Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ !

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 tygodni temu #271

  • hrumhrum
  • hrumhrum Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 8
GOLABek napisał:
Wystarczy hrumhrum ie ze zaczniesz czytac od kielkowania do zbioru inaczej nie przeskoczysz plus sadzic na wlasna reke.Informacje dostepne na forum GrowLike.pro lub ogolnie w internecie.Trafiles/las na forum konopne i informacji o naszych maluchach tu nie brak.Ew ksiazki kompletne poradniki dostepne w ksiegarnach i internetach np Jak uprawiac outdoor, indoor itp itd.Pozdrawiam
Masz rację, nie ma się co porywać z motyką na słońce :P Sporo już doczytałem, zamówiłem te nasionka z linku i czekam właśnie na dostawę :) Trening czyni mistrza jak to mówią a więc zabieram się do dzieła :) pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 7 lata 3 tygodni temu #272

  • Mazar
  • Mazar Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Posty: 270
  • Zebranych lumenów: 842
  •  

  •  

podpowiedzcie jaki ph - kupić. Ile taki ghe trzyma te ph ? czy jak ocet parę h
?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 9 miesiąc temu #273

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Witajcie panowie po raz kolejny :) tym razem skompletowałem całego boxa brakuje mi juz tylko oswitlenia a będzie to Viparspectra 600W
Mam kilka pytań do was..
Czy box musi być szczelny ? a jeśli tak to w jakim celu ?
Jak lać nawozy ? czytałem tam że na 10 litrów wody dodac np 10ml no ale ponoć przy ledach leje sie mniej żeby nie spalić roślinki i już nie wiem sam co robić..
Czy nawozy typu ukorzeniacz czy vita race leje się razem do jednego 10 litrowego wiadra ?
Jak często podlewać ?
Mam 3 Bluematy i chciałbym pojąć zasade ich działania.. czy jak blumaty są cały czas w wodzie roślina pobiera tyle wody ile potrzebuje czy ziemnia ? i czy z blumatami powinienem tez normalnie podlać wodą ?
Kiedy po wykiełkowaniu dawac roślinke pod lampe ? :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 9 miesiąc temu #274

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Ta roślinka AK-47 auto który dostałem w gratisie ze sklepu ma 7 dni.. myślicie że dobrze się rozwija ?
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 9 miesiąc temu #275

  • DeathAdder
  • DeathAdder Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 225
  • Zebranych lumenów: 341
  •  

  •  

Cześć.
Mazar napisał:
podpowiedzcie jaki ph - kupić. Ile taki ghe trzyma te ph ? czy jak ocet parę h
?
Trochę odgrzewanie ale...
Jeśli masz stałą temp wody, pH nie powinno szaleć. Produkty od GHE są dobre. Płyny dobrze miarkuje się strzykawką, z proszkiem trochę ciężej bo trzeba ważyć - a nie każdy ma precyzyjną wagę.
Goddamnit33 napisał:
Witajcie panowie po raz kolejny :) tym razem skompletowałem całego boxa brakuje mi juz tylko oswitlenia a będzie to Viparspectra 600W
Mam kilka pytań do was..
Czy box musi być szczelny ? a jeśli tak to w jakim celu ?
Jak lać nawozy ? czytałem tam że na 10 litrów wody dodac np 10ml no ale ponoć przy ledach leje sie mniej żeby nie spalić roślinki i już nie wiem sam co robić..
Czy nawozy typu ukorzeniacz czy vita race leje się razem do jednego 10 litrowego wiadra ?
Jak często podlewać ?
Mam 3 Bluematy i chciałbym pojąć zasade ich działania.. czy jak blumaty są cały czas w wodzie roślina pobiera tyle wody ile potrzebuje czy ziemnia ? i czy z blumatami powinienem tez normalnie podlać wodą ?
Kiedy po wykiełkowaniu dawac roślinke pod lampe ? :smoke:

Box nie musi być szczelny - fajnie jeśli jest bo nie uciekają z niego zapachy (nie każdemu odpowiada unoszący się wszędzie zapach konopi, czy też organicznych nawozów które też intensywnie pachną), oraz ogranicza możliwość wypadania z niego drogocennego światła - i w drugą stronę - kiedy powinno być ciemno, "lewe" światło nie powinno docierać do roślin.

Nawozy zawsze dawkować tak jak sugeruje producent, lub wedle zapotrzebowania rośliny. Przy ledach rośliny mają mniejsze zapotrzebowanie na wodę, i na ogół rzadziej się je podlewa (niższa temperatura uprawy powoduje mniejsze parowanie wody z roślin). Jeżeli producent każe lać 10ml na 10l wody, co drugie podlewanie to dokładnie tak rób - będziesz po prostu rzadziej podlewał niż jest to wymagane np przy HPS.

Nawozy powinno podawać się tak jak sugeruje producent - najczęściej rozrabia się je z wodą, jednak są takie którymi podsypuje się roślinę (GHE mineral magic) lub umieszcza je w ziemi (bio tabs).

Podlewa się tyle ile roślina potrzebuje wody - jeśli zaczyna mieć sucho - podlewasz. Nie przelewaj rośliny za dużą ilością wody, oraz nie doprowadzaj do jej zbyt dużego przesuszenia. Poczytaj o "ważeniu donicy" przy podlewaniu.

Blumat działa automatycznie:
"Dostarczanie wody odbywa się poprzez gliniany stożek, umieszczony w doniczce z rośliną. Jeśli ziemia otaczająca stożek jest sucha, woda jest pobierana ze stożka, który uzupełnia ją automatycznie pobierając ją ze znajdującego się w pobliżu pojemnika z wodą za pośrednictwem sylikonowych rurek doprowadzających wodę(...)"

Po wykiełkowaniu pod lampę jak najszybciej - pilnować żeby nie przesuszyć.

Goddamnit33 napisał:
Ta roślinka AK-47 auto który dostałem w gratisie ze sklepu ma 7 dni.. myślicie że dobrze się rozwija ?

Lekko wyciągnięta (brakuje światła) ale żyje, samochód nie jest najlepszym miejscem na uprawę - chyba że masz panoramiczny szyberdach albo wersję cabrio;)


Pozdrawiam, DA.
I choćbym próbował, marihuaną nie zaćpam się na śmierć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: DIESEL, Pingwin, KLICZKO

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 9 miesiąc temu #276

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Dzięki wielkie za odpowiedz ;) :joint:
A to nie w samochodzie tylko w szafie ;)
z tymi nawozami to chodziło mi o to czy leje się np vita race i power roots do tego samego wiadra z wodą czy rozrabia się litre tego litre tego i podlewa ?
Czyli te blumaty mogą być wsadzone cały czas i nie muszę się martwić o podlewanie ?
Co to tak dokładniej znaczy że się wyciąga roślina ? bo teraz np podniosła listki do góry to dobry znak ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 9 miesiąc temu #277

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Siemanko panowie :) ktoś podpowie czy roślinka dobrze rośnie ? ma 16 dni
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 9 miesiąc temu #278

  • Pingwin
  • Pingwin Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2380
  • Zebranych lumenów: 3312
  •  

  •  

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 8 miesiąc temu #279

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  



to było jeszcze kilka dni ntemu dzisiaj wygląda juz inaczej ;) pstrykne fotke i wrzuce ;)
PS to ta w środku ;)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 8 miesiąc temu przez DIESEL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Pingwin, Kimbo Slice

Drogi początkujący zanim założysz niepotrzebny Temat zadaj pytanie w pierwszej kolejności TUTAJ ! 6 lata 8 miesiąc temu #280

  • Goddamnit33
  • Goddamnit33 Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 186
  • Zebranych lumenów: 335
  •  

  •  

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany