Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #111

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam ponownie w kolejnym fotoupdejcie :) Kolejny tydzien minal wiec jade z kolejna porcja fotek i informacji.

STAN OBECNY :
28 DZIEN KWITNIENIA
DZIEN/NOC
TEMPERATURA : 30/20
WILGOTNOSC : 30/40



Warunki jak widac raczej bez zmian. Jedynie wentylator mieszajacy obrotowy chodzi juz 24h tak samo jak wentylator wyciagajacy.Zdjecia pochodza z przed dzisiejszego podlania. Mialem podlewac wczoraj (co 2dni) ale nie dalem rady. Stad widac na fotkach ten pierwszy rzad bardzo oklapniety jest bo 3dni bez papu to juz dla nich malo. A przynajmniej dla niektorych. Bo jak zrobilem 3x podlania co 2dni to niektore za 3razem przed podlaniem byly dalej ciezkie. Zalezy w ktorym miejscu stoja w boxie zauwazylem to widac pewne miejsca sa bardziej przewiewne a inne mniej i stad niektore sa jeszcze ciezkie a niektore bardzo lekkie. No ale bede staral sie co 2dni je podlewac tak jak planowalem. Chyba ze cos mi wypadnie jak wczoraj to sie trafi pauza 3dniowa.

Ze NOWOOSCI to zaczely pojawiac sie juz gdzieniegdzie brazowe wloski takze pooowolnymi krokami zblizamy sie w finalny etap :) Dlatego postanowilem ze dzis panny dostaly pierwszy raz zestaw z PK13/14 w malutkiej dawce 33% :> czyli [Woda 20L + Flores 70ml(70%) + Boost 40ml(100%) + SuperVit 4krople + Pk 10ml(33%) + Ph- 2,5ml]. Ph ostatnimy czasy miesci mi sie w przedziale 6,2-6,4. I taki przedzial bede stosowal, max do 6,5 pod koniec. Jesli nie zaczna pojawiac sie zolte koncowki na lisciach to zrobie jeszcze z 2/3 podlania z PK13/14 w dawce 50%. Wiekszych dawek nawozow nie bede stosowal tak jak pisalem wczesniej, bo nie mam EC metra wiec niechce spowodowac ze przesadze i sie poblokuja panny.

@Kliczko co do tego wyniku to zobaczymy. Tak szczerze to z jakiejs polowy plantow jestem zadowolony. Fotki staram sie robic tym najladniejszym ale nie wszystkie sa takie fajne. Dwie sztuki to male mikrusy praktycznie bez odrostow. Jestes kilka duzych ale tez prawie bez odrostow tylko z duza glowna lodyga. Kilka tez widze mimo wigoru nie daly rady rozwinac skrzydel przez to ze mam tyle sztuk na takiej powierzchni i jest im tam bardzo ciasno. Takze napewno nie wykorzystuje w pelni potencjalu Industriali. Ale mam nadzieje ze target zalozony 800g uda sie zebrac. Zobaczymy. Najwazniejsze to z FARTEM DO KONCA ! A i tu jeszcze pytanie do ciebie @KLICZKO lub kogos innego kto mial INDUSTRIALE. Ile FLO zalozyc ? 9tygodni starczy ? Czy trzeba liczyc wiecej dla tej odmiany ? Teraz zaczyna sie im 5tyd.

To tyle, zapraszam jak zwykle do ogladania i komentowania :) PEACE !



















































Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #112

  • AngryBeards
  • AngryBeards Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 259
  • Zebranych lumenów: 269
  •  

  •  

Dolne liście zrobiły się wiotkie, ewidentnie chcą pić. Podczas FLO planty piją b.dużo wody do tego wilgotność 30/40 %. Z fartem Marlej.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #113

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Progres niesamowity ! :)

Ilość fotek powala na kolana ...
Marlej jesteś naprawdę wyśmienitym Farmerem ! :ganja:

Szacuneczek za włożoną prace i serce ! :D

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #114

  • Szatyn
  • Szatyn Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • Posty: 1145
  • Zebranych lumenów: 2861
  •  

  •  

ja mam wrażenie jakby sie zbierało na fryzjera :silly:
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #115

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Ola Muczaczos ! ;) Zbliza sie koniec weekenda zatem czas na kolejny update :> Tym razem punktualnie i z DUUUZA PORCJA FOTEK ! Zatem jedziem z koksem ;)

STAN OBECNY :
35 DZIEN KWITNIENIA
DZIEN/NOC
TEMPERATURA : 30/20
WILGOTNOSC : 40/50


JAk widzicie warunki prawie bez zmian. Jedynie wilgotnosc mi sie troche zwiekszyla o jakies 10%. Ale mieszajacy i wyciagajacy caly czas chodza takze mam nadzieje ze nic zlego sie nie stanie. Podlewam caly czas po jakies 700ml co 2dni. Panny dostaly juz dwa razy mix z PK13/14 raz w 30% dawce i raz w 50%. Jutro mam w planie dac im 70% i nie wiem czy nie zakonczyc bo na dwoch plantach chyba widze oznaki przenawozenia (popatrzcie na ostatnie 5zdjec). Na dwoch plantach na gornych lisciach zaczynaja robic sie na zolto koncowki lisci. Na dwoch innych od jakiegos czasu pojawily sie takie dziwne suche plamy na lisciach ktore sa kolo siebie. I teraz nie wiem czy odpuscic sobie dalej PK13/14 czy lac dalej bo kurde na calej reszcie plantow chyba nie widac zeby sie przejadly. I teraz pytanie czy dac sobie spokoj juz z PK czy moze tylko tym dwom plantom nie dawac nawozow i robic same podlania woda. Jesli tak to ile tak razy sama wode im dac? W sumie temu jednemu to juz pominolem jedno podlanie z nawozami bo wlasnie zobaczylem te zolte koncowki wiec ma juz za soba dwa podlania woda pod rzad.... A te plamy to nie wiem czy nie jakas choroba bo ten jeden lisc juz ma je od dluzszego czasu a drugi to sasiadujacy z nim z innej rosliny i nie wiem czy sie nie zarazil wlasnie tym. Moze to sjakis wirus czy cus ? Prosze o pomoc w zidentyfikowaniu problemu. Ostatnie 5zdjec wlasnie pokazuje to o czym pisze.

Po za tym chyba wszystko jest ok. Sa tez 4inne planty ktorym jakos widocznie robia sie jasno zielone liscie w porownaniu do reszty. Sa ta jedne z wiekszych plantow i chyba w najbardziej "wietrznym" miejscu stoja nie wiem czy to ma jakies znaczenie...

No ale nic, z powodu jednej sprawy najbardziej pasowalo by mi zrobic HARVEST za miesiac tj. 10maja. Czyli miesiac jeszcze przed pannami by byl. W sumie mialy by 9tyg FLO. Jak myslicie starczy im tyle czy raczej nie da rady skonczyc tak szybko? Niby przez producenta podawany jest czas 48dni. W opini userow na seedfinderze podaja czas miedzy 55-65dni. Wiec w 9tyg (63dni) powinny dac rade. Jak myslicie ?

No nic, to chyba tyle. Zapraszam do spogladania i komentowania as always ;)

@Angry na poprzednich fotkach byly po 3dniowym podlaniu stad takie klapniete. Staram sie je podlewac co 2 dni, chyba ze cos mi wypadnie jak wtedy to zdarzaja sie 3...

@szatan no jest tam kurde dzungla cholerna :/ Co 2dni podczas podlewania obcinam troche liscie glownie od dolu tych
najbardziej zoltych lub zwiednietych. Reszty nie chce cicac bo wydaje mi sie ze jak roslina ma je jeszcze ladne zielone to jakis pozytek z nich ma. Ale staram sie wkladajac po podlewaniu panienki do boxa nadginac i podginac wiatraki pod odrosty by je nie zaslanialy. Mam nadzieje ze dzieki temu jakos te swiatlo dociera w wiekszosc miejsc tam gdzie ma.























































Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 tygodni temu #116

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam w Swiatecznym Uploadzie ;) Kolejny tydzien minol wiec czas na kolejna porcje fotek i informacji. Zatem jedziem :

STAN OBECNY :
42 DZIEN KWITNIENIA
DZIEN/NOC
TEMPERATURA : 30/21
WILGOTNOSC : 45/55


Jak wiemy pogoda nam sie polepszyla no i w boxie zaczynaja sie robic problemy z temp. Lampy mam na wysokosci jakies 35cm, skrzydla rozpiete na 1dziurke czyli najszerzej. do tego od tygodnia przelaczylem na SL (660W) na zasilaczach. I nizej juz z nimi raczej nie zejde bo nieogarne temp. Tak juz chyba zostawie do konca uprawy.
No i wlasnie a propo konca. Chcialem robic harvest 10maja czyli za 3tygodnie. Jak wedlug was da rade czy raczej za wczesnie i minimum miesiac trzeba im jeszcze dac ? Ogolnie po topach to widze ze Criticale szybciej dojrzewaja. A Industriale roznie, wiekszosc brazowieje ale jest tez kilka sztuk ktore chyba w ogole nie maja brazowych wloskow lub bardzo malo...Takze nie wiem ile jeszcze im dac...???

No i mam pytanie bo na dwoch planatch widac (7 fotek w srodku) jak zolknieja im koncowki. Glownie na lisciach przy centralnym szczycie. Czy to przenawozenia ? W sumie robilem tym dwom planotm jedna pauze od nawozow czy nawet dwie ale chyba sie to poszerza... :/ Dodam ze te dwa planty jakos bardzo ciezkie mi sie wydalo w porownaniu do reszty podczas podlania. Takjakby malo im sie chcialo pic... No i mam tez jednego planta ktoremu sie zaczynaja robic fioletowe liscie i bardzo fioletowe lodygi lisci ma. Nie wiem co z nimi robic, czy podlewac dalej jak reszte, czy moze sama woda, a moze ten fioletowy to jeszcze inaczej i x2 nawozow ??? Czy to niedobory, czy przenawozenia ???

Warunki napisalem na poczatku....Wilgotnosc troche podrosla i temperatura tez czasami wskakuje na 31.... Przestalem juz lac im PK13/14 i od teraz beda dostawac juz tylko (Flores 100% + Boost 100% + SuperVit 100%). Aaa no i dorobilem sie w koncu drugiego pojemnika na wode zatem od teraz beda podlewane za kazdym razem po 1L na leb... Troche pewnie im sie to odbilo na zdrowiu ze lalem tylko 700ml ostatnimi czasy bo czasami wyciagalem je bardzo lekkie a liscie z dolu same odpadaly :( No ale mam nadzieje ze teraz juz narzekac nie beda i jeszcze cos popuchna bo poki co to tylko glowne szczyty wygladaja na zbite i konkretne. A te z bocznych odrostow jakos strasznie loozne mi sie wydaja...No moze te w Criticalach to wszystkie ladnie wygladaja ale reszta jakas loozna guma :/....

No nic to chyba tyle. Za tem dwa najwazniejsze pytania do was to CO ZROBIC Z tymi PLANTAMI z plamami i zoltymi koncowkami oraz Kiedy myslicie zrobic Harvest zebym wiedzial ile jeszcze lac nawozy....Czy 10maj jest realny ?

Z gory THX za wszelkie sugestie i zapraszam do ogladania ;) PEACE ! ;)









































Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 tygodni temu #117

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Ładnie lecisz marley, to na pewno jest popalenie od nawozów, pewnie dlatego ze za malo wody lałeś.



Moje piją 1,5 litra wody co 3 dni i donice leciutkie i suche po tym czasie. Dobrze ze skolowales ten dodatkowy zbiornik, bo jak planty maja za malo wody to używają tej co maja do walki z gorącem a nie do rozwijania kwiatów. Ja bym osobiscie jeszcze podlal PK tuz przed odstawieniem nawozów, przed harvestem - ladnie ubioja topy na koniec.

Przelewasz je czasami samą wodą czy zawsze dajesz jakies nawozy?
Niepalący :)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 tygodni temu #118

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

"pewnie dlatego ze za malo wody lałeś." Jak mam to rozumiec ze popalone przez mala ilosc wody ??

No ja ostatnimi czasy tez juz jak je bralem po podlewaniu w ilosci 700ml to wiele (nie wszystkie) byly bardzo lekkie takze pewnie troche dostaly po zylach przez to :( No ale nic, jest juz drugi zbiornik takze beda dostawac teraz juz co 2dni po 1literku.... Pytales czy podlewam sama woda czasami, oczywiscie, podlewam na przemian raz sama woda i raz z nawozami...Zrobie tak jak mowisz z tym PK13/14. Jak nadejdzie czas ostatniego podlania z nawozami to dodam rowniez do Flores i Boosta PK z jakies 70%....Tylko wlasnie KIEDY ? Ile im jeszcze dac zycia ? Bo ostatnie dwa tygodnie bez nawozow chce zrobic...10maja by mi pasowal na Harvest bo mialbym pomoc drugiej osoby....
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 tygodni temu #119

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

Tnij na raty. Widać że niektóre będą gotowe na 10 ale większość chyba nie.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 3 tygodni temu #120

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Na 10 to kilka będziesz miał gotowych ale reszta to na 25 tak na oko.
Kurcze ciężko określać dokładne daty, zobaczysz twarde i brazowe topy to tnij. Całości na raz nie skosisz, nie ma szans.
Ja na tym etapie juz odpuszczam p/k i lece głównie bostem+vitaminki.
Przenawoziłes je, jak masz gdzie to je przelej to jeszcze odbiją jak nie to olej to one i tak swoje gramy dadza z krzaka
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany