Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #61

  • senseiklinika
  • senseiklinika Avatar
  • Offline
  • ... kiełkujący
  • Posty: 61
  • Zebranych lumenów: 28
1ml na litr
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #62

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@ZLy Chlopak dzieki za wyjasnienie wszystkiego ;) Mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz. Chociaz tak sie zastanawiam bo czytajac opis tych Industrialow to pisze ze one skupiaja sie na glownym szczycie i tam najwiecej rosna i malo co w odrosty idzie. To teraz wychodzi zesmy tak wbrew naturze zrobili uwalajac te glowne szczyty heh. To jak te boczne odrosty wystrzela jak piszecie to beda to Unnatural Industriale ;)

Co do Ashashi kiedys pytalem w jednym sklepie z takimi rzeczami to mi babka powiedziala ze ten produkt wycofuja i nie maja go juz :/ Dopiero w weekend bede blisko jakiegos sklepu ogrodniczo-budowlanego to zobacze. Chociaz nie wiem czy to jeszcze bedzie sens wtedy psikac tym.. Robie opryski z rhizotonikiem takze mam nadzieje jakos to im pomaga.. Jak dzis zagladalem do boxa to nie widzialem jakos specjalnie by panny sie zestresowaly wczorajszym zabiegiem. Takze chyba tragedii nie ma, przynajmniej te reszta maluchow miejmy nadzieje je teraz dogoni...
To mowisz Bad Boyu ze za tydzien czy 10dni moge zmieniac oswietlenie i przelaczac na 12/12. A wiec tak jakos mysle zrobimy. W niedziele wieczorem zrobie fotoupdejt i zobaczycie jak to bedzie wygladac, czy mozna juz przelaczyc czy jeszcze cos pociagnac...
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #63

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

jak podrosna przez ten tydzien to zamiast 1 szczytu bedziesz mial 10-15
treningi na prawde zwiekszaja plon, a konopie to tak jak pisal bad boy nie sa jajkami
wrecz przeciwnie, im je bardziej katujesz (fim, topping, lst, hst, supercropping) tym daja wieksze plony
takze luzuj poslady, z reszta sam zobaczysz jakie beda plony z tych toppingowanych i z tych nie
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #64

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Marlej za dużo wierzysz w opisy producentów. Raczej zufaj ludzia którzy to robia od lat i mają pojecie.
Sam trenowałem industriale i nie widziałem problemów w późniejszym flo.
Skoncentruj sie raczej w pierwszej fazie flo na mozliwych jajcach które mogą pokazać się na dolnych partiach rosliny.
Trzeba je oberwać i obserwować roślinę by nie pokazała wiecej. Zaznaczam jednak że jajca mogą być ale nie muszą!
Kolejny trening który polecam a raczej kosmetyka to jak zaczną formować się kwiaty wybrać największe odrosty które łapia najwięcej światła tak od 8 do max 10/12 a reszte upierdolić.
Cały dół plus popcorny walić w ryja i do kosza.
Roślina ma pompować koksy do konkretnych kwiatów!
pozdraiwma
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #65

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Kliczko za malo jeszcze doswiadczenia mama, tylko dwie odmiany sadzilem poki co takze trudno mi jeszcze samemu ocenic czy opisy producentow wala w jajo... No ale tak jak napisales, na szczescie jestescie WY MY SUPPORTERS ;> I jak najbardziej zaufam wam i robim jak piszecie. Bede mial na uwadze te jajca dzieki za cynk. Co do ucinania odrostow to juz nosilem sie z tym zamiarem no ale to zaczekam tak jak mowisz jak zaczna sie kwiaty formowac i zrobie ciachanie tych najnizej umieszczonych...

Panowie a mam takie pytanie... Albo mi sie zdaje albo jest duza roznica w ktorym miejscu w boxie stoi roslina. Bo jak teraz podlewalem to mialem czesc roslin z wmiare lekkimi doniczkami a nie ktore mialby bardzo ciezkie donice.. Przewaznie te najmniejsze mialy ciezkie donice...A w sumie duzo nie leje bo po jakies 400ml co 3 dni. Czy moze byc tak ze te male dostaja za duzo wody i dlatego tak wolniej rosna ? Czy przy nastepnym podlaniu jesli poczuje ze niektore beda ciezkie to lepiej odpuscic takim jedno podlanie ? Tak wychodzi ze tego ze w zaleznosci w ktorym miejscu w boxie roslina jest to w jednych miejscach musi bardziej cyrkulowac powietrze niz w innych i dlatego jedne chyba szybciej wysychaja... No i te ktore sa blizej nawilzaczy chyba tez sa ciezsze....

W ogole mysle nad tym jak je porozstawiac jak sie zacznie flo, bo chce je jakos porozdzielac. I nie wiem czy dac ze po jednej stronie najwieksze a po drugiej namniejsze, czy moze lepiej zrobic ze malutkie do srodka i otoczyc je duzymi i tak po obu stronach zrobic ? Jak uwazacie ? Czy moze za kazdym razem w kompletnie innych miejscach je ustawiac ? Tylko to troche pieprzenia by bylo bo czlowiek wyciaga i uklada je w danej kolejnosci a potem by musial skakac i wybierac rozne zeby je tak przetasowywac i wstawiac nie pokolei do boxa co byloby klopotliwe w ukladaniu... Jak wy ukladacie swoje panny majac wiecej roslin w boxie ?
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #66

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

porozstawiaj najwieksze na boki boxa a najmniejsze w srodek
lepiej sie nie da
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Natural.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #67

  • Babys
  • Babys Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 1715
  • Zebranych lumenów: 3246
  •  

  •  

marlej napisał:
Bo jak teraz podlewalem to mialem czesc roslin z wmiare lekkimi doniczkami a nie ktore mialby bardzo ciezkie donice.. Przewaznie te najmniejsze mialy ciezkie donice...A w sumie duzo nie leje bo po jakies 400ml co 3 dni. Czy moze byc tak ze te male dostaja za duzo wody i dlatego tak wolniej rosna ? Czy przy nastepnym podlaniu jesli poczuje ze niektore beda ciezkie to lepiej odpuscic takim jedno podlanie ? Tak wychodzi ze tego ze w zaleznosci w ktorym miejscu w boxie roslina jest to w jednych miejscach musi bardziej cyrkulowac powietrze niz w innych i dlatego jedne chyba szybciej wysychaja... No i te ktore sa blizej nawilzaczy chyba tez sa ciezsze....

Siema Marlej jak widzisz nie wszystkie rosliny pija tyle samo, dlatego najlepsza metoda to metoda wazenia donnicy wtedy dokladnie wiesz ile roslinka wypija ja bym sie osobiscie wstrzymal z podlaniem tamtych malych panienek latwo o przelanie

Pozdro
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #68

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Natural napisał:
porozstawiaj najwieksze na boki boxa a najmniejsze w srodek
lepiej sie nie da

dokladnie, ja tak zawsze robie i nic lepszego sie nie da wymyslic. Największe przy scianie, jakos je dociągnij do sciany zeby zajmowaly jak najmniej miejsca, a w srodku te najbardziej rozkrzaczone, wszystko wyleveluj jakimis podkladkami zeby bylo w miare rowno i bedziesz zadowolony ;)

Jak donice ciezkie to nie podlewaj, szczegolnie na wegu bo ci male korzenie urosną. Planty maja miec co jakis czas susze - proste. Dzięki temu wytworzą dużą bryłe korzeniową. Jak widze ze rosliny maja susze i oklapiete liscie to czasami trzymam je tak caly dzien czy noc, zmuszam je w poszukiwaniu wody, to dobra technika lepsza niz jakikolwiek stymulator korzeni.
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #69

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam Ferajna ! Weekend minal a uploadu brak za co przepraszam ale juz nadganiam ;> Jakos ostatnio nawet weekendy mam zayebane :/ No ale wracamy do tematu wlasciwego ;> Co slychac w boxie ? Ano mamy zmiany, w koncu OD WCZORAJ zmienilem oswietlenie na HPSy i zaczalem fotoperiod 12/12. Ksztaltu odblysnikow nic nie zmienialem poki co a lampy zawiesilem na 80cm wysokosci. Wiecej nie daje bo nie chce zeby sie jakos max wyciagaly. Kilka sztuk ma preflowerki o czym pisalem juz kiedys ale zdecydowana wiekszosc jeszcze sie nie okreslila...Oby wyszlo z tego dorodne LACHONARIUM bez zadnego ALFONSA ;)

Najmniejsze panienki maja po jakies 30cm a najwieksze sa juz polmetrowymi babsztylami ;) Ciekawe ile jeszcze urosna. @KLICZKO ile ci jeszcze rosly Industriale na FLO ? No i tak jak mowiliscie widac na roslinach ktore przytopowalem ze odrosty w nich poszly widocznie w gore nadganiajac do glownej lodygi. Takze chyba wpisze ten trening juz na stale do moich przygod z uprawa boskiego ziela ;>

Poza zmiana oswietlenia doszla tez zmiana wilgotnosci. Nawilzacze chodza na 1/4 gwizdka bo przy takiej dzungli jak walili para kolo siebie na maxa to rosliny cale mokre byly i sie z nich lalo... Takze teraz wala para ale tylko tak by nie moczyc w kolo roslin. Skutkiem czego wilgotnosc obecnie utrzymuje sie na jakis 50% w dzien i 80% w nocy. Ale w nocy nie dziala wyciagajacy tylko mieszajace. W dzien na odwrot. Chociaz mysle ze ten wyciagajacy zalacze juz chyba na 24h bo tak duza wilgotnosc chyba juz im nie potrzeba w nocy prawda ? Czy jeszcze moze ja zachowac poki nie zaczna sie kwiaty formowac ? Temperatura w nocy to jakies 19/20 a w dzien 29/30.

Aha, podlewam co 3dni dalej w ilosci jakies 500ml na rosline lub mniej jesli donice ciezkie. Teraz mysle moze zwiekszyc ta ilosc bo niektore donice sa bardzo lekkie jak je wyciagam do podlania, znow inne (przewaznie te ktore sa najblizej nawilzaczy) sa ciezkie i je mniej podlewam. Jutro maja podlewanie sama woda i tak sie zastanawiam czy nastepne podlanie czyli za 4dni dac juz jakas mala dawke (30%) Canna Flo na zatrybienie kwitnienia a z Rhizotonikiem i Canna Veg juz przestac ? Czy jeszcze dac dawke nawozow jak na WEGa ? Jak myslicie ?

Ok, to chyba tyle. Zapraszam do spogladania i komentowania ;)











































Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #70

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Marlej jak możesz to przy next upie porób fotki (w duzym zbliżeniu) panną którym przeprowadziłeś zabieg fryzjerski "FIM". Aż jestem ciekaw jak to wygląda :-) Po fotkach u góry wygląda to ładnie, tylko ten zoom mógł by być bliżej :-)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez AngryBeards.
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany