Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

Re:[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #131

  • BARTEZ
  • BARTEZ Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • EloElo350
  • Posty: 12
  • Zebranych lumenów: 7
Dokładnie piękne zdrowe Planty


Imagination is more important than knowledge because knowledge is limited ;)
Temat został zablokowany.

 
 
 

Re:[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #132

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam witam. Kolejny tydzien za nami wiec czas na kolejny update.

STAN OBECNY :
56 DZIEN KWITNIENIA (8TYDZIEN FLO)
DZIEN/NOC
TEMPERATURA : 30/20
WILGOTNOSC : 45/55



Jak widac warunki w sumie bez zmian. Wilgotnosc czasami przekracza mi 50% no ale niby mam sie tym nie martwic wiec spoko ;) Jedynie wczoraj plantom zaoferowalem malego stresa chyba bo mialy byc wczoraj podlane ale nie mialem mozliwosci byc na miejscu boxa zatem mialy 3dniowa pauze bez papu. No i jako ze niebylo mnie to nikt nie popatrzyl na warunki w boxie i planciory mialy lekka zime przez kilkanascie godzin bo temp spadala w "noc" do 13stopni. Jak tylko wrocilem na nastepny dzien podlalem planty i ogarnalem warunki i juz maja temepratury jak wyzej napisane. Takze lekko mogly szoknac ;) No ale co poradzic, czasami cos wypadanie ze czlowiek nie da rady tego przelozyc...

Z oswietleniem nic nie zmieniam i dalej lampy sa na wysokosci jakies 45cm i skrzydla odblysnikow na 2dziurce. Canna Flores juz mi sie skonczylo a mysle jeszcze ze 2 podlania dac im sjakies nawozy wiec dostana jeszcze 2 razy (Boosta+PK13/14(100%?)+Supervit) bo tego mi jeszcze koncoweczka zostala na wlasnie jakies dwa podlania moze. No i za 3tyg. HARVEST TIME ! Niestety dalej nie przyszedl mi sprzet do podgladu trichomow a po wloskach widac ze na niektorych to sporo bialych jakby jeszcze mialy sporo puchnac :> No ale znow inne od jakiegos czasu nie widze zeby puchnely i na nich juz wiekszosc brazowych wlosidel jest. Miejmy nadzieje ze w te 3 ostatnie tygodnie cos tam jeszcze masy nabiora bo wiecej czasu im dac nie moge wiec 24/25 definitywny KONIEC tej przygody ! Oby z wielkim Happy Endem ;>

Zastanawiam sie czy znow stosowac jakas ciemnie (48h czy 24h) przed harvestem czy mozna sobie to olac ? Mozecie mi przypomniec czy wy stosujecie ciemnie czy jak wypadnie tak scinacie i nic specjalnie nie wylaczacie ? Zastanwiam sie tez bo wypadnie mi podlewanie w Piatek w nocy a sobota i niedziela harvest. I tu pytanie bo rozne opinie slysze ze lepiej przesuszyc przed harvestem i wtedy np bym podlewal ostatni raz w srode a w sobote planty kosze. Zas zdrugiej strony czytam ze lepiej miec podlane i wtedy bym podlal na 12h przed harvestem w piatek bo niby wtedy lepiej sie trymuje panny jak sa podlane... I nie wiem jak do tego podejsc... Jak wy podchodzicie do tego w ostatnie dni zycia waszych panien ?

No nic, zatem zapraszam jak zwykle to spogladania i komentowania ;) PEACE !


































Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Golas, SkyneT 2.0, Koza, , Babys, Bongjour, AS, Warrior, , Tuptuś, BARTEZ

Re:[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #133

  •  Avatar
Tym bialasom bym dal dobrze koxu jeszcze niech zezra,Ale paly masz marlej :ohmy: Niezle Pracy poszlo.Zdroweczka :evil: :whistle:
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #134

  •  Avatar
Zawsze przed harvestem podlewam , może byc nawet woda prosto z kranu.
Liście robią sie mocniej sztywne i wiadomo jak to sie ma do trymowania B)
Co do ciemni to ma sens jak temperatura jest tak powyżej 30*C , wtedy dosłownie widać jak sie oblewają cukrem :)
Stosowałem ciemnie na początku przygód z MJ ale w okresie zimowym gdzie temp spadała do 15*C zauważyłem ze nie daje to oczekiwanych efektów , natomiast jak harvest wypadł mi w środku lata ,to topy zalane żywica i twarde jak cholera a wiadomo jak to sie ma na wadze.
Tak na koniec to dodam ze różnica w wadze jest i tak znikoma ale zawsze cos i na taka powierzchnie może 10-15g bedziesz mial wiecej na wadze.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez .
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #135

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Uważam, że warto przed ścinką podlać panny i potem je na 24h zostawić w ciemni.
Kiedyś zostawiłem na około 5 dni i zaczynały pojawiać się nowe włoski :)

Dodam, że warto sprawdzić, to co kiedyś opisałem ...
Czyli już po ścince całych roślin, przed odcięciem pędów wstawić łodygą do czystej wody i zostawić na noc lub 24h.
Wszystko, a zwłaszcza azot zostanie pięknie wyssany z całych roślin.... różnica w smaku. :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, , Bongjour, kłi,

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #136

  • Bongjour
  • Bongjour Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ERROR: 4.20
  • Posty: 4475
  • Zebranych lumenów: 6341
  •  

  •  

Beautiful, fat and frosty buds.... As I like it!



Cheers,
Bonguś
:ganja: :peace:
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #137

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Golabek no te co sa najbardziej biale to widac zeby zarly i zarly i po nich najbardziej widac ze rosna dalej. Takze postaram sie wykorzystac cala koncowke PK13/14 i Boosta jaka mi jeszcze zostala. A jako ze mam juz ich koncowke to spokojnie ostatnie 2tyg zycia beda bez chemii takze mam nadzieje smak bedzie wporzadku. Jak sobie policzylem wszystko to chyba dam rade zrobic 48h ciemni tak mi bedzie pasowac ze wszystkim i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do Trimmowania to MASZYNA TRYMUJACA juz jest na stanie takze wkrotce sie okaze ile to warte i o ile szybciej i sprawniej uda sie opendzlowac te poletko ;>
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od:

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #138

  • Dżemik
  • Dżemik Avatar
Świetne topiszcza! Będę z przyjemnością śledziła relacje z dalszych poczynań.
Pozdro. !
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #139

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Panowie HELP ! Zauwazylem na jednym Criticalu jeden kwiatek w dziwnym kolorze i boje sie czy to nie plesn jakas. Chociaz moze na zdjeciach podchodzic pod brazowy kolor to w realu mi to wyglada na fiolet,ciemnyfiolet. Bo jeslil brazowy to wiadome ze plesn tak ? A jesli fiolet to czy moglo sie tak stac przez jakies zle przyswajanie fosforu,azotu lub innego pierwiastka ?? Czujniki przy szczytach wskazuja mi wilgotnosc na poziomie 45% w "dzien" i 55% w "nocy". Wentylator wyciagajacy chodzi caly czas jak i obracajacy sie duzy mieszajacy. Plus dwa male (15cm) mieszajace walace od spodu w rosliny po rogach boxa. Dwa razy w nocy wskoczyla mi do 60%. Wiecej nie daje rady zbic wilgotnosci, musialbym dac na drugi bieg wyciagajacy ale wtedy wsysa mi calego boksa bardzo bo to dwa razy tyle mocy co na 1 biegu :/ Jak myslicie jest sie czego bac czy to o jakis pierwiastek chodzi ?


Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 11 miesiąc temu #140

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Nie bój nic wszystko z nim w porządku tym bardziej luzuj pośladki bo to już finał całej zabawy. Nie wiem od czego ale czasami pojedyńcze topy wybarwiają się na purpurę.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany