Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: AeroFlo 10 / HPS 400W / CYCO / World of Seeds Afgan Kush / Dinafem Kush, Industrial, Critical +, Dinamex / Zambeza AK Passion

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #71

  • Zakwas
  • Zakwas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Posty: 180
  • Zebranych lumenów: 852
  •  

  •  

Daj znac jak masz ten tlumik wpiety w wentylacje. Jest przelotowy tak ze mozna go wpiac gdzies po drodze, czy jest jak filtr i moze byc uzyty tylko na poczatku/koncu calego ukladu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 5 miesiąc temu #72

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Zakwas masz opisane na poprzedniej stronie, tłumik jest przelotowy dopinasz go do wentylatora
tu masz trochę opisu: www.growlike.pro/forum/polskiegrow/291-flora-fauna-www-flora-fauna-pl-krakow-warszawa-wroclaw?start=20
ostatni post FF.
Produkt mogę polecić.

PS. Wybywam do piątku więc w piątek będzie kolejny UP mogę napisać tylko, że doszły w końcu paczki z UK - jak sobie w końcu sam zrobiłem bubblery to po 3 tyg z kawałkiem wysłał mi IWS swoje :D
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez ryszardieu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:AeroFlo 10 / HPS 400W / CYCO / World of Seeds Afgan Kush / Dinafem Kush, Industrial, Critical +, Dinamex / Zambeza AK Passion 10 lata 5 miesiąc temu #73

  • F.B.I
  • F.B.I Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
  • Posty: 648
  • Zebranych lumenów: 2077
  •  

  •  

Ciekawy jestem jak to tam u ciebie postepuje, faktycznie ciezko ustawic ph, mase ph down trzeba lać, i ten tajemniczy :-) osad pływajacy w dolnej czesci wiadra, rysiek a moze ty przekombinowałes z tymi odzywkami, moze poprostu za dużo wszystkiego...... pozdro i oby wyszło wszystko na prostą.


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Bądźcie wolnymi jednostkami.Żyjcie i kochajcie jak naturalne stworzenia naszej małej planety.Chrońcie przyrodę wokół siebie, kochajcie się i twórzcie muzykę. Jesteśmy tu tylko na krótką chwilę, sprawcie, żeby się opłacało.Starajcie się być dobrzy i nikomu nie szkodzić,to...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 5 miesiąc temu przez F.B.I.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 4 miesiąc temu #74

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Dobra długa przerwa ale spróbuje powoli wrócić.

Warunki:
PH: 5.8
EC: 1.4
Temp. powietrza: 26C
Temp. wody: 20C
Wilgotność: 60%
FP: 18/6 o tym niżej

Story:
Ostatnie 3 tygodnie to jakiś kosmos dla mnie przez co nie miałem czasu właściwie na nic a ostatnie 2 tyg. spędziłem w hotelach zmieniając tylko miasta. Co prawda mogę się pochwalić, że dostałem awans (czytaj 3x razy tyle roboty za pare zł więcej) oraz sen zmywający się z oparami rzeczywistości przeistoczył się w zapalenie popularnej "ósemki" i od kilku dni mam walke z antybiotykami oraz widmo interwencji chirurgicznej w ciągu kilku najbliższych dni. Niestety nawet "mongolskie lekarstwo" jak to było w filmie "Job - ostatnia szara komórka" mi nie pomaga. Wracając do wątku przez moje wyjazdy nie miałem możliwości dopilnowania boxa, a Wodzianka miała też trochę swoich spraw co spowodowało przypalenie kilku roślinek (chociaż jeżeli wierzyć elektronice na wykresach nic nie wyszło znacząco ponad normę bo przez te 2 tyg PH było na poziomie maks. 6.2 a EC: 1.1) mogły mieć jedynie niższą wilgotność badz wiatrak, który trochę się przesunął wiejąc bezpośrednio na nie spowodował zatrzymanie fotosyntezy. Można gdybać jednak nie będąc na miejscu ciężko stwierdzić. Ostatnimi czasy pojawił się też problem z temperaturą. W nocy dochodziła do 19-20C a woda do 16C co zmusiło mnie do zmiany FP z 12/1 na 18/6 żeby miały więcej ciepła, zobaczymy jak zareagują. AK, który został z pierwszego siewu ma się dobrze puchnie sobie powoli plus przeszedł fryzjera bo za bardzo się rozkrzaczył na boki. W propagatorze mam dodatkowo 10szt. DF od Warr`a plus kilka Afgan Kush z WoS. Całą sytuację najlepiej przetrzymały pestki od World of Seeds, Dinafem okazał się bardziej wrażliwy na moją nieobecność, chociaż z tego co widzę powoli się odbija. Ogólnie powoli myślę na oddaniu tego boxa na jakiś czas pod opiekę kolegi, żeby mieć czas doglądać duży projekt, który mam w ziemi. Chyba, że uda mi się przekazać na tyle wiedzy Wodziance by mogła sobie poradzić sama bo ja niestety jeżeli nie dostanę L4 na zabieg to znowu będę musiał wyjechać.





Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc temu przez ryszardieu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Koza, Babys, DIESEL, Wild

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 4 miesiąc temu #75

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Warunki:
PH: 5.8
EC: 1.3
Temp. powietrza: 27C
Temp. wody: 22C
Wilgotność: 75%
FP: 18/6

Story:
Zmieniłem HPS 400 na MH 400 plus dla AK, który sobie dochodzi dodałem CFL 250. Wyciągnąłem część femek do ziemi bo nie pomieszcze się patrząc jak idą te Afgan Kush`e. Myślę, żęby dziury wypełnić jakimiś patyczakowymi AF co by się nie krzaczyło za bardzo. Jutro wymiana wody nowe żarcie i projekt Wodzianki, która rusza ze swoim DWC :) Dostała pod opiekę AF od Golasa czyli Golasomata już wychodzi z kostki.



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas,

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 4 miesiąc temu #76

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Mam nadzieję, że wodzianka da radę :)
Będzie trzeba wspierać i kibicować !

* zaciera ręce *

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 4 miesiąc temu #77

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Pierwsze aero nie lubia jak sie im nie poswieca czasu :D

No ale juz masz za soba to iowo to bedzie lepiej
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 4 miesiąc temu #78

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Warunki:
PH: 5.8
EC: 1.4
Temp. powietrza: 26.2C
Temp. wody: 20.8C
Wilgotność: 80%
FP: 18/6

Story:
Dodałem do zestawu w wolne miejsca AF, żeby sobie coś rosło. AK w bubblerze stracił korzenie bo miał ich już za dużo więc je obciąłem i wypuszcza ładne białe nowe. W mieszankach nawozów przestałem używać Uptake, który mocno barwił i według mnie przez słabe rozpuszczanie w wodzie blokował przyswajanie innych substancji przez roślinki. Dodałem jeszcze jeden bubbler, w którym Wodzianka rozpoczeła swój pierwszy mini projekt i posadziła tam Golasomata WW AF x Big Devil AF. Ogólnie teraz w ramach szkolenia ona dba o PH całego zestawu i wode w nawilżaczu :) W poniedziałek zmiana wody i nowe żarcie, gdzie będę chciał, żeby to ona przygotowała wszystko. Szybko sie uczy wiedziałem, że to niecne dziewcze :P Kolejną ważna a raczej najważniejszą informacją dla Was jest fakt, że również w poniedziałek Wodzianka wystartuje w konkursie na Panią Mikołajową :)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Kowalsky

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 4 miesiąc temu #79

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Krótki a co najważniejsze treściwy post!
Czekam nową odsłonę Pani Wodzianki :woohoo:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 4 miesiąc temu #80

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Dajesz rysiek uwazaj zeby aparat sie nie nagrzal za bardzo jak bedziesz te fotki robil :D
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany