Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: LED - idealne ratio

LED - idealne ratio 8 lata 10 miesiąc temu #51

  • jajakobyly
  • jajakobyly Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 33
  • Zebranych lumenów: 18
;) Prosiłem o coś.

Po starej znajomości - Uprzejmie proszę o skasowanie mi konta.
Trzymałem je tylko dlatego, że tu się inaczej nie da zaglądać.

Udzielać się nie mam zamiaru: - np: wrzucać tu - linków do czegoś mi nie wolno.
Dostosowywać się także nie mam najmniejszej ochoty.
Taką mam naturę.

Wpadłem jakoś tak: - jak by nie patrzeć coś bredziłem 3po3 a.. złamanie zasad obwiązujących było: jakby nawiązaniem.. chyba?

kolejny post: z bezpośrednim linkiem - grafika z bazy F#
www.growlike.pro/forum/oswietlenie/1340-jak-dobrac-widmo-w-panelu-led-sprawdzone-rozwiazania-i-eksperymenty#44149

Nagminnie nie trzymam się: ...

>>> tu ludzie sie staraja budowac, nie dzielić

Niech Ludzie Którzy Tu są: budują co chcą i nie dzielą się. Nie mój problem i nie moja sprawa.

Nie jestem częścią tego forum: ani tak zwanej "SCENY" a pewnego rodzaju Trollem.
Nie czuje się z tym miejscem w jakikolwiek sposób związany. Może o tyle, że cześć ludzi kojarzę.

>>> nie musisz sie stosowac do zasad nikt ci tego nie narzucil

Dokładnie.Dlatego wracam do: - : prośby : tu sam wakacji : zerwania z nałogiem sobie zafundować nie mogę.

Jeśli się zdecyduje: z ciekawości popatrzeć - za poł roku.. rok etc. - zawsze mogę sobie założyć kolejne.

Na IC wystarczyła jedna prośba abym dostał - zamiast - warna za "spam" i "trolling" - bana na konto - "na zawsze".

>>> nie było odnośników do innych For tematycznych

wiki to nie forum: A przybudówka do - portalu # - można było chyba zostawić tę cześć ;)?
Czemu już jej nie macie? Jak by nie patrzeć: licencja gnu raczej - i budowane było chyba i przez co niektórych obecnych i tu.
Własnej nie robicie ? Dobra forma: jedna z lepszych - szkoda trochę, że nie łatwo znaleźć kogoś komu się chce.

Galeria # także nie jest forum - ma jedną miłą zaletę: daje się do niej pliki xls wklejać.
Precyzja wypowiedzi:| oj no dobra na forum w adresie :lol: :whistle: |

Pozamiatajcie. Po mnie ... Wiele nie naśmieciłem.. raczej.

I połamania | przesadni nie życzą powodzenia |

Hmm.. łamie zasady prosząc o skasowanie konta w niewłaściwym miejscu? ;) Pewnie tak.

golas >>> Ja tylko poprosiłem ... a Ty swoje ... no trudno ...

Wiesz : Ja bardzo łatwo się obrażam.
Skasuj to do czego podałem linki także.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez jajakobyly.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

 
 
 

LED - idealne ratio 8 lata 10 miesiąc temu #52

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Nie cisnieniuj sie subie.Wez w tym w temacie "usun konto" prosba o usuniecie konta napisz na bank usuna chlopaki,poza tym wariat ciebie nikt z tad nie wyganial(oprocz mnie bo twoj post uznalem za pocisk dla forum) takze tyle a ja to se moge potupac.
Zara ktos to poczysci i spoko a forum staramy sie rozwinac jak tylko potrafimy, i ja tam "gorze " wdzieczny jestem za to miejsce i tyle.Ja zmadrzal od niego choc i tak glupi zdechne jak ty i wsie inne;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

LED - idealne ratio 8 lata 10 miesiąc temu #53

  • jajakobyly
  • jajakobyly Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 33
  • Zebranych lumenów: 18
Golabek napisał:
usun konto

Oznaczało by to, że się dostosowuje. :whistle:
Golabek napisał:
ciebie nikt z tad nie wyganial

Oj: Ale ja się wcale nie czuje wyganiany.
Miałem tylko małą prośbę.

chciałbym jeszcze raz coś przypomnieć:

-> www.growlike.pro/forum/oswietlenie/1340-jak-dobrac-widmo-w-panelu-led-sprawdzone-rozwiazania-i-eksperymenty#44149 obrazki bezpośrednio sciągają sie z galerii www.forum.haszysz.com
-> www.growlike.pro/forum/off-pozostale/2755-led-idealne-ratio?start=30#53899 identyczna sytuacja.

Dokładnie taka sama: jak linki do plików znajdujących się w : w wyżej wymienionej i linku + obrazków bezpośrednio do wiki: haszysz.

Z uwagi na format pliku nie było po prostu możliwości bezpośredniego wyświetlenia się.

Ponawiam prośbę: a w zasadzie prośby.

1. Skasowanie mojego konta.
2. Posprzątanie - usunięcie linków do innych for tematycznych zamieszczonych wcześniej - jeśli jakiś innych nie znalazłem: przepraszam. Ale nie pamiętam.

Skoro macie Zasady - to się ich trzymajcie.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez jajakobyly. Powód: zmiany
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek

 

LED - idealne ratio 8 lata 10 miesiąc temu #54

  • Golabek
  • Golabek Avatar
Szkoda sub ale tez szanuje cie ze masz swe zdanie.mm nadzieje ze konto zostawisz i przemyslisz co truknalem ci na pw, bo mowie my wsie z jednego padola sie wywodzimy.A tu nie trzeba bic piany tylko zyc z ludzmi, owszem spiecia sie zdarzaja ale coz by bylo i bez tych spiec?? Wazne oby w jednym glosie szli dla naszej kochanej trawy....A nie tam rozjebali kolejna ekipe.Ty dobre geby,kazdy psyca zryta ale coz do przodu i jednym chorem praktycznie w jednym celu.Dobro glp.A ze moze niema tyle tu wiedzy jak tam gdzies tam, spoko.Swierze forum powioli postawimy te filary juz zobacz jak pieknie chlopaki sie napracowali, ze jest te miejsce zwane GLP. Golabek Lubi Pierdolic smuty ale tez nikomu dobremu,nigdy zle niechcailem.I widze ze ty tez niechcesz subie;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

LED - idealne ratio 8 lata 10 miesiąc temu #55

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Styl pisania i wrzucania linków też przypomina mi Suba...
Może się mylę ale jakoś tak mi sie skojarzyło.
Stary weź luzuj majty i popuść gumę, trzeba wiele rzeczy brać z dużym marginesem i tyle.
Każdego growera tutaj szanujemy za to co robi a nie za jego poglądy czy też charakteru.
Zostań jaszcze trochę a może sie do nas przekonasz!
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek

LED - idealne ratio 8 lata 10 miesiąc temu #56

  • Marysia_Gram
  • Marysia_Gram Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 229
  • Zebranych lumenów: 188
Co się dzieje się

Lubię piersi ( . )( . ) MJ, zabawę, alkohol, dobrą muzykę itp itd ogólnie jestem pierdolonym hedonistą i dobrze z tym mi :)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez Marysia_Gram.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Otrzymany Lumen od: Golabek
Moderatorzy: AS

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany