Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: AeroFlo 10 / HPS 400W / CYCO / World of Seeds Afgan Kush / Dinafem Kush, Industrial, Critical +, Dinamex / Zambeza AK Passion

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #41

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Dobra bierzemy sie za reanimacje tego:

Zmiany:
Do kiełkowania tafia (wszystko od Dinafem):
1x White Widow
1x OG Kush
1x Blue Thai
1x Dinamex
1x Critical +
1x Orginal Amnesia
2x Industrial Plant
Tak dużo różnych odmian bo chce sprawdzić rożne geny na tych nawozach. Do Aero powinny trafić koło środy, w którym pozostawie 2 AF AK47 (największe) i na siłę będę je karmił nawozami na weg chce zobaczyć czy zastopuje im kwitnienie i co się wtedy stanie. Obcinam też dawki nawozów przez pierwsze 2-3 tygodnie nie będę przekraczał dawki 50-70% tego co zaleca producent. Zmienię PH z 6 (zalecanych) na maks 5.8. Dziewczynki dostaną ok. 4 tygodnie wega potem zostaną przełączone na flo. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie nie zmieszczę sie w namiocie ale jakiś pomysł na to już mam. Co do starego układu trafiłem na jakies mega słabe geny, które niestety nie nadążyły za systemem Aero. Nothern przegrał walkę na starcie jedynie 2 AK rosnąc dość ładnie i dlatego skoro pozostałe 8 mnie doprowadziły mnie do szewskiej pasji te 2 posłużą mi jako obiekty testowe.

Ostatnie zdjęcie starego układu:



Maladama:
XL poszedł duże AK zareagowały dość ładnie mniejsze Notherny też trochę poszły ale one są juz nie do uratowania.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez ryszardieu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, Zakwas, Wild,

 
 
 

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #42

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Zabawa zaczyna się od początku :D Ciekawi mnie jak ogarniesz taką różnorodność genów w aero, żeby się ni eokazało że potrzebny będzie "złoty środek" :lol:
Siedzę i paczę, powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #43

  • OFF
  • OFF Avatar
piekny ten akacz, a powiedz mi kolego ile razy podales xl ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #44

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
CYCO XL poszło tylko raz w 3 tygodniu jak zaleca producent w dawce 10ml odrazu i 10ml w odstępie 3 dni na 40L wody RO.
Ak47 ładnie się trzyma dlatego zostanie.
Wszystkie nowe nabytki już w kostkach pod lampą, zaczynają nowe życie.

Koza:
Różnorodność dlatego, żeby wyselekcjonować odpowiednie geny na przyszlość stosując CYCO.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez ryszardieu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: OFF, MidgetMan

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #45

  • JIM
  • JIM Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Vertyka(na)lny Amator
  • Posty: 1632
  • Zebranych lumenów: 2513
  •  

  •  

Ryszard ,a gdzie jest zdjęcie wodzianki ? :whistle:


Podoba mi się twój projekt , nie mogę się doczekać co się będzie działo na FLO :smoke:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #46

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
JIM
Specjalnie dla Ciebie !



Zdjęcie wodzianki a dokładnie Hobart RO-I V, który dołącza do mojego zestawu i zapewni mi wodę RO :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #47

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Wszytko wypas ale PH 6 ? Takie zalecenia ma ten cyco to masakra jakas.
Powinno sie startowac na 5.2 na hydro. A Cyco z kosmosu nawozow nie wzial i genetyki roslin tez nie zmienil zeby pobieraly to co maja pobierac na poczatku przy ph 6.0

Jak zmienie atari to siade i poczytam od poczatku :D
Sorry jak cos przeoczylem.

Edit poczytalem ten temat i napisze ci to i owo bo leb masz tylko wiatr w oczy wieje i siekere w plecy dostales na dziendobry w postaci tego bedziewia cyco.

Co za producent zaleca pelne dwaki nawozow i ph 6.0 na poczatek cyklu - a no taki ktory nie ma zielonego pojecia o tym co robi.

Olej ich zalecenia.

i trzymaj sie tego i tylko tego:

Ec goes up, PH goes down=plants require less nutes
Ec goes down, PH goes up=Plants require more nutes
Ec stable, PH goes up=Equilibrium=Good thang

Seedlings and clones ... 300-400ppm 5.3-5.5 ph EC 0.620
early vegg ..................500-600ppm 5.3-5.6 ph EC 0.940
middle vegg ................600-800ppm 5.4-5.6 ph EC 1.250
late vegg ...................800-1000ppm 5.5-5.7 ph EC 1.550
early flower..............1000-1300ppm 5.5-5.7 ph EC 2.000
middle flower ...........1400-1600ppm 5.5-5.8 ph EC 2.500
late flower ................1000-1100ppm 5.5-5.7 ph EC 1.700
ripening .......................300-500ppm 5.4-5.6 ph EC 0.780

Woda tylko z RO po kilku dniach zobaczysz czy masz wapn w tych butlach. ale jak masz A i B to powinien byc no chyba ze nie ma to sam zaczniesz dodawac.

Miernik Ci sie rozkalibrowal bo te nawoy to wodzianaka z napchanym buferm zeby sie ph stabilizowalo. I nic wiecej. Wiec nie wykluczone ze bedziesz musial je wyjebac.
Ale to sie okaze.

Sprawdz czy masz wapn w tych butlach najpierw bo jego brak bedzie stanowil podstawowy problem utrzyamaia ph w pozywce.

A potem zobaczymy.

Mam nadzieje ze sie nie zniecheciles zbytnio :D
A jeszcze jedna tabelka dowodzaca ze te producent to sie powinien zajac przetworstwem rolnym, sadownictwem ew recycklingiem. Bo na nawozach swiata nie zwojuje.
Załączniki:
Karma to Suka
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Kowalsky.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: OFF, ryszardieu

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #48

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Kowal, dzięki za dobre rady te tabelki znam na pamięć ale po zapewnieniach chłopaków z FF poleciałem na rozpisce. Walke przegrałem stąd też zaczynam od nowa ale już według tego czego sam się nauczyłem.
Co do wapńa to:
Guaranteed Analysis for Grow Part A:
Total Nitrogen (N)...................................2%
2% Nitrate Nitrogen
Calcium (Ca).........................................4%

Derived From:
Calcium Nitrate

Tu jest feed chart CYCO:


Co z nawozów polecisz, gdyby zaszła potrzeba zamiany?

Kowal ja się nie zniechęcam bo robię to ponieważ lubie mam z tego satysfakcje. Byłem bardziej zły jak wyszly te akcje z PH i właściwie już wtedy wiedziałem, że szału nie będzie. Jednak zaczynam od początku i teraz zrobie tak jak w tym co napisałeś bo tak, też się uczyłem startując jakiś czas temu z wodą.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez ryszardieu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #49

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Ja robie samemu juz od dawna. Nauczylem sie jednego ze te kolorowe tabelki i ladne analizy to gowno wyssane z palca :D

Co bym polecil w razie co nic - wszystko to samo duzo marketingu a malo cukru w cukrze.

Wez Canne jakby co. W sumie zawsze najlepiej wychodzila z tego co testowalem. Tylko upewij sie ze nie kupujesz jakiejs przestarzalej.
Karma to Suka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #50

  • flora-fauna
  • flora-fauna Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 201
  • Zebranych lumenów: 1076
Witajcie.

Zadamy Panu Kowalskyemu jedno pytanie bo jak widać Pan Kowalsky jest doświadczonym ogrodnikiem i chcielibyśmy usłyszeć na nie odpowiedz.
Jaki wpływ na młodą rośline szczególnie w jej początkowej fazie wzrostu ma pożywka której wartość Ph jest na poziomie 5,5 lub niższym..?
Czekamy na odpowiedz i pozdrawiamy.

Flora-Fauna Team
Pozdrawiamy

Flora-Fauna Team
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany