Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 
Wszystkie zakończone Konkursy Forum GLP ...

TEMAT: AeroFlo 10 / HPS 400W / CYCO / World of Seeds Afgan Kush / Dinafem Kush, Industrial, Critical +, Dinamex / Zambeza AK Passion

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #31

  • OFF
  • OFF Avatar
Ty juz tak nie narzekaj , bo [lanty masz dwa razy tak jak moje :p
Chuj wiadomo z czym ale echce dobrnac do konca i zobaczyc efekty naszych wypocin , a sam oferodawca niech kciuki trzyma , coby porosly zajebiste maczugi , bo inaczej bedzie mial zajebistego dola :peace: :smoke:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez OFF.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #32

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
FAK w Aero tak już jest, że wszystko rośnie szybciej z tym, że z doświadczenia wiem iż bardziej stabilnie niż w tym przypadku co teraz. Nie jestem zadowolony z tego jak to wygląda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #33

  • OFF
  • OFF Avatar
masz szczescie ze konkurs dal dupy ,
przegralbys ze mna i moja ziemia :) - joke , im wiecej masz problemow tym iwecej sie ucze ale zycze ci zebym byl dalej debilem :peace:
chodzi mi ostatnio po glowie dwc- co o tym sadzisz i jak to widzisz w moim kurwistryszku i z moim doswiadczeniem ??
I na koniec - nie tylko Cosa ostrzy noz
:D
pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #34

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Woda jest według mnie bardzo prostym w opanowaniu medium. Czy to bedzie hydro czy aero ogólnie zalozenia są podobne, czyli ph/ec/coś co napowietrzy system i co keramzym, który będzie wypłukany bo może destabilizować pożywkę. Bardzo często spotykałem ludzi, którym w ziemi szło średnio a w aero/hydro idą jak wściekli.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #35

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

KOntynuuj prosze relację dalej bo jest bardzo ciekawa i nie widziałem jeszcze tego systemu w akcji. Różnego typu hydro przewinęło się niejednokrotnie ale Twój systemik od GHE widze po raz pierwszy i zapene też nie ja (zamasliłem) :D
opinia o suplach też ciekawa więc tym bardziej powinieneś prowadzic dalej growloga a ja ze swojej strony powiem, że szykuje dla startujących mała niespodziankę więc prowadźcie wszyscy growlogi dalej.

Powodzenia i planciki wcale nie wyglądają źle, powiedziałbym że na tle reszty są bardzo wyrośniete
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #36

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

super to hydro. Ja to juz przy tych problemach z PH bym sie poplakala i wywalila to w pieruny. Co do PH to zobaczysz co z nim robi CYco xl :d

Co wiesz o tym cyco xl, bo ja tyko tyle ze to niby w korzaniach pomaga, nie slyszalam zeby cos wizualnie pannie zrobilo :d Dzis moje male dostaly cyco xl, mam foty wiec porownam za 2-3 dni czy naprawde cos to dalo.


Chcialabym kiedys umiec uprawiac w hydro, ale jak narazie na kilka lat albo dekad zostane przy ziemi :)

Powodzenia!!
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #37

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
UP

Warunki:
Temp powietrza: 27C
Temp wody: 23C
Wilgotność: 79%
PH: 5.5
EC: 1.8

Wczoraj zmiana wody plus:(lecimy na pełnej dawce zalecanej przez producenta)
A+B: 2x 120ml
B1 Boost: 40ml
Uptake: 40ml
Zyme: 40ml
Silica: 40ml
Grow XL: 20ml

Story:
Kłopotów ciąg dalszy no ale zaryzykuje i poszedłem pełną dawką przecież producent miał jakieś podstawy by taką ustalić. Dodam na wstępie, że z tych AF od ZAMBEZA wyciągałem w hydro jakies 45g z planta. Mamy patową sytuację bo rośliny różnie reagują na podawaną pożywkę.
Nothern Force(po lewej na zdjęciu): 3 na 5 żółkną końcówki od złego PH jest to problem, który zapoczątkowało GHE niestety naprawić się tego nie da, co ciekawe dwa mierniki pokazują właściwe PH jednak proces ten bardzo wolno ale postępuję. Ktoś ma jakiś pomysł ? Ich rozwój jest zdecydowanie wolniejszy ale może być to też spowodowane odmianą. AK(po prawej na zdjęciu): 2 osobniki są obojętne na wszystko i rosną tak jak powinny rosnąć inne w systemie Aero no ale jest jedno ale dlaczego tylko 2 a nie 4. Pozostałe 2 to ciekawe przypadki 1 dostała przez wahania PH i rośnie bardzo powoli a druga pokazuje objaw przenawożenia. Mamy cyrk na kółkach ale zobaczymy co będzie teraz przy pełnej dawce nawozów. Nasza fotomodelka, która od początku pojawiała się na zdjęciach jest obecenie najladniejszą damą. Jeżeli ten tydzien w mojej ocenie nie poprawi tego co jest w środku wyrzucam planty i wrzucam nasionka od Dinafem do kiełkowania tyle, że nie będą to już automaty bo one nie za bardzo znoszą nawozy od CYCO, być może trafiłem na takie geny.







Maladama samo hydro / aero jest prostą sprawą tylko tutaj nie ma miejsca na błedy robisz wszystko z dużą dokładnościa a tylko zbierasz plon :) Co do PH no tutaj popłynąłem ale nie ma co roztrząsać, stało się. Co do XL`a to powinien on wpłynąć na całą roślinę i spowodować wzrost realny na poziomie 20-30% info od FF. Przyznam się, że zanim odpaliłem aero miałem już nawozy CYCO i dodałem tego XL`a do ziemi, dał coś napewno teraz może bardziej okaże się ile. Jeżeli się zastanawiasz nad hydro/aero i kasa/miejsce nie jest dla Ciebie problemem to szczerze Ci polecam bo nie musisz nosić ziemi itp tylko raz na tydzien wymienić wodę. Jest to miły i przyjemny system co prawda ma swoje bolączki jednak ja do ziemi bym już nie wrocił odkąd przesiadłem się na wodę.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez ryszardieu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas, Koza, OFF, Babys, AS,

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #38

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Musisz bać po uwagę to, że każda roślinka raczej będzie reagowała inaczej.
Nie można traktować wszystkich tak samo ...
Trzeba zrozumieć, że one są podobne do Nas ... tak jak inne żywe organizmy.
Nawet maszyny czasami działają inaczej, a niby takie same modele.

OK ... dosyć tych mądrości.

Mam nadzieję, że wszystko się unormuje i projekcik dobiegnie w spokoju do końca.

PS. z automatów da się wyciągnąć sporo suszu :)

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od:

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #39

  • ryszardieu
  • ryszardieu Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 111
  • Zebranych lumenów: 209
Golas napisał:
Musisz bać po uwagę to, że każda roślinka raczej będzie reagowała inaczej.
Nie można traktować wszystkich tak samo ...
Trzeba zrozumieć, że one są podobne do Nas ... tak jak inne żywe organizmy.
Nawet maszyny czasami działają inaczej, a niby takie same modele.

OK ... dosyć tych mądrości.

Mam nadzieję, że wszystko się unormuje i projekcik dobiegnie w spokoju do końca.

PS. z automatów da się wyciągnąć sporo suszu :)

Pozdro B)
G.

Golasku z tym się zgadzam ale nie może być aż takiej rozpiętości jak tutaj coś ewidentnie jest nie tak. Ostatnim czynnikiem, który jeszcze mogę sam sprawdzić to nasiona wezme jutro, w którymś sklepie Dinafem do weekendu dostanę i najwyżej je wsadzę rozpoczynając od nowa a te dwie ładne sztuki wrzuce do bublerów bo je jeszcze gdzieś mam. Konkurs mnie już nie interesuje chce pokazać Wam co na tym sytemie można zrobić jednak przy tej uprawie wprowadziłem za dużo niesprawdzonych elementów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golas

AeroFlo 10 / CFL 250 W / HPS 400W / CYCO / 5 x Norhern Force / 4x AK Passion / 1x NN / ZAMBEZA 10 lata 6 miesiąc temu #40

  • maladama
  • maladama Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 578
  • Zebranych lumenów: 1042
  •  

  •  

nastepny mistrz hydro. Super.

CYco xl juz w uzyciu?? Ja dzis dam fotki porownawcze po cyco xl. Jest moc :)
Boże, użycz mi pogody ducha....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany