Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #51

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

marlej napisał:
@A WEGa moge i 2tyg jeszcze pociagnac jak uważacie ze byloby dobrze.


Uważaj z tymi terminami, w moim przypadku zadeklarowałem dziesięć dni świecenia 18/6 i po 3 dniach wydaje mi się że muszę przełączać bo rosną jak oszalałe a ja im tylko puszczam bąki gazowe :D
Topping prosta sprawa marlej, popatrz na jakieś foto i w mig zrozumiesz, gorzej jakbyś chciał wykonać FIM tutaj moze warto by było zastanowić nad cięciem wuja Bena :D Żartuje z tymi ostrymi cięciami, rób jak chłopaki radzą.
powodzenia w kaleczeniu roślin :)
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #52

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Chlopaki dobrze prawią, na pewno nie pożałujesz trzymając je jeszcze ten tydzień na wegu a topping tylko zwiększy plon, nie ma sie nad czym zastanawiac.

Planty zdrowe, wzorowe oby takie zostaly az do konca.
Niepalący :)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #53

  • Jordan Belfort
  • Jordan Belfort Avatar
W razie czego prosze, w miejscu kreski ucinasz np. nozyczkami ostrymi. Cala filozofia.



1. Miejsce ciecia
2. Uciety kikut
3. Stoznki wzorstu.

Zdjecie nie moje, znalazlem w necie ;)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Jordan Belfort.
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #54

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

No to tam gdzie strzałka czarna od jedynki wskazuje czy tam gdzie ta czerwona kreska ? Dzis wieczorem będę je wyciągnął do podlewania wiec odrazuy bedzie ciachanie ;> bo nie naznaczenia czy to zrobię za "dnia"czy w "nocy" ? A co myślicie zeby odrazu poucinac jakies najniższe odrosty w tych najdorodniejszych?
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #55

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Tnij pomiędzy kreską a "2" tak by nie uszkodzić nowych odrostów tuż pod linią cięcia
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Jordan Belfort

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #56

  • Jordan Belfort
  • Jordan Belfort Avatar
Cosa_Nostra napisał:
Tnij pomiędzy kreską a "2" tak by nie uszkodzić nowych odrostów tuż pod linią cięcia

Chodzilo mu o 1. Tnij miedzy kreska a 1. Inne mozesz ciachnac nawet pietro nizej, wtedy otrzymasz ladna sadzonke. Wystarczy ze wsadzisz taka sadzonke do kubka z wilgotna ziemia i przykryjesz calosc workiem foliowym i wtsawisz gdzis na podlodze w boxie. Co jaki czas zdejmij worek by miala pooddychac. MI bez ukorzeniacza w takim kubku puszczaja korzenie po ok. 10-14 dniach. Ostatnio jak toppingowalem planty to wsadzalem po 5 sztuk do malej donicy. Okolo 90% sie przyjela. Mozesz pobrac z kilku plantow, dac im ladnie numery i zrobic im mala szafeczke z CFL na weg. Przy kosie wybrac najlepsza rosline -matke -dawce klonow na przyszle uprawy, albo 2 lub 3 jak sie trafia dobre. Ja mam z 8 roznych matek :P

Tu zdjecie tych klonow co mowilem powyzej. Juz ukorzenione, dlatego nie maja workow, Tak byly przykryte workami foliowymi.

Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Jordan Belfort.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #57

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Dobra pany. STALO SIE ! Zobaczcie jak mi to wyszlo i ocencie.Czy takie brazowe mialy zrobic sie te uciete kikuty ? Mam nadzieje ze nie zdupcylem sprawy bo 10 najdorodniejszych krzaczkow leb stracilo :( Az mnie normalnie bolalo jak odcinalem te najdorodniejsze odrosty :( Mam nadzieje ze zwroci mi sie to z nawiazka tak jak pisaliscie...









Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Natural, SkyneT 2.0, Leo Messi, Koza, Bongjour, Wild, Izak, 4Elements, Szatyn, AngryBeards, Jordan Belfort, SOM, ned4wed

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #58

  • 4Elements
  • 4Elements Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Słońce srogo smaży
  • Posty: 762
  • Zebranych lumenów: 1281
  •  

  •  

Jest git , teraz odrosty z niższych pięter wyskocza do góry i wyrównaja z tymi na samej górze. Kwestia dni :)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #59

  • Jordan Belfort
  • Jordan Belfort Avatar
Za 7-10 dni beda gotowe do flo. Pieknie sie rozkracza! Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa ;)

Dobrze wykonana robota. Odrosty mialy sie zrobic takie brazowe, te uciete. To zaschniety sok, cos jak strup.

Zwroci sie z nawiazka, teraz roslina bedzie miala kilka takich dorodnych szczytow zamiast jednego. Dzieje sie tak za sprawa zastrzyku hormonow wywolanego stresem. Roslina po utracie glownego wirzcholka wzorstu, w ktory pompowala najwwiecej hormonow, nagle utracila ich odbiorce. Hormony te teraz zostana przekazane do bocznych szczytow, zamieniajac je w szczyty glowne. Teraz roslina bedzie pompowac hormony we wszytskie odrosty bardziej rownomiernie i wiecej zarazem, gdyz podczas takiego stresu zaczyna sie ich nadprodukcja i chwilowe zatrzymanie wzrostu, zeby nadprodukowane hormony uderzyly ze zdwojona sila, dajac rosline ekstra wigor. Zreszta sam zobaczysz...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez Jordan Belfort.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #60

  • stu
  • stu Avatar
a jak masz dostęp, czyli jesteś w PL, to biegnij do budowlanego czy ogrodniczego i na dziale z środkami ochrony roślin kupuj ASAHI SL lej 3ml/litr i opryskuj, wyjdzie ze stresu x2 szybciej
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany