w zależności od miesiąca i tego co robi wahają się od 500 do 5000 tyś miesięcznie. I nigdy nie miał żadnych problemów z tego powodu, nikt nigdy nawet nie zapytał się go czemu ma takie duże wahania. Licznik ma założony tylko na swój magazyn, ale nie rozlicza się z RWE sam, to właściciel magazynu płaci zbiorczy rachunek. Dzięki temu ile zużyje znajomy wie tylko jeden koleś, a rachunek zbiorczy opiewa na tak gigantyczną kwotę, że nawet gdyby znajomy płacił po 5000 miesięcznie to i tak pewnie nikt by tego nie zauważył na zbiorczym rachunku.

Oczywiście klucze do magazynu ma tylko znajomy, dopóki płaci w terminie wszyscy są zadowoleni.

Więc znalezienie takiego magazynu, z takim rodzajem rozliczania prądu i zarządzającym, który nie jest zbyt ciekawski daje dobre perspektywy :)


Cena tych 150 m2 to 1500 PLN, więc nie są to duże pieniądze, a na tylu metrach bez problemu da się wygospodarować tyle metrów pod uprawę, że sami tego nie ogarniemy.

Wszystko kwestia funduszy, opisanego wcześniej planu, przemyślenia wszystkich krytycznych elementów i ich wyeliminowanie, a sukces jaki można osiągnąć jest warty zastanowienia.
Ale to tylko moje zdanie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DevineTheDude

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 6 miesiąc temu #33

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

No i zawsze trzeba trzymac gebe na klodke. Bo to w 90 procentach czynnik ludzki jest powodem przypalu. Wy tam w polscie nie macie termowizji wiec to juz wogole magazyn to najlepsza opcja - potem mieszkanie. Garaz bym odpuscil chyba ze taki przydomowy to tak. Ale wynajmowanie garazy na osiedlu pod to to samobujstwo moim zdaniem.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany