Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster?

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #11

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

Orzech napisał:
Mając pole , kompostownik można się pobawić - tylko czy ja wiem czy gra warta świeczki.... :)

Uwaga atakują dzikie kompostowniki, rosną po dłuższych okresach opadów.
nadpis?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Orzech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #12

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Orzech napisał:
Orzech napisał:
Mając pole , kompostownik można się pobawić - tylko czy ja wiem czy gra warta świeczki.... :)

no właśnie więc po co się wypowiadasz ? i piszesz jakieś głupoty raz piszesz , że wszystko wiesz a później , że nie miałeś z tym styczności no nie czaje Cie kolego kompletnie hehe z fusów Sobie to wróżysz ?:D , że wiesz jak jest ?:D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #13

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

LaCocaine napisał:
Orzech napisał:
Mając pole , kompostownik można się pobawić - tylko czy ja wiem czy gra warta świeczki.... :)

no właśnie więc po co się wypowiadasz ? i piszesz jakieś głupoty raz piszesz , że wszystko wiesz a później , że nie miałeś z tym styczności no nie czaje Cie kolego kompletnie hehe z fusów Sobie to wróżysz ?:D , że wiesz jak jest ?:D

Ciebie to chyba granatem od pługa oderwali.. :p

Nie wiem skąd Ty takie wnioski wyciągasz.
Mam dość.


LaCocaine napisał:
Orzech napisał:
Ciebie to chyba granatem od pługa oderwali.. :p

Proste ale widzisz za to zawsze gram fair play , a to ci jest obce , pusto tam kolo ciebie co :D

??
My się znamy w ogóle??
nadpis?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Orzech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #14

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Orzech napisał:
Ciebie to chyba granatem od pługa oderwali.. :p

Proste ale widzisz za to zawsze gram fair play , a to ci jest obce , pusto tam kolo ciebie co :D
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #15

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Dobra dalej mozecie sobie polemizowac na pw. Bo odbiegacie od tematu. A mialo byc na temat gnojowki !
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Człowiek Nauki Fazy, LaCocaine, Chuck

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #16

  • psy
  • psy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • 박재상, 朴載相
  • Posty: 66
  • Zebranych lumenów: 84
  •  

  •  

A moim zdaniem ogólnie mikro elementy bo popatrzcie dlaczego robi się płodozmian ? przecież nawozy są można kupic - ale właśnie jest problem z tymi z mikro (wiem , że w sklepie można kupić buteleczkę ale rolnikom na pole by to się zbytnio nie opłacało :P)

plodozmian sie stosuje glownie przez szkodniki w glebie (baktere, pedraki i takie tam)


A gdy w tym roku zasiejemy roślinę A i wyciągnie Ona miedź za to mniej Molibdenu i po rozłożeniu szczątków zwróci ona część tej miedzi to po zasianiu w następnym roku rośliny Z tej miedzy jej starczy bo z kolei Ona bardziej ciągnie Molibden i tak w kółko.

dlatego daje sie nawoz z miedzia czy mobildenem by uzupelnic braki ww skladnika


Dlatego zawsze polecam stosowanie popiołu bo on zaopatrza nasze roślinki w mikro i zdrowo i bujnie rosną pomimo wysiewania xxx razy w tym samym miejscu :P kiedyś i w rolnictwie to zobaczą.

+ dla ciebie za eko rolnictwo ale popiol nie ma azotu wiec trzeba uzupelnic braki B)


cukier to szybka, latwo dostepna energia dla mikroorganizmow w tym grzybow

kompostownik - hmm w sumie jest sztucznym tworem ale kompostowanie czy gnicie, butwienie i cala reszta to w naturze jest hoho i jeszcze ze hej :P
kekeke
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez psy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #17

  • Orzech
  • Orzech Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • canabinabani
  • Posty: 690
  • Zebranych lumenów: 1105
  •  

  •  

niepodlewam.blogspot.com/2013/09/popio-w-komposcie.html

polecam wszystkim - fajna stronka dla sprytnych ogrodników ;)

tylko nie róbić zaraz kopiuj-wklej prosze...
kompostownik - hmm w sumie jest sztucznym tworem ale kompostowanie czyli gnicie, butwienie i cala reszta to w naturze jest hoho i jeszcze ze hej :P

Hańba barbarzyńcy za wypisywanie takich głupot!!!! Gnicie zachodzi w warunkach beztlenowych i prowadzi do powstawania substancji toksycznych!!!! A w ogólnym rozrachunku uniemożliwia kompostowanie

No występuje te procesy w naturze, ale co to ma do rzeczy skoro sam przyznałeś, że kompostownik to twór sztuczny. Ludzie małpują naturę... bo niby gdzie mieliby się nauczyć?

Dlatego, bardzo, ale to bardzo prosze wszystkich o dokladne zapoznawanie się z tematem zamiast dalszego powielania błedów........................................
nadpis?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Orzech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: SensiSoul

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #18

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
no fajnie zajebista stronka , tylko niech ktoś Mi powie po co dodawać popiół do kompostownika? nie wiem kto ten art tam pisał ale popiół rozkładać się nie musi więc dodawanie go do kompostu po to żeby potem obniżać ph to na prawdę inteligentne rozwiązanie nie ma co :D:D jakby nie można było go po prostu wysypać w odpowiednim czasie i składować w np. worek? :D

jak pisałem pokażemy na wiosnę ziemię z kompostu i wtedy zobaczymy czy ktoś wie o czym w ogóle pisze bo coraz więcej bzdur wychodzi :D

edit:

a podobno u nas w artach sa tłumaczenia z translatora , ale za to pisanie po polsku bez jakiej kolwiek logiki jest zajebiste :D:D

ja już więcej w tym temacie się nie wypowiadam bo do niczego konkretnego to nie prowadzi a za to kogoś może wprowadzić w błąd także proponuje więcej praktyki a mniej teori z www :D

i wtedy może posypią sie jakieś arty bo będzie wiadomo o czym się pisze hehe
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #19

  • psy
  • psy Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • 박재상, 朴載相
  • Posty: 66
  • Zebranych lumenów: 84
  •  

  •  

Orzech napisał:
kompostownik - hmm w sumie jest sztucznym tworem ale kompostowanie czyli gnicie, butwienie i cala reszta to w naturze jest hoho i jeszcze ze hej :P

Hańba barbarzyńcy za wypisywanie takich głupot!!!! Gnicie zachodzi w warunkach beztlenowych i prowadzi do powstawania substancji toksycznych!!!! A w ogólnym rozrachunku uniemożliwia kompostowanie

No występuje te procesy w naturze, ale co to ma do rzeczy skoro sam przyznałeś, że kompostownik to twór sztuczny. Ludzie małpują naturę... bo niby gdzie mieliby się nauczyć?

Dlatego, bardzo, ale to bardzo prosze wszystkich o dokladne zapoznawanie się z tematem zamiast dalszego powielania błedów........................................

moj blad byla pozna godzina, pod wplywem i dwie literki za duzo - mea culpa
poprawione

kompostownik jako nazwijmy to 'urzadzenie' jest tworem czlowieka
natomiast kompostowanie jako proces jest naturlany
kekeke
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez psy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gnojówka z Buraka cukrowego jako najtańszy booster? 9 lata 5 miesiąc temu #20

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Dobra Orzech maiłem Cie nie ośmieszać przy całym forum bo jakbyś cicho siedział to se miej tą żarówkę opiekuna ( nie mam pojęcia za co ale skoro ktoś chce , Mi to nie przeszkadza...) ale patrząc jakie Ty pierdoły piszesz w postach to pokaże Twoją inteligencję :

Link do Artykułu : www.growlike.pro/forum/organiczne/2265-melasa-a-zwykly-cukier

A tu link do tego artykułu(podam , żeby były lepiej widoczne z kąd to się wzięło) : www.growlike.pro/forum/organiczne/2504-gnojowka-z-buraka-cukrowego-jako-najtanszy-booster?start=10#47604

dajesz teraz Swoje teorię jak to wyjaśnisz? bo wiem , że na pewno będziesz próbował :D :D chuja wiesz ale musi wyjść na Twoje.

Proszę Moderację o zdjęcie Ci odznaki opiekuna GLP bo to aby ośmiesza nasze forum , czyli Nas.

Pozdro i chłopaki czuwajcie :P
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez LaCocaine.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany