Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #151

  • mjpassion
  • mjpassion Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hidden Cannabis Grower
  • Posty: 251
  • Zebranych lumenów: 795
  •  

  •  

Rosliny masz zaiste zajebiste. Moje oczy dostaly orgazmu! :)

ale..

marlej napisał:
56 DZIEN KWITNIENIA (10TYDZIEN FLO)

56 dzien to 8 tydzien FLO: 7 x 8 = 56! ;)

Pozdro!
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez mjpassion.
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #152

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@mjpassion sorry walnalem sie z iloscia dni. Ale tygodnie sie zgadzaja bo FLO zaczelo sie od 9marca. A dzis panny zostaly sciete a wiec 11tyg FLO przezyly. Zobaczymy co z tego bedzie ;>
@Choriel plesn sie pojawila bo nieogarnalem wilgotnosci na FLO. Byly momenty ze dochodzilo do 60% no i mam efekty. I koniecznie musze zaopatrzyc sie w drugi duzy mieszajacy taki jak mam po prawej stronie boksa bo wiekszosc tych splesnialych to wlasnie po lewej mi sie przytrafila. Dodatkowo zadupcylem ze nie wlaczylem wentyla wyciagajacego na drugi bieg na stale. Balem sie ze tak bardzo wsysa boksa. Ale pozniej sprawdzielem zamykajac sie w boksie ze na rosliny specjalnie te sciany nie leca wiec moglem odrazu miec wlaczony na wyzszym biegu to moze nie byloby tego problemu.

Aha, wiem ze weekend i powinien byc fotoupdate ale jak wiecie ten weekend jestem mocno zajety harvestem takze na nastepny weekend jak juz wszystko bedzie wyschniete i powazone zrobie finalna aktualizacje :>

Juz wam moge napisac ze maszynka do trimmowania to byl super zakup ! Przy ostatnim harvescie zeszlo mi godzine na planta. Teraz gdy mam maszynke srednio 3planty w godzinke sa opedzlowane :> Ale tak jak ostatnio, jak mam robic harvest to sie rozne sprawy zwalaja na glowe i dzis zrobilem 19plantow a jutro (niedziele) zrobie pozostala reszte. Tyle ze znow mam problem z wilgotnoscia ktora dochodzi mi do 60%. Nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje. Juz nawet zdjalem filter zeby nie zmniejszal mocy wentylatora wyciagajacego ktorego mam na drugim biegu (800m3/h) wiec nie wiem jak do cholery to moze byc za malo. Mieszajacy tez chodzi. Lampy juz nie swieca i taka wilgotnosc mam :( Dzis padalo a nawet chyba dalej pada i stad pewnie ten wyzszy poziom wilgotnosci. No ale kurde myslalem ze taki wentyl wystarczy na taki boks...Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej z tym....
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Lutek,

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #153

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Poza boksem masz duza wilgotnosc wiec w środku też-proste.
60% wilgotnoscie to nie jest wcale tak duzo, ja mam tak cały czas i jest ok.
Ani troszke plechy (odpukać) mysle że masz za mało wichury w samym boxie (dwa duze mieszajace to minimum) luz szukaj zalązków plechy w okolicach namiotu, moze pod nim.
Maszynka jest zajebista potwierdzam i dzieki jeszcze raz.
Na planta zchodzi 15 minut, trzeba tylko odciąc duze wiatraki, wiatraczki (sa najczesciej dwa) pod samym kwiatkiem i do maszynki. Krecenie 8-10 w jedna i 5 razy w druga a potem jeszcze raz w ta co poprzedniuo i masz super szyszki.
Jednak samo suszenie tylko i wyłącznie na dużej suszarce!! Trwa dłużej niż na łodygach odwróconych do odłu o dzien lub dwa.
Odpady są super po haszysz i wychodzi go fest duzo.
Udanego kręcenia pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #154

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Kurde nie wpadlem zeby sprawdzic jaka wilgotnosc jest w pomieszczeniu. Dzis sprawdzilem i bylo 55%. Takze to pewnie tak jak piszesz tez mialo znaczenie. No i juz w nastepnym grow bedzie wieksza wichura (drugi duzy mieszajacy :>) takze mam nadzieje ze to juz ostatnie moje spotkanie z plesnia ;)
Dzis skonczylem ciachanie i wszystko juz suszy sie na suszarce :> Niestety COS musialo pojsc nie tak.. Gdy ladowalem topiszcza na suszarke i bylem juz przy koncy nalge wszystko prdolnelo na dol :( i stuff sie w wiekszosci pomieszal FAK !!!!!!!!! Takze podam tylko wage sumaryczna bo juz sie potracilem co AK co C+ a co Industrial FAK ! Nic, nauczka na przyszlosc by inaczej zawieszac suszare ;)
Za tydzien podam wynika takze trzymajcie kciuki coby LIPY nie bylo ;)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #155

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

No i przyszedl czas na podsumowanie tej przygody :> Stuffik wysuszony wiec czas na wyniki i kilka slow na koniec.
Harvest przebiegl bardzo dobrze i dzieki zakupieniu trimmera niemeczaco :> Naprawde polecam osobom ktore maja wiecej niz kilka plantow w boxach. Mi poprzednio bez maszynki wychodzilo jakos godzine na planta. Teraz srednio 3planty w tym samym czasie byly opitolone takze jest roznica :> A @KLICZKO chyba pisal ze i w 15min plancika opanowywal takze 4planty na godzine mozna wyciagnac wiec zakup naprawde warty zakupu. TO tyle co do scinania.
Co do suszenia to tym razem wiedzialem ze musze krocej niz ostatnio robic i tak zrobilem. 4dni sie suszyly na suszarce i mysle ze byly ok zeby wlozyc do sloiczkow. Jedynie kilka najwiekszych topow potrzymalem jeszcze jedna noc dla pewnosci.
Jedynie o topiszczach ktore wczesniej ucinalem z powodu plesni i suszylem w torebkach papierowych zapomnialem i sie deczko przesuszyly (to te w workach foliowych). No dobra, czas na konkrety czyt. LICZBY LICZBY ! ;)

Gotowego suszu wyszlo jak waga pokazuja wyszlo 892G Do tego wysuszonych zywicznych odpadkow (miska,duzy sloj) wyszlo 205G. I powiem wam ze chyba potraktuje to jako Second Class Stuff bo tam bardzo duzo pociachanych przez maszyne kwiatow jest. Nie miala dla malych litosci i ciachala je konkretnie. Bo przeciez ostatnio przy takiej samej ilosci plantow (o jeden mniej) wyszlo mi odpadow 75g i tam nie bylo prawie wcale kwiatow no bo to recznie robilem. Takze tutaj w tej mieszance sporo wartosciowego stuffu mysle jest i calkiem spoko stuff z tego bedzie moze ;>

Takze ja jestem zadowolony bo cel zalozony (800G) zrealizowalem :rasta: A nawet liczac te zywiczne odpadki mozna powiedziec ze i klocek pekl :woohoo:
Wiem ze sa osoby ktore z tylu plantow pewnie wyciagli by o wiele wiece, ale patrzac na to ze :
1.Byla to dopiero moja druga przygoda z MJ.
2.Dwa planty praktycznie mozna liczyc jako jeden albo nawet nie, bo byly to malutkie karzelki tylko z glowna lodyga i kilkoma topkami na niej. Trzymalem je w sumie po to by uczyc sie i obserwowac jak rosna i reaguja na rozne rzeczy.
3.Kolejne 2 tez mialy tylko glowna lodyge ale juz fajnych rozmiarow.
4.Plany zaatakowaly sjakies robale co zauwazylem dopiero pod koniec uprawy.
5.Planty zostaly zaatakowane przez PLESN ! Przez co musialem sciac 12 konkret szczytow wczesniej i troche gramoli poszlo sie yebac.

mysle ze mozna uznac ten wynik za calkiem sympatyczny ;> A wy jak sadzicie ?

No i najwazniejsze to co powiedzial @Golas wczesniej .Doswiadczenie jakie zdobylem - tego juz mi nikt nie odbierze. A mysle ze jestem bogatszy o wiele. Wnioski jakie napewno juz moge wyciagnac to Topping to zajefista rzecz ! I napewno w nastepnej przygodzie bedzie Topping a moze i LST :> Kolejny to dotyczacy plesni. Mysle umie ja rozpoznac jeszcze na takim etapie gdzie nie widac jej z zewnatrz i mozna cos jeszcze z topa uratowac. No i wiem ze kolejny mieszajacy wiatrak bedzie potrzebny w polaczeniu z wentylem wyciagajacym by obie strony mialy tornado w srodku i tak bedzie ! Takze mam nadzieje juz ostatni raz spotykam te brazowa france. I wiele innych rzeczy dzieki ktorym wlasnym obserwacjom oraz waszym radom poznalem i zrozumialem. Za co bardzo wam dziekuje CHLOPACY ! :joint: Niech wam to bozia w topiszczach wynagrodzi :rolling:

No to chyba tyle. Zapraszam do ogladania i ostatecznego komentowania. A na koniec mam dla was spodzianke z okazji zakonczenia tego projektu. Dzis beda nie tylko FOTO ale i VIDEO ;> Zatem patrzajcie i podziwiajacie ;)

















































COS EXTRA ! ;>

Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #156

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Dobra robota. Smacznie wyglada susz nie powiem. Milej konsumpcji. :)
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #157

  • Kowalsky
  • Kowalsky Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Karma to Suka
  • Posty: 2278
  • Zebranych lumenów: 2296
  •  

  •  

Wynik bardzo dobry pogratulowac.
Sporo tej sieki wyszlo kupiles podrobke czy oryginal spinpro ?
Moze za szybko kreciles ? Albo co ?

Nikt nie pisal ze wychodzi az tyle sieki z tego
Karma to Suka
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #158

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Raczej jakas podrobe...Okolo 700zl. Moze za szybko, moze niepotrzebnie dalem 2ostrza na raz i bylo w sumie 8 drutow tnacych. A moze ze duzo krecilem. Trudno powiedziec bo robilem to pierwszy raz takze wszystko metoda prob i bledow.. Ale wydaje mi sie ze juz przy pierwszych obrotach widac bylo ze jak slabszy luzniejszy top wpada w te przerwy w drutach to tna go te ostrza. Jest jeszcze jedno grube podwojne ostrze ale to niby do duzych i twardych lisci i koncowek jak doczytalem. KLICZKO tez mowi ze mu sporo odpadow zostalo takze moze to urok tego modelu.
Niech moze zapi sie wypowie bo on ma inna maszynke z tego typu i da znac czy tez mu ciacha po topkach troche. Mi to nie przeszkadza bo ja sobie odpowiednio wykorzystam takze nic sie nie zmarnuje ;> No ale widoczna roznica jest w ilosci odpadow miedzy poprzednim a teraz harvestem. A roznica w roslinach tylko jednej sztuki. No i mozna dodac ze teraz mialem polowe roslin wiekszych niz ostatnio. No ale to i tak chyba takiej roznicy az 75g a 205g nie tlumaczy.

@Kowal albo Sky wezcie poprawcie mi link do video zeby bylo widac w okienku bo nie wiem jak to zrobic :/
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #159

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Gratuluje wyniku!!!
Tak patrzyłem na te topki to niektóre, ba raczej polowe to bym recznie objechał w kilka minut. Szkod na nie tej maszynki bo one mało liści miały a pod ostrza szły kawałki kwiatków.
Maszynka tnie bezlitośnie wszystko co wystaje pod druciki. Odpadów jest duzo ale ja jej nie zamienie za nic na swiecie.
Planta w 15 minut robię a kwiatki wychodza takie cudne, okragłe szyszki.
Odpady z maszynki na haszysz idą lub jak ktos woli to lolki mozna krecic i tez kopią.
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #160

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Marlejku ... nie bluzgam często ... ale ... JA PIERDOLĘ !!!!
Zajebiście !!
Nie dość, że opisy robisz naprawdę świetne ... rośliny wychodzą Ci piękne. :joint:
Czasami coś tak się przypałęta, ale dajesz radę.

Naprawdę świetna Relacja ! :rasta:

Wielki Szacuneczek za włożoną pracę !!!
SMACZNEGO !

* spogląda z podziwem *

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany