Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: AeroFlo 10 / HPS 400W / CYCO / World of Seeds Afgan Kush / Dinafem Kush, Industrial, Critical +, Dinamex / Zambeza AK Passion

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #61

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Zatem czekamy na spektakularny come back :woohoo:
Pochwalisz się co zamawiałeś w dalekiej zagranicy? :D
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #62

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Dobra nie wyrobiłem się :P a raczej wszystkie rzeczy nie przyszły więc realny termin startu już na 100% to sobota. Na pocieszenie AK 47 od Zambezy, którego widać na wcześniejszych zdjęciach w bubblerze, którego sam musiałem zrobić bo fabryczny sprzęt od IWS Systems nie dojechał jeszcze.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, JIM, , Acephali, Babys,

Re:AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #63

  • Dante
  • Dante Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 21
  • Zebranych lumenów: 1
Witam. Zamawiales iws rdwc? Ile wiader? Patrzyles moze rdwc od alien hydroponics?
Piekny akacz :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #64

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Rysiu :P

Ten krzaczek jest ogromny :woohoo:
Super to wygląda !!!

Widzę, że maluszki też do przodu :)

Pozdro B)
Golas
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #65

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Golas najlepsze, że to jest automat a w systemie już fem ale jeszcze układ się zmieni co do genów dzięki uprzejmej Pani z Word of Seeds, która na targach podarowała mi trochę gratisów za pare zdjęć :) Maluszki idą powoli bo siedzą sobie pod CFL 250W, który jest trochę wysoko dla nich jednak tu też będzie mała zmiana bo wejdzie albo HPS 400/600 z LED 60W albo CFL 250W + LED 60W

Dante
Ja potrzebowałem dosłownie 2szt, żeby tego AK co jest na zdjęciu i jeszcze jednego za nim nie wyrzucać więc wziąłem Oxygenated 1 Pot System, ale tak na marginesie jakbym trafił na odpowiednie wiadra wcześniej to bym w życiu tego nie kupił gotowego a sam zrobił bo koszt zrobienia takiego Oxygenated 1 Pot Systems to ok. 35zł a zapłacić za IWS trzeba 30 funtów i jeszcze latać musisz za przejściówką EU to samo tyczy się całych systemów. Następnego aero sam sobie zrobie bo już mam pomysł jak.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez ryszardieu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Zakwas

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #66

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Wracamy po przerwie

Warunki:
PH: 5.8
EC 0.8
bubblery: 1.8
Temp. powietrza: 26C
Temp. wody:22C

Aero: (od lewej - dół)
Dinafem Critical +
Dinafem Industrial Plant
Dinafem Industrial Plant
Dinafem Dinamex
Dinafem OG Kush

(od prawe - dół)
Dinafem OG Kush
World of Seeds Afgan Kush
World of Seeds Afgan Kush
World of Seeds Afgan Kush
World of Seeds Afgan Kush

Aero dostaje 40% dawnki CYCO zalecanej przez producenta

bubbler:
Zambeza Ak Passion
Dostają ok. 90% dawnki CYCO zalecanej przez producenta

Zmiany:
Wywaliłem CFL 250W włożyłem HPS 400W i czekam na ledy. Zmieniłem pompkę na wydajniejszą od Sera. Przebudowałem całą wentylację doszedł do mnie tłumik, który widziałem na targach u Flory i Fauny (jestem bardzo pozytywnie zaskoczony). Zbudowałem też dwa bubblery, żeby ocalić 2 szt. AK, które zostały z poprzedniego niewypału. Jestem w trakcie kończenia panelu ledowego oraz własnego sterownika do drobnej automatyzacji boxa.

Pare zdjęć:
tak wygląda tłumik w połączeniu z TD wentylatora nie słychać, pompka napowietrzająca jest głośniejsza






Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Leo Messi, Koza, Zakwas, , DIESEL, Wild

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #67

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Jedziesz dalej z koksem Rysiek :lol:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #68

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Fajny Silent :)
Zdaje egzamin ?

Panienki to widzę powoli do przodu ...

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #69

  • Wild
  • Wild Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 148
  • Zebranych lumenów: 138
Na tego upa czekałem :)

Ładnie idą, widać różnicę po czterech dniach.
Możesz coś więcej napisać o tym nowym tłumiku? Najlepiej jak byś mógł dać zdjęcie jak masz podłączoną tą wentylację (filtr-spudnik-TD Silent-Grow Air) czy (filtr-spudnik-Grow Air-TD Silent) albo jeszcze inaczej?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #70

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Golas
Siedziały sobie pod CFL to słabiutko rosły bo był dość wysoko przez AK, które się o niego owijało. Teraz jest HPS 400 i widać po 2 dniach różnicę. Nie zapominajmy, że fotoperiod jest 12/1 co przy maluchach też ma wpłym

Wentylacja:
Filtr + przewód twardy fi 125 + wentylator TD 350 (na 2 biegu) + tłumik Growair fi 125 + przewód miękki fi 125 z przejściówką na fi 150 + spudnik + przewód miękki fi 150 + wentylator radialny Silent 150 (sam sobie zrobiłem) + przewód miękki fi 150
Tłumik dla mnie jest to rewelacja, wcześniej miałem styczności z przewodami wygłuszanymi to nawet nie mają porównania. Dużo głośniej tak jak już pisałem wcześniej chodzi pompka Sera na małych obrotach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Wild

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany