Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #11

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Marlej wyciagajacy 280m3/h masz tylko jeden o takiej mocy ?
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #12

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Tia. I ci powiem ze nawet zastanawiam sie nad mniejszym heh Bo normalnie czasami mam wrazenie ze ten wentyl zasysa boxa do srodka tak jakby sciany do srodka sie wciskaja. A jak otworze lekko zamek boxa i zblize pyska do otworu to czuc jak powietrze sie wsysa konkretnie. Tyle ze u mnie przewod wentylacyjny jest krotki, gora 2m. No i jade bez FILTRA ;> Jak sie mieszka na koncu swiata to mozna heh ;> I kiedys pamietam w jednym growshopie wlasnie jak chcialem brac wiekszy niz 300m3 to sprzedawca mi mowil ze on widzial 300setke przy takim boksie to normalnie ssala box od srodka. I chyba tak wlasnie u mnie jest...No i jakby byl mocniejszy to niedalbym rady utrzymac odpowiedniej wilgotnosci bo teraz nawilzacze jada na maxa oba i tak 65-75% mam w roznych miejscach boxa.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #13

  • ELLiBRE
  • ELLiBRE Avatar
  • Offline
  • ... na WEG'u
  • Posty: 105
  • Zebranych lumenów: 35
Moze dlatego ze bez filtra jedziesz bo u mnie przy polowie tego co Ty masz (1.44m) taki sam wentylator wyciagajacy i musze miec lekko z przodu z dolu zamek otwarty aby temp sie zgadzala co do 1 bo przez wloty pasywne za malo zimnego powietrza "wciaga" :D wiec w mojej ocenie stykloby mi rowno 300m/h. Przewod wentylacyjny chyba nie ma tu nic do rzeczy :P A do takiego namiotu jak Ty masz to conajmniej 2x tyle po przeciwnych stronach boxa no i filtr obowiazkowo :P Ale jesli u Ciebie sie wszystko zgadza to zostaw jak jest :) Tak jak w poprzedniej szlismy rowno to teraz jestes do przodu o kilka dni gdyz u mnie kilka jeszcze wisi do gory nogami w boxie do otrymowania :D Fajne odmiany ;] Critical+ mialem teraz i musze powiedziec ze bardzo dobre palenie :) Tak trzymaj i z fartem.
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #14

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

No ja ze bez filtra jade ktory jak czytalem pochlania okolo 30% mocy wentyla to stad chyba u mnie starcza to co jest..
Nie no z tymi wnetylatorami to juz nie wiem kompletnie czezgo sie trzymac. Chyba tylko tego jak to w praktyce w swoim boxie wychodzi. No bo np na jednym z growshopow pisza :
"Pamiętaj!

Wentylator w ciągu 5 minut musi dokonać pełnej wymiany powietrza w całym pomieszczeniu.

Przykład:

Pomieszczenie o wymiarach 3,5 metra długości, 2 metry szerokości i 2,6 metra wysokości.

3,5 x 2 x 2,6 = 18,2 m3 - KUBATURA POMIESZCZENIA

Teraz mnożymy kubatura przez częstotliwość wymiany powietrza.

18,2 x 12 = 218,4 m3/godz.

Czyli wentylator powinien mieć około 240 m3/godz. wydajności."
To z tego wyliczajac to w ogole mamy za duze wentylatory heh.

A co do tych kilku dni to pewnie nadgonisz, bo umnie znajac zycie nie beda to TORPEDY ;) Tylko wezma wzrost na spokoj heh ;) Przy okazji, ile wyciagnales z tych Criticali przy jakiej wielkosci ? NA co sie mozna nastawic ?
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #15

  • jestmoc
  • jestmoc Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 27
  • Zebranych lumenów: 5
Ja mam 1.44 i 420m3 wyciagajacy działajacy na połowe regulowany sciemniaczem, sciany tak samo zassane :sick: 22C przy mh 400 dwa nawilzacze 70% wilgotnosci bez mieszającego, ale zawirowania ladne sie robią :woohoo: dwa pasywne wloty 150 :P Można było kupić o polowe słabszy wyciagajacy :P tylko ze lepiej miec nadmiar niz ma zabraknać mocy, do tego filtr zmniejsza wydajnosc o okolo 30% :ganja:

ogolnie sciemniacz bardzo przydatna sprawa :whistle:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez jestmoc.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #16

  • stu
  • stu Avatar
u mnie 420m3 prima klima w 2.88m2 i filtrem odpowiednim do niego spokojnie zasysa boxa, ciekawą odmiankę wybrałeś x21 to samo nie mogę się doczekać ;) dopiero przy takiej skali można coś o genach powiedzieć!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez stu.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #17

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Witam i zasiadam!
Ciesze się że wybrałeś industriale, nie zawiedziesz sie!!
Ja bym pierwszy tydzien/dwa nie wyłaczał tych nawilżaczy, niech pływa cała podłoga a wilgotnosc podskoczy do 80-90%.
One to lubią...
Zasysa Ci boxa bo nie masz nic wtłaczającego a wloty pasywne nie daja rady.
Powodzonka i oby KLOCEK pęk bo masz warunki ku temu
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #18

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Ja w boxie 1.2x1.2x2h mam PK125 Temp Control 400m3/h z regulacją obrotów wentylatora. Jak ustawiam go na 10% mocy to nic Mi nie zasysa :D No chyba że temperatura przekroczy próg który jest ustawiony na wentylatorze to załączają się max obroty i ściany zasysają się ostro ale jak temp wraca do normy to box wraca do pierwotnego kształtu :D

tylko ze lepiej miec nadmiar niz ma zabraknać mocy, do tego filtr zmniejsza wydajnosc o okolo 30% :ganja:

jestmoc - zgadzam się z Tobą w 100%.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #19

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@KLICZKO no jak bedzie lipa z tymi Industrialami to bedzie na ciebie ;P
Z tymi wlotami to moze masz racje. Ale nie wiem czy zdecyduje sie na jakis wentyl wtlaczajacy...
Nawilzacze poki co jada na maxa w "dzien". W nocy maja pauze ale pauzje tez wentyl wyciagajacy takze wilgotnosc utrzymuje sie przy jakis 70%. Teraz doszedlem do tego ze te dwa czujniki ktore mam wskazuja roznie wilgotnosc. Bo dalem je w te samo miejsce i roznica byla 15%. Mam nadzieje ze ten co ma wyzszy wskaznik to dziala prawidlowo heh ;)

Kurde dwa AK47 sa bardzo male i zolciutkie. Czy to normalne ze zaraz po wyjsciu pierwsze dni listki sa zolte ? Gdzies czytalem ze niby to nie problem bo roslina koncetruje sie na rozroscie korzeni i dopiero potem na lisciach i dlatego tak... Ktos potwierdzi ?
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #20

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

marlej napisał:

Kurde dwa AK47 sa bardzo male i zolciutkie. Czy to normalne ze zaraz po wyjsciu pierwsze dni listki sa zolte ? Gdzies czytalem ze niby to nie problem bo roslina koncetruje sie na rozroscie korzeni i dopiero potem na lisciach i dlatego tak... Ktos potwierdzi ?

Jak nie masz włączonej lampy i maleństwo pokazuje łebek ponad ziemię liścienie będą blado żółte ale po zaświeceniu powinny nabrać zielonego koloru; światło + CO2= fotozynteza (chlorofil).
A że wolno rosną to nie jesteś sam ale ja znam przyczynę i już prawie wszystko poskładane by to poprawić.

Siadam i oglądam bo poprzednim growlogu mam duże nadzieje na grube pały :D

powodzenia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez Koza.
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany