Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #41

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

marlej napisał:
No to ja juz nie wiem co to moglo byc. Nic, zapominamy o sprawie i miejmy nadzieje ze nie trzeba bedzie do niej wracac. Dzis panny dostaly pierwszy raz papu z Canna Vega takze mam nadzieje pojda jeszcze bardziej do przodu niz dotychczas... Tylko Ph mi deczko nie wyszlo z tym podlaniem bo 5,8Ph miala pozywka. A staram sie podczas tej uprawy przez caly czas utrzymywac sie w przedziale 6-6,5Ph. No ale chyba jednorazowe takie zejscie nic nie zrobi.. Zreszta na butelce nawozow cany pisza trzymac sie przedzialu 5,8-6,2Ph...

A wy jakich wartosci Ph sie trzymacie na WEG i FLO ??? Aha i jedno pytanie jeszcze, czy u kogos z was tez po czasie w zbiornikach w nawilzaczach zaczyna robic sie zielono ? Normalnie sjakies glony sie tworza i wali po otwarciu nawilzacza jakbym do jakiegos akwarium zagladal heh. Wode do nawilzaczy leje zimna kranowa lekko odstana...

Dokladnie Marley, nie ma sie czym przejmowac, toz to zaledwie kilka listkow, za 2 tygodnie bedzie ich kilkadziesiat i sladu po tym nie bedzie juz widac ;)

Mi tez sie takie glony robia w nawilzaczu. Ciepla woda, troche swiatla sprzyja rozroscie glonow. Ja raz na miesiac czyszcze nawilzacz z uzyciem specyfiku PH down or up. Jest to kwas azotowy lub fosforowy - swietnie sobie radza z kamieniem jak i glonami. Mam juz ten nawilzacz z 2 lata i dalej wyglada jak nowka nie smigany. Polecam

Jesli chodzi o PH to na wegu staram sie utrzymywac PH od 5,8 - 6.0 A z czasem powoli je podnosze aby przy poznym flow wynosilo 6,8 - 7,0 - po prostu azot przysfaja sie lepiej w nizszym PH, z kolei potas i fosfor w troche wyzszym. Mysle jednak ze dobrze raz na jakis czas podlac na flow pozywka o PH nawet 5,8 zeby roslina mogla latwo przyswoic azot z korzeni a nie ciagnac go z lisci.

Dobrze ze pilnujesz PH, nie raz sie przekonalem ze PH to jeden z wiekszych kluczy do sukcesu.
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Bolek

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #42

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

SkyneT 2.0 napisał:
Dobrze ze pilnujesz PH, nie raz sie przekonalem ze PH to jeden z wiekszych kluczy do sukcesu.


zgadza sie, to kluczowa sprawa, ja od teraz nawet do nawilzaczy leje wode o ustawionym ph na 5.8 :D
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #43

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Ok panowie bo weekend sie skonczyl a mie znow nie ma ;) Takze na ostatnia chwile wpadam z FotoUpem !
A wiec kilka slow co tam w trawie piszczy ;)) Planty maja juz za soba chyba miesiac wega. Mialem przelacac je na FLO w weekend gdy skonczy sie luty ale zdarzyla sie rzecz podobna jak poprzednio, mianowicie panny same wiedza kiedy zaczac kwitnac i kilka najdojrzalszych industrialow juz pokazala preflowery (na 3 zdjeciach staralem sie to ujac):> Po glownych odrostach tez juz widac ze zaczynaja sie formowac do kwiatow przynajmniej tak mi sie zdaje. A wiec czas WEGa dobiega konca i tu mam teraz pytania bo dzisiaj jak bede podlewal zrobie z nimi porzadek i te najwieksze dam na prawa strone i mniejsze na lewa bo teraz to tak troche pomieszane jest. I pytania :
Czy zmieniac juz fotoperiod na 12/12 i obie lampy na HPSy ? Albo moze tylko na tej dorodnej stronie zmienic na HPSa a na drugiej jeszcze MH zostawic ? Czy poczekac ze zmiana oswietlenia i periodu do weekendu tak jak planowalem ?
Co z nawilzaczami, czy wywalic je juz z boxa ? Czy moze zostawic tylko jeden przy tej slabiej rozwinietej czesci ?
Co z opryskami Rhizotonica ? Pryskac dalej wszystko czy nic ? A moze tylko te slabiej rozwiniete dalej ?
Co z nawozami ? Mysle dzis i jeszcze potem raz dac im Canna Vega + Rhizotonic a pozniej juz zaczac od 30% Canna Flo i moze ten Plagron Sugar Royal ??? Jak myslicie ?

No nic, to chyba tyle. Aha, moze jeszcze troche parametrow technicznych : Wilgotnosc miedzy 60-70% a temp 19NOC i 29DZIEN. Podlewane od dzis w ilosci 440ml co 3dni. Ph pozywki w przedziale 6-6,5Ph. To tyle. Zapraszam do ogladania i komentowania :)



























Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #44

  •  Avatar
One nie kwitna ;) Jedynie okreslily plec. Moje matki np. maja caly czas preflowery na kazdym pietrze, a sa na weg juz kupe czasu(kilka miechow). To normalne, ze odpowiednio dlugo wegowane rosliny pokazuja plec na wegu, ale nie kwitna. To znak jedynie ze sa gotowe do flo(dojrzale plciowo) i bardzo szybko zareaguja na zmiane fotoperiodu. Ja bym je toppingowal, przynajmniej to najwyzsze. Sproboj, a nie pozalujesz. Pociagnij wega wtedy jeszcze kilka dni.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #45

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Złego zawsze warto posłuchać (wyjadacza). Może kiepskie porównanie ale zauważyłem, że planty na oucie po pokazaniu preflowerów zbierały się na flo w czasie od tygodnia nawet do trzech tygodni po pokazaniu prefloverów. Ładnie idą Marlej, chociaż wydaje się że jak na miesiąc wega mogłyby być odrobinę większe.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #46

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Kurde to moj blad. Myslalem ze Preflowery=Poczatek Kwitnienia... To co nalezy uznawac za poczatek FLO,na co patrzec ? Jakies fotki moze z wzorcowym przykladem poczatku kwitnienia ? A wiec jeszcze tydzien pociagne bez zmiany czegokolwiek...
Kurde boje sie je trenowac bo z moim talentem to pewnie tylko sprdole sprawe..Macie moze ladna fotke gdzie przyciac do toppingu ? Czyli rozumiem np tylko glowne szczyty tych najwyzszych industrialow ? Ale nie mam zyletki, mozna nozyczkami badz nozem ?

@Cosa no male male jak to u mnie heh. Ale jest lepiej niz ostatnio bo Industriale wieksze niz SPACE z poprzedniej uprawy takze jakis postep jest. Wydaje mi sie ze wszystko robie dobrze takze nie wiem co im tam moge lepiej jeszcze zapewnic..
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #47

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

W biuletynie pro masz art autorstwa stu o treningach HST, popatrz i działaj :)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #48

  •  Avatar
marlej napisał:

@Cosa no male male jak to u mnie heh. Ale jest lepiej niz ostatnio bo Industriale wieksze niz SPACE z poprzedniej uprawy takze jakis postep jest. Wydaje mi sie ze wszystko robie dobrze takze nie wiem co im tam moge lepiej jeszcze zapewnic..

Trening im zaserwuj, to mozesz dla nich i dla siebie zrobic. Wez palcami uszczknij wierzcholek wzrostu i nie pierdol sie z nimi jak z jakiem. Chcesz to zrobie topping na jakiejs swojej i dam Ci foty(bo fim sie nie oplaca w tym stadium rozwoju IMO). To jak zrobic mini relacje z toppingu? Bo gwarantuje Ci ze sie oplaci, jesli zostawisz jeszcze na tydzien lampe na weg. Ja bym wszystkie najwyzsze toppingowal a najnizsze bez treningu, w te 7 nastepnych dni trenowane rozkracza sie a te nizsze dogonia wzrostem do wyzszych i sie wyrowna ladnie poziom. Dzialaj bo szkoda czasu..... aa i jeszcze raz powtorze, nie ma co sie z nimi szczypac. To chwasty, nie storczyki.....pozdro

EDIT: Indukcje kwitnienia czyli poczatek poznaje sie po rozciaganiu sie galezi i formowaniu szczoteczek, preflowery to nie flo, a okreslenie plci.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez .
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #49

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

ja bym zrobil tak jak pisze Zly, topping na najwyzszych + tydzien czasu vega, nawilzacze bym zostawil do czasu az sie beda tworzyly kwiaty, opryski tak samo, co do odzywek to widac ze im nic nie brakuje wiec na razie bym lal sama wode, dopiero po przelaczeniu na flo (po jakims tygodniu dalbym im nawoz na flo)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #50

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Zly Chlopak ok chyba mnie namowiliscie ;> Bede dozgonnie dzwieczny za mini fotorelacje z toppingu i dzialam ! A WEGa moge i 2tyg jeszcze pociagnac jak uważacie ze byloby dobrze.
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany