Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 tydzień temu #121

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Kurde panowie chcialbym na raty, tylko nie mam za specjalnie jak zorganizowac suszarni na te kilka pierwszych plantow gdy w boxie dalej bedzie swiecic dla reszty :/ No i bym musial niektore podlewac zaniedlugo juz tylko woda a dla pozostalej czesci dalej z nawozami.. Ehh takie mieszanie :/ Musze cos wymyslec bo tak jak widac i piszecie raczej nie ma opcji zeby np te Criticale tak samo doszly jak Industriale...Kurde tak to jest jak czlowiek kilka roznych odmian robi :/
Co do tych dwoch przenawozonych to jutro jak bede podlewal z nawozami to te dwie podleje sama woda ale najpierw wrzuce je pod szlauch na kilka minut. Mam nadzieje ze taki flush im pomoze i jeszcze popuchna..
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 tydzień temu #122

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

To susz w boxie powyzej poziomu lamp.
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 dzień temu #123

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam szanowne grono growerow ! Weekend jest wiec czas na kolejna porcje fotek i informacji z Ogrodka Marleja ;>

STAN OBECNY :
49 DZIEN KWITNIENIA (7TYDZIEN FLO)
DZIEN/NOC
TEMPERATURA : 31/21
WILGOTNOSC : 45/55

Jak widac temperatura troszke wzrosla. Czasami pod koniec "dnia" roslin dochodzi do 32 ale mam nadzieje ze jakos to wytrzymia. Wilgotnosc tez wzrosla troszke. Mam nadzieje ze 55% im krzywdy nie zrobi ? Czy ktos z was ma miewa taka wysoka wilgotnosc na FLO i jest OK ? By jakos ogarnac te warunki przelaczylem obrotowy wiatrak mieszajacy na trzeci najwyzszy bieg takze wali po szczytach caly czas z pelna swoja moca. No i wyciagajacy rowniez pracuje caly czas od poczatku FLO.
Kolejna zmiana jaka wprowadzilem to zmienilem ustawienie skrzydel A-wingow na druga dziurke i oprawki na nisko zarazem podwyzszajac oswietlenie na wysokosc 45cm od szczytow. Tak niby pisze by to pozmieniac w tabeli uzywania A-wingow. Tzn tam pisza o 35cm nad szczytami no ale ze ciezko u mnie z temp to dalem na 45. Reszta zgodnie z tabela.
Co jeszcze...Podlewam naprzemian co 2 dni raz 700ml wody i raz po 1L z nawozami. Bo ciagle po 1L to im bylo za duzo i byly baardzo ciezkie przed kolejnym podlaniem.

No i teraz mysle jak to powoli wszystko zakonczac. Bo patrzac na wiekszosc plantow to brazowieja i chyba jeszcze 2 tygodnie i moze juz cale by zbraziowaly jak myslicie ? Jedynie te kilka zdjec na ktorch widac topy praktycznie cale biale ze preznymi prostymi bialymi wloskami to takich plantow mam 5sztuk. Te 5sztuk prawie nic brazowych wloskow nie ma. Reszta a szczegolnie Criticale wygladaja jakby juz mialy dojrzec chyba w najblizszych dniach.

I teraz nie wiem bo na 30tego wypada mi podlanie z nawozami. Czy dac im ostatni raz wtedy i potem juz tylko wode do 10tego co 2 dni. Czy tego 10tego to tylko Criticale ciac a reszte jeszcze z tydzien albo dwa trzymac ? Albo skosic wszystko 10tego oprocz tych 5ciu plantow ktore sa tak bardzo biale..? Jak wy to oceniacie waszym okiem panowie ?

Zreszta i tak Floresa i Boosta starczy mi na jedno gora dwa podlania jak ostatnio patrzylem heh. I zostanie mi samo PK13/14 jeszcze troche. Takze jesli wiecej podlewan z nawozami to i tak potem juz samo pk13/14 w dawce mysl 70% bo wiecej nie bede mial....

Niestety padl mi sprzet powiekszajacy i dopiero pod koniec tygodnia bede mial nowy by moc sprawdzic trichomy dokladniej...

Ale jest tez dobry news. Bo sie okazalo ze znajomy tydzien temu robil u siebie harvest a on ma malego boxa. Takze wrazie W jak bede musial tylko kilka panien skosic 10tego to bede mogl od niego porzyczyc i tam zrobic mini suszarnie na te kilka plantow :>
No i natrafilem ostatnio na filmik na YT gdzie goscie generalnie opisuja jak ogarniac Outtdor. Ale mowia tez ogolnie o Harvescie i zgodnie z tym co mowia i pokazuja majac warunki takie jak ja mialem poprzednio czyli okolo 40-45% wilgotnosci i temperature 20-24stopnie oni susza 4dni i pokazuja jak powinien wygladac dobrze wysuszony stuff. A ja suszylem ostatnio tydzien co je tak przesuszylem :/ Zatem tym razem zastosuje sie do tego filmiku i beda 4dni jesli warunki beda zblizone.
Polecam obejrzec filmiki z ich kanalo bo widac ze chlopaki wiedza co robia i mowia.


Ok bo sie deko rozpisalem heh. No nic to zapraszam do ogladania i komentowania ;> PEAC YA !
















































Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 dzień temu przez marlej.
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 dzień temu #124

  • Anaconda
  • Anaconda Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Cannabis Adventures
  • Posty: 1929
  • Zebranych lumenów: 5223
  •  

  •  

No no Marley szaleje.
Pieknie
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 dzień temu #125

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Bob piękne pałkensony ;)
Ślicznie Ci idzie :)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 dzień temu #126

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Jak Ci się nie spieszy to potrzymaj jeszcze :)

BOB masz piękne już BOBY !!! :ganja:

* spogląda z podziwem *

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 dzień temu #127

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Piękne zdrowe planty!
ale na ten termin nie będą gotowe...
większość będzie ok ala jak chcesz ciąć wszystko od razu to musisz poczekać
i tak robisz sobie pauze to trzymaj je tak długo aż temperatura będzie nie do ogarnięcia i wtedy kosa
one jeszcze puchną więc daj im bosta az ci sie skonczy i potem sama woda
tam jest potencjał i ja mysle ze klocka zgarniesz tym razem i bedziesz happy
pozdrawiam
p.s za jakiś czas sie zrewanżuję
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 dzień temu #128

  •  Avatar
fajne pojedyncze maczugi :D
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 19 godzin temu #129

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Dzieki pany za mile slowa...ale te z filmiku to nie moje heh ;)))
Dobra jak mowicie zeby potrzymac, to potrzymam ! Mysle uda mi sie tak poukladac sprawy ze te ktore beda najbardziej brazowe czyli pewnie Criticale plus kilka industriali zetne 10/11. A pozostala czesc chyba dam rady sciac 2tyg pozniej czyli 24/25. Miejmy nadzieje to doprowadzi do ZACNEGO WYNIKU :>
Teraz musze tylko zaczac odpowiednio dzielic pozywke i tym ktore wygladaja najdojrzalej lac juz tylko wode a reszcie dalej jeszcze co drugie podlanie nawozy tyle ile mi starczy...
No i mysle czy by nie zastapic konczacych sie butelek nawozow seria BIO... Tylko boje sie duzego spadku na plonie :/ No ale zato czlowiek mniej by bal sie o przenawozenia no i jakos sortu pewnie by wzrosla..Czy raczej przy tak duzych projektach nie oplaca wchodzic w BIO... ?
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 19 godzin temu #130

  •  Avatar
Myslalelam znow zes upnal...A co do Bio to popatrz co golas robi hehe,on nie narzeka na spadki.Pozdrawiam kolege po fachu. :evil:
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany