Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Pozostałe Tematy związane z uprawą ...

TEMAT: Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc )

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #1

  • MadDog
  • MadDog Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 5
Witam jak w temacie chciałbym wynająć jakomś kawalerkę albo małe mieszkanie do 40 m2 w wiadomym celu , niestety tutaj gdzie mieszkam nie ma mowy O uprawie więc muszę coś wynająć chciałbym dać max 400 HPS . Dodam że nikt by tam nie mieszkał było by to tylko pomieszczenie przeznaczone na uprawę . Jak wy to widzicie i czy właściciel mieszkania może wejść do tego pomieszczenia ?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez MadDog.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #2

  • Człowiek północy
  • Człowiek północy Avatar
Wynajmij zmień zamki i tyle ;) ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #3

  • Gandzia
  • Gandzia Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Exodus Kush
  • Posty: 340
  • Zebranych lumenów: 392
  •  

  •  

Jak dla mnie dziwne bedzie zluzycie pradu w mieszkaniu w ktorym nikt nie mieszka lub przychodzi raz na 3 dni na 1h po czym wychodzi i wraca za kolejne 3 dni.

Jeden właściciel się zainteresuje drugi nie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #4

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Ale o jakim kraju mowa ? Wynajmujesz na lewe papiery i musisz sie tam pojawiac raz dziennie bo to bedzie dziwne ze nikogo nie ma a cos tam sie dzieje w mieszkaniu ludzie sa wscibscy.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #5

  • MadDog
  • MadDog Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 5
I własnie tutaj pojawia się problem ponieważ większość właścicieli nie chce wogule słyszeć o wymianie zamków , jeszcze jedna sprawa czy taki pobór prądu nie wzbudzi podejrzeń osób postronnych ??

Kraj oczywiście POLSKA
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez MadDog.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #6

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

A to polska to wiesz w dupie to masz. zmieniaj zamki bo ci jakis ham wlizie. Placisz na czas to Ci nikt nie przychodzi. Mujsisz wyczaic takiego co robi to dla biznesu i ma w dupie wszystko tylko zeby kasa wplywala.

Nie wynajmuj od rodzin babc i innych dewot bo takie to sie zawsze interesuja.

A ile planujesz tam upchac ? ja w bloku mieszkanie 52m2 2x400 plus osprzet spokojnie lecialo. Dopoki bedziesz za ten prad placil to nie ma problemu mysle.

No ale mnie w polscie nie ma juz chwile moze cos sie pozmienialo
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: MadDog

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #7

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Lampa 400 w plus resztę osprzętu to koszt około 375 zł, przy projekcie 4 tyg 18/6 i 12 tyg 12/12. Wiec cie wychodzi jakieś 100 zł na miesiąc. Czyli standardowy abonament polskiej małej rodziny.
Gorzej z właścicielem lokalu, są tacy co w dupie mają odwiedzanie i liczy się tylko terminowe wpłaty na kato a są tacy że chcą odbierac kase w lokalu i rzucic okiem na swoją własność raz w miesiącu. Tu musisz odpowiednio trafić. Tylko pytanie czy ci się to będzie opłacało?? Do kosztów projeku musisz teraz dozucić czynsz i odstępne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #8

  • stu
  • stu Avatar
wszystko zależy od właściciela, są wścibscy i są normalni, w dużym bloku z wielkiej płyty w dużym mieście nawet sąsiedzi z piętra się nie znają więc nikogo to nie interesuje, zwłaszcza jak mieszkanie od zawsze jest pod wynajem, gorzej w przypadku małych kamienic, miasteczek czy małych bloków gdzie wszyscy się znają

dzwoń po ludziach i staraj się ich wyczuć na spotkaniach, szukaj mieszkania z umową i przepisaniem rachunków za prąd na siebie, nie ściemniaj i mów od razu że od razu wymieniasz zamki bo masz duż cennych rzeczy, najlepiej kogoś kto zechce płatność przelewem, mieszkałem w wielu takich mieszkaniach że mogłem je całe przerobić na mega wielkie uprawy gdzie właściciel nigdy nawet przez próg nie przechodził

400w to nic, ale opłaca się wynająć mieszkanie tylko dla 400w? lepiej już 600w 1.44m2 rozstawić, kup wiadro budowlane z pokrywką z obi/leroy/castoramy i taśmę srebrną i niech zawsze stoi koło boxa, jakby coś na szybko ścinasz całe krzaki wpychasz do wiadra zaklejasz pokrywkę taśmą i wywozisz w pizdu :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #9

  • Golabek
  • Golabek Avatar
U mnie chlopaki zapierdalali 1200 w na wynajmowanym, pozn chyba 2400 malo wazne, w kazdym razie bez ;ipy rzut i spierdalas. Najgorzej wlasciciel. Na stowe wiesz sienie zakreci tam, Lec smialo i farta. Ogolnie tylko kaucja w dupe zadko oddaja hyhy;) ale idzie zapierdalac. 400 mlo troche z jakie 2 x 400 to juz lepiej;) Pozdr :D :ganja: :peace: :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Mieszkanie do Wynajęcia ( Pomoc ) 9 lata 11 miesiąc temu #10

  • MadDog
  • MadDog Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 50
  • Zebranych lumenów: 5
W sumie tak teraz myślę to chyba 400W będzie mało bo wynajem ok 800 - 1000 zł miesięcznie plus opłaty tzn : Prąd , Gaz , Woda wg zużycia więc chyba polecę z 600W tylko pytanie do was czy z 10 - 12 roślinami w razie przypału mogę iść leżeć czy raczej zawiasy dodam że nigdy nie byłem karany ? Bo wszystko własnie od tego zależy :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany