Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #1

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witajcie ludziska z daleka i bliska ! Marlej Strikes Again with MJ Growing ! ;>

Co tu powiedziec na poczatek... ;) Jak wiekszosc wie zaczynam przygode z uprawa po raz drugi. Duzo mnie pierwsza uprawa nauczyla ( a przynajmniej tak mi sie zdaje;) ale jest jeszcze sporo spraw i pytan na ktore nie znam odpowiedzi i ktore zaprzataja mi glowe dlatego tak samo jak uprzednio fotorelacje umieszczam w dziale dla poczatkujacych za ktorego wciaz sie uwazam.
No ale moze konkrety. Setup bardzo podobny jak uprzednio. Ze zmian to wiadomo pestki ;) oraz ziemia z Canny. Czyli praktycznie wszystko na Cannie. Zmienilem tez ustawienie nawlizaczy (mam nadzieje na lepsze) oraz w jednym przypadku uzylem doniczki typu AirPot.Chce zobaczyc czy jest to cos warte... W nawozach jedyna nowoscia jest Plagron Sugar Royal ktory dostalem w gratisie i tu pytanie. Bo na butelce jest naklejka "Roztworem tym podlewać rośliny co tydzień od pierwszego tygodnia fazy wzrostu do trzeciego tygodnia fazy kwitnienia włącznie". W przypadku braku wzrostu rozpoczac wykorzystuja do ostatniego tygodnia fazy kwitnienia" I taki tez widzialem w kilku miejscach na necie napisane. Ale widzialem tez wpisy np. na growbox.pl "Roztworem tym podlewać rośliny co tydzień od szóstego tygodnia do dziesiątego tygodnia fazy kwitnienia włącznie."

No i zglupialem. Jak to stosowac i czy w ogole mam to stosowac ? Bo jesli pisza ze to ma w skladzie witaminy a ja juz mam SuperVita. Ale znow pisza tez ze ze ma aminokwasow duzo (tego chyba nie ma SuperVit) i jest to to silny biologiczny stymulator kwitnienia. Stymuluje on produkcje chlorofilu zwiększając przy tym wytwarzanie cukru i żywicy. A ja juz mam Canna Boosta jako stymulatora...Czy nie przesadze go stosujac dodatkowo ? Niby biologiczny takze o przesade pewnie trudniej ale nie niemozoliwe...
Mam metlik w glowie w tej sprawie. Licze na wasze sugestie bo nie wiem czy i kiedy z nim zaczynac...

Skład Plagron Sugar Royal :
Woda, aminokwasy, (alanina, arginina, asparagina, cysteina, glutamina, glicyna, histydyna, izoleucyna, lizyna,metionina, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tryptofan, tyrozyna, walina ). Organiczny nawóz NPK (9-0-0). Ogółem 8,5% azotu (N), z czego 8,5% organicznych związków azotu.

Co jeszcze....Aha poczatek zycia licze im od dzisiaj gdyz od dzis dopiero praktycznie wszystkie sa w boxie. Pierwsze (cala lewa strona) wsadzalem w srode, pozniej czesc w piatek i w sobote. I ostatnie trzy dzis. Wszystko tak na raty bo mialem duze problemy z kielkowaniem :( :( :( Stad ta roznorodnosc odmian bo pierwotnie mialy byc same Industriale...
Dodatkowo zle ustawilem programatory nawilzaczy na poczatku i walily mi non stop nawet jak lampy zgasly i wentyl sie wylaczyl co do prowadzilo do tego ze caly box plywal FAK :( No ale mimo tych problemow w koncu udalo sie wystartowac wiec JEDZIEM !

Maluchy poki co dostaja codziennie po kieliszku (50ml) wody z 6Ph. Za kilka dni (4) mysle zaczac dodawac im 30% Rhizotonica.
TO chyba tyle na starcie...Mam nadzieje ze znow bede mogl liczyc na wasze wskazowki i porady by moc skonczyc ta przygode z jeszcze lepszym wynikiem niz ostatnio. Tak jest, podwyzszamy poprzeczke i stawiamy za cel minimum 800G. Oczywiscie na pelnym loozie bo glowny tel to poprostu bezpiecznie dociagnac do konca ! To najwazniejsze. A wiec zapraszam do ogladania !

A wiec SETUP przedstawia sie nastepujaco :
POMIDORKI : 21x Industrial Plant (Dinafem) + 4x Critical+ (Dinafem) + 4xAK47 (GRATIS)
BOX : Homebox White XXL (240x120x200h)
OSWIETLENIE : 2x MH GIB Growth Spectre 600W (WEG) + 2x HPS GIB Flower Spectre Xtreme (FLO)
ZASILANIE : 2x Zasilacze cyfrowe Elektrox 600W DIM
ODBLYSNIKI : 2x Adjust A Wing AVENGERS - Medium + Spreader
WENTYLACJA : Wyciagajacy 280m3/h. Do tego mieszajace jeszcze niewlaczone. 2x Wloty Pasywne.
ZIEMIA : Canna Terra Professional PLUS w 11L donicach z keramzytem na dole i u gory.
NAWOZY : Zestaw Canny (Rhizotonic,Terra Vega,Terra Flo,Boost,Trace Mix,Ph-) + Hesi SuperVit. I z NOWOSCI Plagron Sugar Royal.










Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] - Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #2

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Zasiadam jako pierwszy ha :D

Marlej ile masz tych wentylatorów mieszających w tym box'ie ?
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez AngryBeards.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] - Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #3

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Narazie nie mam nic. Na FLO bedzie dzialal taki jeden duzy ktory stoi w prawym gornym rogu i on sie obraca po kacie 90stopni, takze bedzie wial po calym boxie z jednej strony. A z drugiej strony czyli od lewej zapodam dwa mnijesze mieszajace przypiete to naroznych rurek. Jeden maly sjakies Fi15cm i drugi wiekszy wiekszy jakies Fi35cm. I teraz mysle jak je ustawic. Albo te dwa beda chodzily caly czas i duzy tylko dodatkowo w dzien lub noc, albo ten jeden duzy caly czas a te dwa male dodatkowe na noc lub dzien zalaczac.Jak myslicie ? Ale to dopiero na FLO. Teraz by mi zanizyly wilgotnosc ponizej 60% wiec nie puszczam na WEG.

@Angry a ty kiedy z czyms nowym ? ;> Czy juz masz a ja nie zauwazylem ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Bongjour

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #4

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

:woohoo: aleś sobie gromadkę uzbierał :D
powodzenia w uprawie i 1g/W życzę :smoke:


ja u siebie mieszające trzymam cały czas włączone,panienki lubią się kołysać ;),na wczesnym wegu załączam tylko wyciągający co godzinę na 15 min ,żeby wymienić powietrze,a jak już się pojawiają dwa,trzy pięterka,to wentylacja chodzi w 90%.jeden dmucha na roślinki,a drugi pod lampę :)

pozdro :peace:
Smoke More Weed
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #5

  • donkomaro
  • donkomaro Avatar
siemanko ,patrze ze nie ma czasu na przerwy hehehehe oby wiecej jeszcze dobroci wyszło niz ostatnio, powodzenia kolezko. :talk:
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #6

  •  Avatar
Tymrazem dluzszy weg i trening :whistle: . Rozsiadam sie, bo bedzie na co popatrzec. Z fartem.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #7

  • DIESEL
  • DIESEL Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • naturalnie
  • Posty: 3534
  • Zebranych lumenów: 7798
  •  

  •  

Siemka Marlej. Widzę że nie marnujesz czasu :D
Jak zwykle będę z miłą chęcią zaglądał.
Tego SugarRoyal to ja bym lał tak jak masz napisane na opakowaniu.
Powodzenia :ganja:
:smoke:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez DIESEL.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #8

  •  Avatar
Witam i kciuki trzymam za nastepny projekcik :smoke:
i klocka ci zycze :D albo jak tam wolisz ~£5k :talk:
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #9

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Marlej nie śpi ! :)
Znowu na PROpsie zaczyna ... zacny opis i przygotowanie.
Nie może być inaczej ... pełen sukces gwarantowany ! :ganja:

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #10

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Ano nie spie nie spie. Nie ma czasu na nude ;) Trzeba jechac z tym koksem ;) Nie no tak powaznie to juz w poprzedniej fotorelacji pisalem ze musze szybko zaczac bo w maju musze zakonczyc sprawe. Takze termin nagli. Chociaz chyba uda mi sie ta majowa sprawe przelozyc ale i tak trzeba sie spieszyc bo jak przyjda letnie miesiace to nie dam rady utrzymac odpowiedniej temp w boxie. Takze okres WIOSNA/LATO przymusowa pauza od zabawy w ogrodnika musi byc i bedzie. Wiec jedziem !
@Alwasy Stoned dales rade utrzymac wilg powyzej 60% na wegu pomimo wlaczonych mieszajacych ?
@FAK jak bedzie klocek to zejscam ze scescia ;))
@ZlyChlopak no wstepnie tak licze zrobic miesiac WEGa,10dni na indukcje jakos liczyc i 9tyg FLO. Jesli uda sie przestawic majowa sprawe to tak z tydzien wiecej wega i tydzien FLO bede w stanie dodac. CHociaz mam nadzieje ze 9tyg FLO tym odmiana starczy.Powinno z opisow producentow, no ale wiadomo jak to z nimi jest.
@DIESEL no wlasnie nie wiem kurde co z tym Sugar Royla zrobic. NIby na butelce pisze ze od pierwszego tygodnia Wzrostu do trzeciego kwitnienia. No ale jak to jest stymulator kwitnienia to powinien byc chyba stosowany na samo FLO co nie ? Musze jeszcze zerknac na strone Plagrona moze tam cos pisza...
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany