Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ !

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #251

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

A jeszcze takie szybkie pytanie.. jesli zamontuje ten zestaw u góry to na dół wystarczy jakiś wiatrak z kompa ? czy musi być coś podobnej specyfikacji ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 4 miesiąc temu #252

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

kto ma boxa w nieocieplanym pomieszczeniu 400/600w albo miał. świecenie 24/0 automaciki i podlewanie raz w tygodniu i cis by zebrał ? od lutego mysle ze sie ociepli i by przeszło. wentl jakis 100m3h i wywiew dołem pościć . czy to głupi pomysł ? :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 miesiąc temu #253

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Jaką masz tam temperature przy takim świeceniu, że chcesz jeszcze kierunek cyrkulacji odwracać Brach?
Z tego co się naczytałem to 24/0 przy auto musi pyknąć. Choć pewnie poszukałbym alternatywnego sposobu dogrzewania i dałbym chociaż 4h nocki.

To i ja mam takie nurtujące pytanie :rolling:
Czy stosując nawozy w pełni organiczne jak Alga Bloom/ Alga Grow Należy wciąż się przejmować PH roztworu, którym podlewam planty? Bo spotkałem się ze zdaniem, że to nie ma sensu
?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: GOLABek

 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 miesiąc temu #254

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
Ph roztworu jt ZAWSZE ma kluczowa role :) huk ze organic ma grac i tyle :lol: dasz organik ph walniesz 10 to jak myslisz co tam w ziemi bedzie zasada jak cholera ktora niesluzy tak samo daj zakwasno,juz substancje inaczej leca ma byc miedzy 5.5 a 7.5 max i dziekuja gdzies tabeleczka byla taka co i jak jedza w jakim ph te rzecz wazzna hehe.A jak chodzi o pytanko czy dokranowy moge walic kox i nie wnikac teoretyczno praktyczno tak daj alga blooma to obnizy te ph choc organic daj alga grow powinno skoczyc w gore ale LEKKIE wahania nie odbijaja sie tragizcnie planty sa zbiory tez

A co do mazara pytania smialo 20/4 temp bedzie ok 4 h nie wyziebieje went wylaczaj na noc i huk nawet jak nieuzytkowe poddasze,a 24/h to pastwa nad plantem heheheh jak chinczyki kurde napierdalac nie gadac hehe :lol: :ohmy:
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 miesiąc temu #255

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

Tak Gołąbku właśnie myślałem. Znam te wszystkie zasady zarządzania pH.
Jednak z organiką jest ponoć nieco inaczej. Ponoć...i pragnę poznać wasze opinie.
(w sklepie usłyszałem, że przy nawożeniu bio mikroorganizmy sprawiają, że to ph nie jest tak ważne)

U mnie pH kranówki nieco ponad 7, po dodaniu nawozu np. Alga Bloom zgodnie z tabelą robi mi się 5.9. Przy kwitnieniu bardzo nie na rękę. I tak jak pisałeś Alga Grow powiedzmy analogicznie podnosi. Mam te zesrane regulatory, mierniki też jak łatwo się domyślić. PH- mam CANNA i tu jest skład kwas cytrynowy. Organiczny regulator, ok. I pH+ PLAGRON czyli wodorotlenk potasu i tlenek potasu. Organicznie to nie brzmi i pewnie jest niekompatybilne z tymi nawozami ? Czy śmiało używać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: GOLABek

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 miesiąc temu #256

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
Smialo jedziesz z kwaskiem sam stosuje rowniez stosowalem sporo czasu algi grow/bloom z tad je znam teraz przeskoczylem na swoje nawoziki.Kwasek nr 1 i chyba tak zostanie sam ph min polecam podawac z 2 op kwasku cytr na 100 ml i se zbijac baja jest jeszcze kwas fosforowy ale strasznie dopierdziela fosfor i se ja z nim nieradzilem tym plagronu
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 miesiąc temu #257

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Pytaj usera Jacek i jego growloga on uprawiał na balkonie chłodną porą :)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 miesiąc temu #258

  • Chmura
  • Chmura Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • I AM PURE FORCE IN HUMAN FORM!
  • Posty: 744
  • Zebranych lumenów: 1126
  •  

  •  

No ok, a co z organicznym podnoszeniem pH?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 miesiąc temu #259

  • GOLABek
  • GOLABek Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • A masz ty drzwi do lasu?
  • Posty: 317
  • Zebranych lumenów: 320
Ogolnie co? wapno ale tego lepiej nie uzywac mozna popalic podnosic nie ma potrzeby PILNUJAC-Stabilizacja konopkom ph poprzez dolomit pozniej pilnowanie sie (6.3 polecam kazdemu w huj elegancko uniwersalne ph) jazda do konca i masz zajebiste zbiory BEZ problemow i komedii z ph,ph metr konieczny i se pilnowac wega,flo i w domu malo koxu duzo wody hehe.Kazdy dojedzie do finiszu w ziemi swierzak czy ostrzejszy zawodnik hehe
Rob co chcesz i tak widzi a JEGO nie oszukasz.
SOJA-Soldiers of the Jah Army-Get Wiser
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Chmura

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 miesiąc temu #260

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

mam automaty swoje chciałem je przetestować przed outem, ale 250-tka nie ogarnie temperatury. u mnie wietnamce , to nie ma przerwy na siku :D przez 4 h to w 0 temp to je wymrozi chyba ze fiolety sie zrobią .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany