Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #161

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Tak jak mowisz @KLICZKO. Niektore faktycznie recznie ucialem kilka listkow i byly gotowe. Ale to tylko niektore. Next time bardziej sie przyjze co wrzucac do maszynki a co nie. Ale i tak, tak samo jak ty, maszynki nie mam zamiaru sie pozbyc bo dzieki niej HARVEST to juz nie jest cos co czlowieka odrzuca i zniecheca ;> Robil kawal dobrej roboty a MIELONKA jak napisales na lolki itp bedzie idealna :> Takze wszystko sie wykorzysta :>

Ogolnie moge jeszcze powiedziec o samej odmianie INDUSTRIAL ze napewno warta jest polecenia bo jest plonodajna. Jak mi wyszlo tyle to fachowcom pewnie jeszcze wiecej wyjdzie. Ja to tez zawalile ze ich porzadnie nie trenowalem i wiem ze nie wykorzystalem wpelni potencjalu tych roslin. Ale to juz ostatni raz takie cos ;> Takze smialo moge polecic Industriale jesli chodzi o uprawe. O dzialanie dam znac na dniach mysle ;)
Warty wspomnienia jest tez Critical+ ktory widac ponim bylo ze jest szybszy od Industrialow i jeszcze szybciej twarde zbite topy sie na nich robily. Takze tez dobra odmiana mi sie wydaje....Zobaczymy jak dzialanie ;>
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #162

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

gratki,piękne grow :ganja:
Smoke More Weed
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #163

  • mjpassion
  • mjpassion Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Hidden Cannabis Grower
  • Posty: 251
  • Zebranych lumenów: 795
  •  

  •  

Tylko pogratulowac.. i sie pooblizywac hehe ;)
Ostatnia fota wymiata! :) Peace.
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #164

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Ladny susz zrobiles, i o to chodzi :)

Gratki :bongo:
Niepalący :)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #165

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

gratulacje skonczonego udanego projektu
co teraz w planach?
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #166

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Teraz w planach przerwa ;) W Lato nie dam rady ogarnac warunkow wiec pauza i mysle po wakacjach znow wkroczyc do akcji ;) I chyba bedzie to pierwsza przygoda z Sativami gdyz mam sporo pestek od Warra wiec jakos trzeba by bylo to wykorzystac. Ale gdyby nie to to chyba sprobowalbym wspominanych gdzies przez ciebie @Natural automatach TD od DP... Chyba mowiles ze warte zachodu roslinki...No ale nic, nawyzej na nie przyjdzie czas po warrowych pestkach ;)
Fotorelacje mysle mozna przeniesc juz do zakonczonych. Dziekuje wszystkim jeszcze raz !
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #167

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Jeszcze raz gratulacje, fotorelacja przeniesiona do zakończonych zaawansowanych bo pokazałeś po raz kolejny klasę Marlej. Do usłyszenia next time :)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 9 lata 10 miesiąc temu #168

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

Tak jest marlej.
Z przyjemnościa ogladało sie Twoje Grow!
Jeszcze ja ci pogratuluje i z niecierpliwościa czekam na kolejne SHOW w Twoim wykonaniu :D:D:D

Pozdro :evil:

P.S
Dobra decyzja z ta przerwą :stoned:
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany