Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

nasiona marihuany

 
 
 
 

TEMAT: [2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again !

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #101

  • Izak
  • Izak Avatar
  • Offline
  • ... indukujący
  • Posty: 197
  • Zebranych lumenów: 442
  •  

  •  

SkyneT 2.0 napisał:
wiem też że początek kwitnienia to odpowiedni czas na zapodanie troche PK, nawet Canna tak sugeruje, aby podac PK w pierwszym tygodniu kwitnienia.

Sky, tutaj pełna zgoda. Wiąże się to głównie ze zmianą zapotrzebowania rośliny na poszczególne makro w tej fazie. Natomiast nie ma to nic wspólnego z leczeniem niedoborów.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: SkyneT 2.0

 
 
 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #102

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Izak napisał:
Sky, tutaj pełna zgoda. Wiąże się to głównie ze zmianą zapotrzebowania rośliny na poszczególne makro w tej fazie.

W duzej mierze Na potas i fosfor a kolega

marlej napisał:
I tak bede robil juz do konca tj 14/10dni przed scinka na przemian raz (Canna Flores + Canna Boost + SuperVit) a raz (Woda + Sugar Royal). No i moze jeszcze pojawi sie PK13/14 o ile wczesniej juz nie bede widzial po lisciach ze maja za duzo wszystkiego to PK sobie odpuszcze zeby nie przesadzic.

Izak, masz racje, niepotrzebnie wspomniałem o jakichkolwiek niedoborach, planty zdrowiutkie i nic im teraz nie brakuje. Takich liści to ja wyrzucam dobrą garść po każdym trenowanku. Z drugiej strony takie brązowe plamy mogą świadczyć o początkowym stadium niedoborów.
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #103

  • LaCocaine
  • LaCocaine Avatar
Izak napisał:
SkyneT 2.0 napisał:
wiem też że początek kwitnienia to odpowiedni czas na zapodanie troche PK, nawet Canna tak sugeruje, aby podac PK w pierwszym tygodniu kwitnienia.

Sky, tutaj pełna zgoda. Wiąże się to głównie ze zmianą zapotrzebowania rośliny na poszczególne makro w tej fazie. Natomiast nie ma to nic wspólnego z leczeniem niedoborów.

że co?:D

to jak roślina ma Ci inaczej pokazać czego potrzebuje ? krzyczeć?:D

skoro pokazuje niedobór to jej chyba tego brakuje... i raczej to się na niej odbija mniej lub bardziej , wątpie aby myślała "a mam zielone liście teraz sobie na nie jebne plamy , coby jakoś się urozmaicić" hehe...

można to olewać a można nie , ja bym nie olewał bo na oucie ciężko jest przy pilnować a w in to czysta przyjemność ale każdy robi jak uważa :peace:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez LaCocaine.
Temat został zablokowany.

 

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #104

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

@Cosa SuperLumen wylaczony. Kiedy wedlug ciebie bedzie odpowiednia pora by wlaczyc dodatkowa moc ?

@La Cocaine niby objawy takie jak napisales o tych niedoborach P i K ale czy jesli sa takie niedobory to to tylko pojawia sie na dolnych lisciach ? Bo to w sumie tylko na dolnych lisciach takie cos zauwazylem. I te wlasnie z plamami ktore byly na zdjeciach to glownie dolne i najstarsze liscie ktorych przy kazdym podlewaniu jak widze tylko jakies juz bardzo blade lub z jakimis plamami staram sie usuwac. Bo jak widac i inni pisza z gory rosliny wygladaj bardzo zdrowo. Dlatego troche boje sie im dawac teraz PK zeby mi sie tam nic nie poblokowalo. A chyba sie to specjalnie nie rozprzestrzenia jak ostatnio patrzylem.
To mysle zrobie tak, zeby byl Wilk Syty i Kansas City ;) zwieksze dawke Canna Flores i Canna Boosta przy nastepnym podlaniu do 70%. We Flores tez chyba jednym z glownych skladnikow jest PiK prawda ? Wiec miejmy nadzieje ze to wystarczy... PK 13/14 chce sobie zostawic na jakis 5tyg FLO i zrobic im z tym jakies 3 podlania jesli nie pojawia sie jakies oznaki przenawozenia do tej pory...

@Tuptus ci powiem ze tam dalej jest dzungla jak skurw....nawet po tym goleniu. Ja tylko poobcinalem po kilka odrostow na wiekszosci roslin ale dalej zadnych lisici takze dalej jest jeden wielki dywan zieleni. Nie wiem czy robic jeszcze golenie z lisci.. ale nie chcialem naraz robic im az tak duzego szoku wiec tylko odrosty poki co opitolilem.

Ale panowie musze wam cos powiedziec. Ostatnio zrobilem pierwsze podlanie z tym Sugar Royalem w dawce 50% i albo mam schiza albo jakies placebo ale dzien pozniej normalnie widze widoczne prdolniecie w budowie kwiatow. Nie wiem albo tak jak pisalem mi sie zdaje albo juz po dniu widze znaczaca zmiane wielkosci kwiatostanu !
@Sky ty tez masz tego Sugar Royala prawda ? Jak jeszcze nie uzywales to przed podlaniem go wez jakos postaraj sie zakodowac w pamieci jak wygladaja u ciebie kwiaty i potem dzien czy dwa po podlaniu czy bedzie widac widoczny przyrost.... Jesli tak to chyba mamy produkt naprawde godny polecenia. Daj znac jak cos.
Temat został zablokowany.
Otrzymany Lumen od: Tuptuś

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #105

  • Koza
  • Koza Avatar
  • Offline
  • Super Moderator
  • ~pozytywne emocje
  • Posty: 5991
  • Zebranych lumenów: 5507
  •  

  •  

SL włączyłbym jak już sie dobrze kwiat zawiążę czyli jakieś 4-5 tydz flo :)
Przy każdej wizycie wycianj po trochu wiatraki zasłaniające odrosty i będzie dobrze.
... nie stój nad kwiatem z konewką i batem... ;)
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #106

  • marlej
  • marlej Avatar
  • Offline
  • ... na FLO
  • Zaoczny uzytkownik :(
  • Posty: 467
  • Zebranych lumenów: 1151
  •  

  •  

Witam ferajne w kolejnym fotoupdejcie. Mialbyc wczoraj ale degustowalem kosmiczne ciasteczka po ktorych raczej nie dalbym rady porobic sensownych fotek ;) No ale nic, dzis juz w pelni sil i z chwila wolnego czasu takze zapodaje cotygodniowa porcje info i fotek.

STAN OBECNY :
21 DZIEN KWITNIENIA
DZIEN/NOC
TEMPERATURA : 30/20
WILGOTNOSC : 30/40


Panny dotychczas podlewalem w ilosci okolo 700ml co 3 dni. Wczoraj dostaly drugi raz 50% dawki Plagron Sugar Royala i od teraz bede podlewal juz co 2dni. Sugar Royala dostana jeszcze 2 razy w odstepie tygodniowym (bo tylko tyle go mam:() A za tydzien gdy zacznie sie 5tyd. FLO planuje zaczac tygodniowa kuracje z PK 13/14. Poki co po lisciach chyba widac ze dostaja to co potrzebuja. I chyba nie bede zwiekszal dawki zestawu (Flores 70%+Boost100%+SuperVit) jaki dostaja obecnie az do konca by z niczym nie przesadzic. Poza wspomnianym tygodniem z PK 13/14.

No i jak sami zobaczycie powoli zaczynaja sie robic przyjemne widoczki ;> Oby z dnia na dzien byly coraz piekniejsze ;>

Aha, bym zapomnial o jednym zdarzeniu. Panowie czy mozecie mi powiedziec co to jest na pierwszych dwoch fotkach ? Czyzby JAJCA przed ktorymi ostrzegla mnie chyba kol. @KLICZKO ? Znalazlem takie cosik na dwoch roslinach. CZy na tym etapie FLO moga pojawiac sie kolejne ? Czy jesli juz cos mialo wyjsc to wyszlo i tyle tylko ? Jest sie czym przejmowac ?

To chyba tyle. Zapraszam jak zwykle do spogladania i komentowania. Wasze rady sa nieocenione !

@Cosa zrobie tak jak piszesz. Za tydzien gdy zaczne kuracje z PK to wlacze tez ten Super Lumen. Wiatraki poki co ucinam tylko te z samego dolu ktore albo usychaja albo zolkna. Z gory codzien zagladam i staram sie zaginac pod wystajace szczyty. Kurde troche szkoda mi takich ladnych wiatrakow ucinac. Wydaje mi sie ze roslina ma znich sporo pozytku. Takze mam nadzieje ze poki co starczy jak je bede zaginal jak sie da. Bo tak to bym musial zostawic praktycznie odrosty i przytopowe odrosty by nic sie tam nie zaslanialo. A niechce tak krzywdzic panienek :/


























































Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez marlej.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #107

  • DRX
  • DRX Avatar
  • Offline
  • ... na wacie
  • Posty: 33
  • Zebranych lumenów: 139
  •  

  •  

Są piękne, aż ciekawość mnie zżera co będzie się działo za trzy tygodnie;]
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #108

  • SkyneT 2.0
  • SkyneT 2.0 Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Sky is back :)
  • Posty: 1881
  • Zebranych lumenów: 3207
  •  

  •  

Piekne rosliny marlej, plan jaki masz wydaje sie byc dobry, ostroznie z nawozami lecz systematycznie.

To co urwales wyglada jak banany, widocznie lekko sie schermily te 2 planty. Uwazaj na nie, sprawdzaj codziennie i obrywaj jak cos znajdziesz, mam nadzieje ze ci nie zapylily kolezanek.

Pozdro!
Niepalący :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc temu przez SkyneT 2.0.
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #109

  • KLICZKO
  • KLICZKO Avatar
  • Offline
  • ... oblany żywicą
  • Posty: 2956
  • Zebranych lumenów: 5275
  •  

  •  

Ostrzegałem i są!! jaja... hehehe
Obserwuj, oglądaj z każdej strony o obrywaj jak sie jakies jeszcze pokaża.
Te dwa planty sobie zaznacz i na nie więcej kukaj bo jajka moga sie chowac po drugiej stronie łodygi!!
Bedzie super wynik juz widze po tym jak sie kwiaty formuja że BEDZIE PAN ZADOWOLONY...
pozdrawiam
Jebać "kolegów" w tym hobby trzeba być samotnikiem...

WODA JEST MAGICZNA...
Temat został zablokowany.

[2x MH/HPS 600W][2.88 m2][21xINDUSTRIAL PLANT + 4xAK47+ 4xCRITICAL+] Marlej Strikes Again ! 10 lata 1 miesiąc temu #110

  • Golas
  • Golas Avatar
  • Offline
  • Indoor Killer
  • Peace & Love !
  • Posty: 7701
  • Zebranych lumenów: 8099
  •  

  •  

Nie ma co ... roślinki zacne Marleju :)
Będzie co skubać ...
Uważaj na jajcole ... ale nawet jak cos przeoczysz, to tragedii nie będzie.

Pozdro B)
G.
Żyjemy aby Doświadczać !
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś Sam !
Rośliny to nie maszyny !
Temat został zablokowany.

Polecane Sklepy

HEMP.pl - growboxy, lampy, nawozy do uprawy roślin

Nasiona Marihuany