Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #21

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

No to sa dwa najmlodsze ktore wsadzilem jako ostatnie te zolte. A wiec mam nadziej ze wkrotce nabiora koloru...
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #22

  • AS
  • AS Avatar
  • Offline
  • Junior Moderator & Redaktor
  • Posty: 1594
  • Zebranych lumenów: 5365
  •  

  •  

joł

pytałeś wcześniej,czy utrzymuje wilgotność ponad 60%,otóż mam nawet ponadB)
u mnie nawilżacz chodzi na najwyższych obrotach ustawiony przed wiatrakiem tak ze cała parę dmucha na roślinki,podlewam tez ziemie "trochę" większą ilością wody niż Ty i dzięki temu kiedy woda paruje z donic dostarcza również kilka porządnych % wilgotności tam gdzie to najbardziej potrzebne.
staram się zawsze robić jakieś zdjęcie miernika:https://growlike.pro/moon/albums/userpics/11047/P1070906.JPG ,bo to szybciej :blink:
Smoke More Weed
Ostatnio zmieniany: 10 lata 3 miesiąc temu przez AS.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #23

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Ile wega chcesz im dać ?
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 miesiąc temu #24

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Always no wlasnie jak bede wlaczal mieszajace to musze je ustawic przy nawilzaczach to tak jak napisales ladnie mam nadzieje mi rozniosa ta wilgotnosc...

@Angry No tak chcialbym zeby po jakies 30cm urosly zanim je przelacze. Mysle caly luty moge poswiecic na WEGa. Takze najdalej 1 marca chce przelaczyc na FLO.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #25

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam ludziska w lekko opoznionym fotoupdejcie.. Opoznienie spowodowane zabawa w maselko konopne i magiczne ciasteczka z czego mini fotorelacje we wlasciwych tematach :>

A co w boxie.. A no jak to zwykle u mnie POOOWOLI do przodu. W miniony weekend podsypalem planty keramzytem. Te takim brazowawym to Industriale. Te z tym ladniejszym okraglejszym jasniejszym to Kritikale i Akacze ;) Lewa strona to te najdorodniejsze, prawa to ta mniejsza i mlodsza (niecaly tydzien) reszta. Planty podlewam co 3dni po 150ml. Raz juz dostaly 50%Rhizotonica + SuperVita. Jutro znow dostana jakies 70%. Do tego staram sie raz na dzien zrobic im opryska z 50% roztworu Rhizotonica jak akurat jestem kolo boxa gdy gasna lampy. To chyba tyle.

Aha, z dwoma pomidorkami chyba beda problemy bo widze wiele odbarwien na lisciach. Tak jakby polowa liscia byla np. jasniejszego koloru lub lekko pomarszczone liscie maja. No ale to chyba geny jakies lipne bo maja tak od poczatku. Zobaczym co z nich bedzie...

Zapraszam do zarzucenia okiem ;)















Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #26

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Jesteśmy na równi z tymi większymi więc będę podpatrywał jak to u Ciebie rośnie.

... z fartem? :D
:ganja: :peace: :ganja:
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #27

  • Leo Messi
  • Leo Messi Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • RETIRED GROWER
  • Posty: 946
  • Zebranych lumenów: 1775
  •  

  •  

Wszystkie ladnie poukladane na miejscu jak od linijki. Ja bym sie tu nie odnalazl za czysto ale to duzy plus. Powodzenia w kolejnej przeprawie kolego :)
Człowiek wykształcony mówi skomplikowanym językiem o rzeczach prostych. Człowiek inteligentny mówi prostym językiem o rzeczach skomplikowanych.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #28

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

ladnie ida, pewnie sie to skonczy widokami jak u Yody
czego zycze i 3mam kciuki

ps fajny nawilzacz
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #29

  • HULK
  • HULK Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • smash
  • Posty: 82
  • Zebranych lumenów: 196
trenuj :D
smash
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #30

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam Ferajna ! Znow kolejna obsuwa :/ Na usprawiedliwienie poprzedniego weekendu mam MAGICZNE CIASTECZKA ktore zmiazdzyly mnie totalnie ;D A w tygodniu to wiecie jak.. czlowiek sie wysrac ledwo co ma czas ;) No ale przynajmniej teraz bedzie widac jakas roznice po pomidorkach po takim czasie.

A wiec do rzeczy CO W TRAWIE PISZCZY ?!? Planty maja 19dni zycia i jakos powoli ida do przodu. Podobnie jak w poprzednim ogrodku lewa strona urodzajna a prawa probuje nadgonic lewa ;) Takze z tej lewej jestem zadowolony,no moze poza dwoma sztukami ktore jakos dziwnie nie chca rosnac w zwyz tylko krzacza sie na boki jak reszta. Natomiast po lewej stronie niestety trafil sie jeden karzelek ktory jest mega malutki i ani mysli rosnac. Nie wiem co z nim zrobic.W sumie to dwa takie malutkie sa. Kurde poprzednio tez mialem dwa takie karly z ktorych chyba po 5g zebralem.. Nie wiem mysle zeby moze przestac je podlewac i tylko opryski im robic bo moze sie zablokowaly przez to ze podelewalem je jak reszte a one takie male i moze korzenie sie nie rozrosly i dlatego sie tam schamowaly. Jak myslicie czy dobrze bedzie jak bede traktowal te dwa karly tylko opryskami a podlewanie ich daruje sobie az do momentu w ktorym donice beda bardzo leciutkie ? Czy to glupi pomysl ?
No i jest jeszcze jeden rodzynek po prawej stronie ktory tak jakby gubil pigment na lisciach heh. Niektore ma bardzo jasne, niektore ciemne a jeszcze inne w polowie takie w polowie takie ;) Ciekawe co z niego bedzie.

Ale tymi trzema przypadkami sie zbytnio nie martwie, natomiast pojawil sie chyba pewien POWAZNY PROBLEM :( Zobaczcie na pierwszych zdjeciach co mi sie dzieje z plantami po lewej stronie. Pojawiaja sie takie jasno zolte plamy. Pierw myslalem ze to jakies robaki bo widzialem jedna dziure. Ale zadnego nie udalo mi sie dojrzec....I teraz podejrzenie pada czy to jakas plesn czy grzyb zaraza mi planty ? Takie mam podejrzenie bo zdarzaly sie dni w ktorych wilgotnosc siegala nawet 80% i nie wiem czy to nie przyczyna tych plam :( Prosze o pomoc w diagnozie ! Mam w razie W "TOPSIN" ale nie wiem czy i w jakich ilosciach go stosowac bo nie wiem co jest z nimi grane :/ Bede wdzieczny za wszelkie sugestie !

Aha jeszcze kilka info jak je traktowalem. Planty podlewalem co 3dni po jakies 150-200ml. Od jutra zaczne podlewac po jakies 300-350ml. Aha i dotej pory dostawaly tylko Rhizotonic i SuperVit co drugie podlawnie. Od nastepnego podlania mysle dodam do tego 30% Terra Vega. I ogolnie zakladam okres WEGa do konca miesiaca. Za tem maja jeszcze dwa tygodnie by porosnac ladnie przed przelaczeniem na 12/12. Mam nadzieje ze to starczy....Co do wentylacji to wyciagajacy dziala w "dzien" a w "noc" mieszajace. W takiej konfiguracji jestem w stanie utrzymac wilgotnosc powyzej 60%. A co do oswietlenia to poczatkowo Awingi byly ustawione na okolo 95cm nad sadzonkami i nic z nimi nie robilem. Jak myslicie mam je podniesc bo teraz to juz moze z 80cm nad szczytami sa moze a wedlug tabeli Awingow maja byc niby 100cm nad szczytami przez caly WEG....

No nic, to chyba tyle, zatem zapraszam do zerkania i komentowania.

P.S. @Natural no dwie ruchome dysze to fajna sprawa. @Hulk nic nie robie, amator jestem ;P Zreszta nie mam miejsca na dodatkowe rozkladanie je na boki...Mam nadzieje ze porosna zgodnie z opisem te INDUSTRIALE czyli glownie skupia sie na centralnym TOPie.
















Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0, Koza, Klepnix, , , AS, jazyna12321, zeber, SOM, ned4wed

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany