Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ !

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 5 miesiąc temu #241

  • LfWEED
  • LfWEED Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 171
  • Zebranych lumenów: 189
dzieki chłopaki za podpowiedz wiatrak zmienilem i oswietlenie na 250 watt hps mam nadzieje ze cos z tego bd martwi nie tylko czy swiatlo z boxa bd widoczne na zewnatrz? bo box bd stal pod oknem....wysokosc niestety musi zostac 90 cm a w srodku znajda sie 2 x blueberry od kliczki.szacowany start urawy to pierwszy stycznia.Chcialem 200 watt clf poniewaz box po 2 uprawach ma sluzyc jako domek dla sadzonek outdoor a na indoor cos nowego...zobaczymy czy cos w ogole urosne:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #242

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Siemanko wszystkim :) jestem tu nowy mam na imię XXX:)
Przygotowuje się do pierwszego sadzenia i mam parę pytań :joint:
Po 18 godzinnym kąpaniu się roślinki w "słońcu", wyłączam tylko HPSa ? czy wiatraki również ?
Boxa robię z szafy na ubrania, która ma 55 cm głębokości 44 cm szerokości i 164 cm wysokości oraz 0,90 m2 powieszchni.. ile mógłbym takich krzaczków tu usadzić ? myślałem o trzech, czy to realne ?
Czy do tego boxa wystarczy taki HPS www.ebay.co.uk/itm/Omega-Digital-600W-Watt-HPS-MH-Dimmable-Ballast-Grow-Light-Kit-Hydroponics-/262670589243?var=&hash=item3d28631d3b:m:mylKrnK8yQpjIM4IbHzCszQ o mocy 600 wat ?
Czy można przesadzić ze światłem ?
Co sądzicie o tej glebie ? PLAGRON All Mix
i stosowaniu do niej nawozów canny ? jakie nawozy tej firmy uważacie za Podstawowe ? że bez nich jest lipa ?
czy taki zestaw da rady do tego oświetlenia ? www.growtent.pl/product-pol-777-Zestaw-wentylacyjny-GT-125mm-300m3-h.html
pierwsze krzaki miały by być z nasion Power Plant oraz Money Maker, bo rosną praktycznie same, mają duży plon i jest to mocne palonko :stoned:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez Bongjour. Powód: nie podajemy swych prawdziwych imion :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #243

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

Cos podpowiem.
Tylko hps. Wentylacja musi być.
Do tego to hps 250 watt styka z palcem.
Wentylacja chyba git ale glosno bd.
A pomidorów to 4 choćby nawet.
Na komercje idziesz? Money maker i pp ;) sa smaczniejsze .a praktycznie wszystko samo rośnie byle by. Nie przeszkadzać. Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #244

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
na taka pow max 250 panie Goddamnit33.Niewiem po co 600 w ogladasz to na min 1 m 20 cm szer na 1 m min
Moze latac bez wentylacji w nocy ale z glowa to trzeba robic bo mozna poddusic lepiej jakpisze mazarek wlaczac na noc ew od swieta wylaczyc CHYBA ze masz temp nie takie to kombinuj hehe.Nawozy moga byc canna lepiej plagron i dawkowac po 30 procent nie wychodzic weg bioumus i masz grow uhu.Co do wentylacji na taka szafe ja bym wpierdzielil komputerowca 120 x 120 mm i ogarnial by robote,przy 250 hps WYSTARCZA na wyciag + 2 miesaki tez z kompowych i masz warunki Uhuhu.+nawilzacz wlot pasywny niech ma nawege bedziesz zadowolony.Pozdr
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #245

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Dzięki wielkie za odpowiedz panowie :) oczywiście, nawilżacz będzie ;) może nie jakiś nie wiadomo jaki ale będzie :) tak samo miernik temp/wilgoci, regulatory Ph i myślę nad systemem nawadniającym :) co o tym sądzicie ? @mazarek dokładnie na komerche ide ;) co to znaczy nie przeszkadzać ? bo wiem że w trybie nocnym ni chu*a nie może się dostać światło do boxa, no chyba że zielone , woda musi mieć temp otoczenia krzaczka itd ale czy czegoś jeszcze nie wolno robić ? jesli wezmę 250W nie będę miał za mało lumenów ? jeśli mówicie że HPS 250W wystarczy to z miejsca biore mniejszy wentylator ;) a jeśli będzie bardzo głośno to się tłumik zamontuje :) ogólnie wykładać czymś tą szafe czy tylko mylar zapierdzielić na ścianki ? aha i co do tego wiatraka w nocy.. będę miał regulator obrotów tylko czy nie bedzie krzaczkowi zimno w nocy ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #246

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Szafa i pierwsze uprawy hehe kiedy to było :P
Masz kase to kup namiot łatwiej w nim ogarniesz warunki, w szafie trzeba wiercić i roboty z wyklejaniem jej jest dużo.
Kup balaste 250/400 i masz na kilka upraw na różnych powierzchniach.
Wentylacja jest wazna ale na początku musisz zadbac o duża wilgotność.
Power plant jest fajna odmianą i dobra na komercje hehehe komerca z 4 palantami? hehe chyba dla krasnali
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #247

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Nikt nie mówił że od razu wylece z piwnicą w krzakach bo jej nie mam :) mieszkam w Anglii więc liczę w GBP nie w PLN :)
ja wiem że wentylacja jest ważna tylko czy zostawiać ją na noc ? fakt faktem mógłbym ogrzewać powietrze np jakąś farelka czy coś.. ;)
wilgotno będzie jak u dziewicy przed pierwszym stosunkiem :D

www.growtent.pl/product-pol-767-Zestaw-wentylacyjny-GT-125mm-243m3-h.html
taki zestaw będzie dobry do 250 W ?
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #248

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
Ten zestaw ktory wybrales bedzie wystarczajacy nawet przyduzy mozesz smialo wziac np 170 m3h ogarnie jak ta lala
Co do wentylacji ja wylaczam na noc jak se lampy gasna dopuszczam powietrze co jakis czas GDYZ mamb wlasnie w huj zimnice(bylo poddasze nieocieplane po -13 a ja mialem w boxie git co jakis czas farelka jak piszezsz na programatorze sie zalaczala dopierdzielala ale box byl duzy) a co do warunkow niewiem jakie je bedziesz mial gdy HPS ZGASNIE takze zamontujesz wsio pokklepiesz odpalisz i zmierz temp daj znac co tam sie dzieje pomyslimy co zrobic gdy w nocy bedzie za zimnoo.Byc moze bedzie fajnie np z wentylacja 24 nie chce gdybac czejam az zlozysz setup dasz zn.Z fartem
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #249

  • Cichy Bob
  • Cichy Bob Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • You're Nobody Til Somebody Kills You
  • Posty: 892
  • Zebranych lumenów: 3104
  •  

  •  

Do farelki proponuje ten sprzęcik, mam używam jestem bardzo zadowolony :)

ustawiasz temperaturę minimalna kiedy ma sie farelka włączyć i max kiedy ma sie wyłączyć :D

www.ebay.co.uk/itm/222255095498?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
I don't always talk, but when I do, It's important
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: winne2, GOLABek

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #250

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Dzięki panowie za dobre rady i pomoc ;) na pewno pokaże wam jak to wszystko będzie wyglądać ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: GOLABek
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany