Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #31

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Siemka marley, dołączam i ja do widowni. Pięknych warunków się dorobiłeś, biało i sterylnie! ;)

Mi te kropki na listkach wygladają jakby Ci sie kapło coś na nie, woda z nawozem? I mogło miejscowo popalić.

Masz dobrą ziemie, więc nie przejmował bym się tym. Jak w takiej ziemi plant wydziwia to znaczy ze cos z nim nie tak. Może jeszcze wyjdzie na prostą.

Pozdro!
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #32

  • stu
  • stu Avatar
te dwa mikrusy bym wyjebał, lepiej dobrze przytrenować i zostawić miejsce dla tych największych, najwyżej wega trochę przedłóż ale różnice w rozmiarze są tak duże że skup się na tych największych z środka i ostro LSTuj

wg. tego zdjęcia mniejsze rośliny mają jakiś inny keramzyt, przepłukałeś go przed podsypaniem?


jeśli nie keramzyt to zimno ciągnie z tamtej strony od ściany? może przepływ powietrza zmień? przestaw ten mały wentylatorek koło wlotu powietrza i skieruj na te marniejsze żeby szło na nie świeże powietrze.

im bliżej prawej strony tym gorsze planty u Ciebie. światło? Zauważ że najdorodniejsze masz na samym środku boxa dwa rządki, może ustawienie wingów?
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc temu przez stu.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #33

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Skynet (znajomy nick;) jedyne opryski jakie robie to raz dziennie z 50% roztworu Rhizotonica przed zgasnieciem lamp. A i o tym czasami zapominam, takze nie kazdego dnia...Myslisz ze to przez to moga byc takie plamy i wysuszenia lisci ?
@stu tak to jest inny keramzyt. Przeplukalem go dokladnie takze spoko majonez. Wszystkie Industriale maja wlasnie ten ciemniejszy keramzyt a Criticale i AK47 jasniejszy...
A dlatego im blizej prawej strony tym mniejsze planty bo je tak poprostu wkladalem do boksa jak wykielkowaly. I te co sa po prawej to poprostu ostatnie jakie wykielkowalem. Prawie tydzien roznicy maja. Takze im blizej prawej tym mlodsze rosliny dlatego tez tak. Najdorodniejsze sa w srodku boxa bo to industriale ktore jako pierwsze wyszly (widac najlepsze geny) i je tak poustawialem...
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #34

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

tymi parchami to bym sie nie przejmowal, to na bank ani nie plesn ani nie grzyb (na moj bank :D )
podtrenowalbym je bo glowne szczyty zawsze beda glownymi szczytami
a takie rozlozenie na pewno zwiekszy plon, no ale nie bede nalegal bo.....
bardziej chyba ciesza oko mega paly niz pokoj wypchany popcornem ;)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #35

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Parchami rozumiem tymi plamami ? ;P Ok jak @Natural mowi BANKOWO to wchodze w to i przestaje sie tym przejmowac :> A juz mialem dzisiaj psikac je TOPSINem... Zatem zmiana planow i zrobilem miksturke do opryskow 600ml (taki spryskiwacz) Wody + Rhizotonic 2ml (czyli jakies 50% dawki wychodzi) + Ph- 0,3ml = 6,1Ph i psiknalem je przed zgasnieciem "slonca". Raz dziennie bede sie staral je tak psikac az do konca WEGa. A jutro pierwszy raz mysle zapodac im dodatkowo doglebowo oprocz Rhizotonica 100% Canna Vega w dawce 30%. Zobaczymy jak zareaguja...W weekendzik napewno bedzie upik..
@Natural co do treningow to wiem i wierze ze napewno przyniosly by one plus ale jednak jestem jeszcze troche zestrachany i wole jak najmniej przy nich majstrowac bo jak widac nie wszystko u mnie rosnie wzorowo (strasznie wolno) i nie chce pogarszac sprawy. Bedzie co bedzie, az tak mega mi nie zalezy na wyniku, byleby z fartem to w ogole skonczyc. A poprzeczka z wynikiem mysle ustawilem sobie nie za wysoko (800g) wiec miejmy nadzieje dam rade bez dodatkowych treningow i innych usprawnien. Oby ;)

No nic, dzieki za sugestie panowie. Obyscie sie nie mylili co do tych plam bo bede w Czarnej D ;)) A tego nie chcemy ;)
PEACE ALL Guys !
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #36

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

Tnij, gnij zdobywaj nowe skille :D
tyle w temacie i nie ma się czego bać!
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #37

  • OFF
  • OFF Avatar
2ml rhizotonica na 600ml wody to jest prawie 100% zalecanej dawki a nie 50 - tak tylko zwracam ci uwagę żebyś przez pomyłkę nie podpalił plantow
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #38

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Qrde FAKtycznie ! Cholera o jeden raz za malo podzielilem przez 2 liczac dawke :/ No to chyba mamy powod tych plam jak ja im odrazu malym plantom 100% dawke Rhizo na liscie zapodalem... Czyli dobrze chlopacy chyba podejrzewaliscie :) OK wylewam to co mi zostalo w spryskiwaczu i zrobie jeszcze raz z dawka 50%. Chociaz jak je wczoraj prysnalem tym 100% to nie widze dzis nowych plam ale wale to, co za duzo to nie zdrowo, Wystarczy ze doglebowo dostaja 100%.
Ok, dzieki FAK za spostrzegawczosc...
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #39

  • Natural
  • Natural Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • stay positive
  • Posty: 1453
  • Zebranych lumenów: 1447
  •  

  •  

Ja zawsze psikam 100% rhizo. Od noworodkow. Zawsze bezproblemowo, wrecz kochaja to.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 2 miesiąc temu #40

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

No to ja juz nie wiem co to moglo byc. Nic, zapominamy o sprawie i miejmy nadzieje ze nie trzeba bedzie do niej wracac. Dzis panny dostaly pierwszy raz papu z Canna Vega takze mam nadzieje pojda jeszcze bardziej do przodu niz dotychczas... Tylko Ph mi deczko nie wyszlo z tym podlaniem bo 5,8Ph miala pozywka. A staram sie podczas tej uprawy przez caly czas utrzymywac sie w przedziale 6-6,5Ph. No ale chyba jednorazowe takie zejscie nic nie zrobi.. Zreszta na butelce nawozow cany pisza trzymac sie przedzialu 5,8-6,2Ph...

A wy jakich wartosci Ph sie trzymacie na WEG i FLO ??? Aha i jedno pytanie jeszcze, czy u kogos z was tez po czasie w zbiornikach w nawilzaczach zaczyna robic sie zielono ? Normalnie sjakies glony sie tworza i wali po otwarciu nawilzacza jakbym do jakiegos akwarium zagladal heh. Wode do nawilzaczy leje zimna kranowa lekko odstana...
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany